Бременност или нещо друго?!?

  • 2 390
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте на всички. Преди 3 дни правихме опит за бебе с приателя ми, беше ми 2 ден от овулацията. Днес обаче имам кърваво течение, гъсто и не много обилно, по - скоро зацапване. Според вас на какво се дължи.. дали е настъпило оплождане. Много се страхувам понеже веднъж вече ми падна бебето преди 6 месеца.. Anguished

# 1
  • до морето
  • Мнения: 2 244
Ако има оплождане то настъпва до 48 часа след половия акт. На сперматозоида му трябва време да достигне целта. Не мисля, че е бременност.

# 2
  • Мнения: 1 466
Ако има оплождане то настъпва до 48 часа след половия акт. На сперматозоида му трябва време да достигне целта. Не мисля, че е бременност.

Това не е вярно. Най-бързите сперматозоиди достигат яйцеклетката за 30 минути.

Здравейте на всички. Преди 3 дни правихме опит за бебе с приателя ми, беше ми 2 ден от овулацията. Днес обаче имам кърваво течение, гъсто и не много обилно, по - скоро зацапване. Според вас на какво се дължи.. дали е настъпило оплождане. Много се страхувам понеже веднъж вече ми падна бебето преди 6 месеца.. Anguished

При оплождането няма кървене. Евентуално зацапване може да има при имплантиране на оплодената яйцеклетка в лигавицата на матката, което става средно между 7 и 10 дни след овулацията.

# 3
  • Мнения: 5
 Ще продължаваме с опитите тогава, докато съм в овулация.

# 4
  • Мнения: 6 846
Ако овулацията е била доказано преди 3 дни вече нямате големи шансове. Така или иначе може да си забременяла от този опит, но за кървене от имплантация е твърде рано.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 480
Ако си засякла овулацията на "слух" Sweat Smile, или сега имаш овулаторно кървене или ще ти дойде по-рано.
Вие си действайте пък...за другото...късмет Simple Smile

# 6
  • Smolian
  • Мнения: 40
Здравейте! Извинявам се предварително,че се намесвам в темата,но да попитам
На 03.07 беше първият ден от МЦ свърши на 08.03,а на 15.03 получих еднократно зацапване. Правим опити за бебе,но овулацията по мой изчисления би трябвало да е била около 16-19. Та въпросът ми е ,възможно ли е овул. ми да е била по-рано(не съм мерила нищо) и това зацапване да е радостно или какво би било? Thinking благодаря предварително

# 7
  • Мнения: 5 468
Здравейте! Извинявам се предварително,че се намесвам в темата,но да попитам
На 03.07 беше първият ден от МЦ свърши на 08.03,а на 15.03 получих еднократно зацапване. Правим опити за бебе,но овулацията по мой изчисления би трябвало да е била около 16-19. Та въпросът ми е ,възможно ли е овул. ми да е била по-рано(не съм мерила нищо) и това зацапване да е радостно или какво би било? Thinking благодаря предварително

Имплантационното зацапване се получава при имплантиране на оплодената яйцеклетка, което се случва средно 6-10 дни след оплождането. При теб е било рано за овулация, камо ли за имплантиране. Зацапването се дължи на нещо друго. Колко е средната дължина на цикъла ти?

# 8
  • Мнения: 36
Сппред мен е било овулаторно зацапване.Не можем да сме.сигурни кога ще сме в овулация,дори и при 28 дневен цикъл,защото дори и там е възможно да има отклонения.Според мен си действайте до 22-23 ден и после ако не ти дойде си купи тест

# 9
  • Smolian
  • Мнения: 40
Благодаря за отговора! Иначе МЦ ми варира между 29-33 дни с продължителност 6-7 дни.

# 10
  • Мнения: 5 468
Благодаря за отговора! Иначе МЦ ми варира между 29-33 дни с продължителност 6-7 дни.

Ако приемем, че твоята лутеална фаза е 14 дни, то овулацията при теб настъпва между 15ти и 19ти ден от МЦ. Тоест при тази дължина на МЦ, тогава когато си имала зацапване, е било наистина рано за овулация.

# 11
  • Smolian
  • Мнения: 40
Благодаря за отговора! Иначе МЦ ми варира между 29-33 дни с продължителност 6-7 дни.

Ако приемем, че твоята лутеална фаза е 14 дни, то овулацията при теб настъпва между 15ти и 19ти ден от МЦ. Тоест при тази дължина на МЦ, тогава когато си имала зацапване, е било наистина рано за овулация.


Благодаря!

# 12
  • Мнения: 27
... не винаги при имплантацията има кървене при някои жени няма никакви симптоми

Общи условия

Активация на акаунт