Лакове за нокти - 112

  • 70 530
  • 753
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 20 157
Mother of PrincesS, страхотен цвят наистина, жалко, че е китаец, мен ме плашат, с тази си миризма.

# 151
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Lemy, страхотна комбинация Heart Eyes

Горепосочената серия на Есенс при нас я няма и засега не съм чула да я вкарват.

# 152
  • Мнения: 20 157
Мерси Пантерке, тъкмо се чудех кой да пратя да я търси  Mr. Green
Жалко, че я няма.  Confused

# 153
  • Мнения: X
Ариа,  те бяха 5-6 минита в една найлонова чантичка. Много хубави цветове,  друг път ще покажа и другите,  за 2лв май бяха. НО миризмата е страшна,  дори не мога да го определя на какво мирише.

# 154
  • Мнения: 5 478
Има подобни малки в Елитис. В едни големи пластмасови купи са, просто натъпкани вътре Smiley По спомен имаха такива цветове май.

# 155
  • Мнения: 13 082
Мамче,благодаря ти. Аз скоро си купих един розов,някакъв такъв китаец,та съм наясно с задушливата миризма. Даже бях писала в темата,за да се оплача.Още не съм се престрашила да го ползвам втори път,а цвета много ми харесва.

# 156
  • Вестерос
  • Мнения: 38 239
Това ми се получи от първи опит с найлонче. Друго очаквах,но и на това съм доволна. Получи се приятна преливка,която за съжаление не успях да уловя на снимка.
Мамче,много ми харесва Heart Eyes Моля те снимай лака,за да го потърся в нашият китайски магазин Hug
Пъпешов цвят вади, кой е??



Евелин 8 в 1 се ползва кратко време , точно заради вредните съставки!!!


Аз съм с два жълти, утре ще пусна снимка .

# 157
# 158
  • Мнения: 13 082
Тифани
Ето го,цвета е точно пъпеш. Готин е,но не съм сигурна,че се възприемам с него.

# 159
  • Вестерос
  • Мнения: 38 239
Meрси, ще го потърся Simple Smile

# 160
  • Вестерос
  • Мнения: 38 239
Ето ме мен в жълто

Скрит текст:

# 161
  • Мнения: 2 621
Дами, имам въпрос: от къде се сдобивате с лакове на ОПИ и има ли място, където мога да ги намеря за по-малко от 20 лв?

# 162
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Дами, имам въпрос: от къде се сдобивате с лакове на ОПИ и има ли място, където мога да ги намеря за по-малко от 20 лв?
Моите са поръчвани от Ибей.

# 163
  • Мнения: 20 157
Дами, имам въпрос: от къде се сдобивате с лакове на ОПИ и има ли място, където мога да ги намеря за по-малко от 20 лв?
Моите съм ги взимала от тук, като кликнеш отгоре на Опи, излизат намалените лакове:

http://opi-bg.com/pages/present/13

# 164
  • Мнения: 9 569
И тук са на ниска цена и съм взимала от тях Peace http://starnails.bg/bg-bg/category/filter/283164191643140196/?pa … =asc&layout=0

Общи условия

Активация на акаунт