Лакове за нокти - 112

  • 70 527
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 722
Здравейте, следя темата, но не пиша. Тъй като обаче разбрах, че холограмите на Голдън роуз идват другата седмица, реших да ви споделя. Каза ми го момичето от кварталния магазин за козметика (за мен - за лакове Simple Smile ). Щели да са десет цвята с цена 7лв. Поне на нея такава са дали. На щандовете им не знам каква ще е.
За да спазя и темата-лятото обичам ярки цветове. Сега редувам неони. По принцип винаги мога да купя още един розов Simple Smile
В момента обаче съм с оранжев. Снимах го днес. На 4 дни е. Откакто слагам база на Катрис ми издържа доста. А нон-стоп мия, понеже съм с две малки деца.

# 46
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Леле, че красоти сте напускали!!!
Ето го и моето днешно Орли

Скрит текст:

Утре мисля да му сложа и стикери ..., но напоследък, въпреки поне 30-те плочки с печати и 150-тината листчета със стикери, които имам, предпочитам изчистения лак ...

# 47
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Много красив цвят. А нокътната ти плочка е така издължена и елегантна.

# 48
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Много красив цвят. А нокътната ти плочка е така издължена и елегантна.

Цвета не може да се улови в цялата му прелест, за съжаление ... Иначе наистина плочките на ноктите ми са много тесни и дълги. Маникюр с 2-4 мм. най-много нося Simple Smile

# 49
  • Мнения: 13 082

След показаните красоти малко ме е срам да показвам нищо и никаквия си маникюр,ама хайде. Много хубави маникюри момичета😘 Аз много искам да пускна дълги нокти,но порастнат ли малко формата им така грозно се разкривява,че не е за разправяне. Отделно всеки е с различна форма😒 Отдавам го на това,че дълги години ги гризях до дъно,срам ме хваща като си спомня.

# 50
  • Мнения: 20 144
Здравейте, следя темата, но не пиша. Тъй като обаче разбрах, че холограмите на Голдън роуз идват другата седмица, реших да ви споделя. Каза ми го момичето от кварталния магазин за козметика (за мен - за лакове Simple Smile ). Щели да са десет цвята с цена 7лв. Поне на нея такава са дали. На щандовете им не знам каква ще е.
Значи по моловете ще са минимум по 8.

# 51
  • Манчестър
  • Мнения: 2 480
В заглавния пост не виждам никъде Диор.

аз ли съм сляпа или просто съдържа всички вредни вещества?

# 52
  • София, България
  • Мнения: 631
Здравейте! Приемате ли нови попълнения. Следя ви отдавна и ми давате чудесни идеи, но темата е много пристрастяваща. Реших да ви покажа и аз вчера какво си сътворих, макар и с двете ми леви ръце, смятам, че се получи сравнително прилично.

# 53
  • Мнения: 4 770
Здравейте! Приемате ли нови попълнения. Следя ви отдавна и ми давате чудесни идеи, но темата е много пристрастяваща. Реших да ви покажа и аз вчера какво си сътворих, макар и с двете ми леви ръце, смятам, че се получи сравнително прилично.

Привет! Много добре нарисувано и отлична цветова комбинация. Любим летен лак в момента - Avon Nailwear Pro Coral Reef.

# 54
  • София, България
  • Мнения: 631
Благодаря. Може ли съвет, от къде поръчвате тези ваденки, стикери, лепенки и т.н за нокти? Ще съм благодарна ако ме насочите към бг сайт, да не е алито или подобни. Flowers Hibiscus

# 55
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
От Алиекспрес Simple Smile

Ариа, аз успях да пусна дълги след като смених формата и ползвах за малко 8 в 1 на евелин бялото. От тогава пу пу бързо ми растат, станаха по -здрави. За последните месеци 1 съм счупила само. Иначе години наред се носих с като твоята форма. Но почнах да слагам основа и топ и да мия чинии с ръкавици.

# 56
  • Мнения: 5 478
Приемаме нови и още как 😀Само да знаеш, че няма измъкване от тази тема 😂

# 57
  • Мнения: 797
Ето ревю на новите неонови Шанели:

http://nagellacke.blogspot.bg/2017/

Скрит текст:









# 58
  • Мнения: 13 082
Тифани,мислила съм за друга форма,но незнам дали ще се възприема. Пръстите ми на са от най фините и не съм сигурна каква форма би стояла добре. Иначе като цяло са ми здрави ноктите,преди ползвах калциевия гел на Перфект,а от няколко месеца Евелин 8 в 1,като основа.Изключително рядко имам  счупени нокти,но мисля че ако спра Евелина ще започнат да се чупят.

# 59
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Спри го, той е ползва малко време. Вземи ако искаш базата на Катрис 2 в 1 много съм доволна от нея.

Общи условия

Активация на акаунт