Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 16

  • 24 904
  • 746
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 487
Juls14 ,кафето дойде точно на време  Hug
emkasemka,тия пък дето са без махморлук,защо ги боли  newsm78   Sunglasses

# 256
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Емкеее,  Joy да, каза че и гъби щяло да има.... Mr. Green

# 257
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Всички са зачезнали някъде Wink
Ирка, чудни кафенца днес Simple Smile
Вангобче, Кате, Джулс, мерси за разхлаждащите чайчета, кафенце, снимки Simple Smile
Жгмъцкааа, мацка та дрънка Wink
Днес цяла сутрин се "забавлявах" с чистене на хладилника, баня ... и следобед - книжка, почти я прочетох, сега ще я довърша Simple Smile
Долче, стискам палци цял ден, дано да има добри новини за майка ти Hug
Стреличке, по-добре ли си?

# 258
  • Мнения: 28 139
Аз пък днес се уговорих с едни мили другарки да идем на заведението на Кея, приготвяли страхотни рибни неща!
Еййй от това хойкане да не взема пак да се подрискам..... hahaha hahaha

# 259
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 739
   Да се включа и аз в необичайно за мен време  Simple Smile. Станах да готвя, а малкият поспа. Събужда се, обръща се и осъзнава, че не съм там. И чувам едно: "мамо-о-о-о-о-о-о!". Отивам, гушкам го, а той милият е сънувал коли и Макуйн  Laughing (вчера с баща му ходиха да гледат филма). И ми вика, проплаквайки: "Купи ми Мак (камиона от филма), не мога да чакам до Коледа (казала съм му, че Дядо Коледа ще му го донесе), ти имаш всичко - толкова много сметки имаш, а аз нямам нищо  Joy Joy Joy!"
    Готвя бял боб по манастирски, правих им кроасани и палачинки за закуска, следобед сме на детски РД, абе програмата е пълна. Хубава вечер!  Hug Hug Hug

# 260
  • Мнения: 5 320
Дзаакк Sunglasses
Скрит текст:

# 261
  • Мнения: 487
ir74,как да не го нацелуваш  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug И купи му Мак,все пак толкова сметки имаш...  Laughing

# 262
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Тъъъйй, утчитам
Скрит текст:
пиле с гъби, бекон и сметана, 1Ф
жива съм засИга.  Mr. Green

Ехооуу,  де сте, newsm12

# 263
  • Мнения: 27 276
Хелоу Hug
Скрит текст:
На връщане с автобуса видяхме обичайните гнезда с щъркели Heart Eyes Heart Eyes малко преди Пловдив, в едното гнездо имаше 4, а в другото 3 Heart Eyes
Всички,  Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 24 юли 2017, 17:16 от dolce miele

# 264
  • Мнения: 5 710
Тук сме .... някои.

Аз вечерях това, което бях написала.
Ходих да си взема Малчо. От там реши,че ще поиграе още навън. Къпахме се и сега ще ляга.
Утре е на градина. Усещам, че пак ще има сълзи. Но ще ходи тази седмица и след това излизат  във ваканция до 4-ти Септември. Ще си купонясваме пак двамката. Laughing

# 265
  • Мнения: 2 309
Добър вечер!  Grinning Heart Eyes Всичко хапнато по план.
Утре:
З - диня
О - ориз с домати на фурна и домати салата
В - същото като обяда
МамаМия нали знаеш, че клин клин избива.  Grinning  Heart Eyes Hug Hug
Скрит текст:
Жулиетке и кафенцето и мястото са супер!  bouquet Mr. Green Grinning Hug Hug Heart Eyes
Емкасемка вчера смесено на пикника, а днес как е?  Mr. Green Grinning Heart Eyes Hug Hug
Деска довърши ли книжката?  Grinning Hug Hug Heart Eyes
Миме причтно хойкане.  Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug Hug
ир и аз подкрепям да вземеш на умното дете Мак.  Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Балкай много е сладък.  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Долче важното е че се оправя.  Hug Hug Heart Eyes Grinning
Съншайн дано се разминат утре сълзите.  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Heart Eyes Hug Hug
Отивам да полегна с книжка и чайче ето и за вас.  Grinning Hug Hug Hug


# 266
  • Мнения: 2 844
Джулс Hug  Heart Eyesдобре се е погрижил ТМ - аз също харесвам такава комбинация newsm10
Долче Hug Hug само добри ще са новините вече,отдъхни си ,добре ще е мама Heart Eyes Heart Eyes
Мими Hug Hug е дано не се случи,а иначе е добре да се хойка
Ир Hug Hug да го нацелуваш малкия слдур,и с толкова много сметки купи му Макуйн hahaha
И аз добре си починах днес,само пусках перални и гладих Mr. Green Mr. Green
Съншайн дано утре Малчо да не плаче Hug Hug Hug
Прекрасна вечер на всички фиданки и фиданчо Hug  Heart Eyes

# 267
  • София
  • Мнения: 2 008
здравейте, сладурчета Heart Eyes
МамаМия, дано лошия късмет е останал зад вас Hug
Ир, прекрасни малки човечета, те си нямат , а ние толкова много сметки Hug да ти е жив и здрав Hugусмихна ме с прозренията му Hug
Съншайн, приятно прекарване заедно и не прекалявайте със забавленията Hug
Долче, слава богу, че звучат нещата по-добре Hug
Стрела, дано си по-добре и ти Hug
за всички неспоменати-много гуш Hug Hug Hug Hug

# 268
  • Мнения: 1 617
Емкасемка вчера смесено на пикника, а днес как е?  Mr. Green Grinning Heart Eyes Hug Hug

Днес смесено вкъщи  Simple Smile Hug

# 269
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Кате, прочетох я и си заредих нова Wink
Ир, с такъв умен младеж ... мисли му Hug
Съншайн, кажи на малчо, че е само за седмица и стискам палци да няма сълзи Simple Smile
Аз пък си имам сега друг проблем
Скрит текст:
на ММ не му се седи в къщи, защото аз заформям само идеи за почистване, шетане и ... сега ме кандърдисва да отидем за 4-5 дни в началото на август пак някъде. Мен хем ми се ще, хем като си направя сметките и ми идва нанагорно, че ще ходим на море след 15-ти, в началото на август малкия ще ходи на море и него трябва да осигурим, та ... Rolling EyesImp

Общи условия

Активация на акаунт