"Дермакс" – подарък от природата за цялото семейство

  • 5 754
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Предпазете се от неприятните усещания върху кожата през лятото, като държите близо до себе си "Дермакс"

Той действа ефикасно и бързо както при слънчеви изгаряния, така и при ухапвания от насекоми и алергии по кожата.
Усетете само приятната емоция на лятото с "Дермакс".

За повече информация може да посетите сайта ни или да се свържете с нас на тел.: 0889479275.



Как да се сдобия с "Дермакс"?
1. Може да закупите "Дермакс" от най-близката аптека.
Нужно е само да запомните името на нашия продукт и името на фармацевтичния склад, с който работим – СТИНГ (фармацевтичният склад СТИНГ обслужва аптеките на територията на цяла България)
2. Можете да закупите продукта онлайн от ТУК.

Последна редакция: ср, 26 юли 2017, 12:04 от Редактор**

# 1
  • Мнения: 5 045
Уникален крем!
Мога да ви кажа,че помага не само при кожни проблеми.
Аз лично се мажа и когато ме заболи нещо-я кръст,я врат,я крак.
Няма логика да помага,но може би билките и маслата,които съдържа имат противовъзпалително действие и помагат и в тези случаи.
Въобще,универсален крем,който всяко едно домакинство трябва да има.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 625
Уникален крем!
Мога да ви кажа,че помага не само при кожни проблеми.
Аз лично се мажа и когато ме заболи нещо-я кръст,я врат,я крак.
Няма логика да помага,но може би билките и маслата,които съдържа имат противовъзпалително действие и помагат и в тези случаи.
Въобще,универсален крем,който всяко едно домакинство трябва да има.

Казваш крак, ръка , врат...и кръст !!!!??? Аз страдам много от болки в кръста още от бременността и като вдигна нещо тежко или се преуморя веднага ме удря там. Понякога даже като спя на криво умирам от болки....дали ще помогне?

# 3
  • Мнения: 5 045
Уникален крем!
Мога да ви кажа,че помага не само при кожни проблеми.
Аз лично се мажа и когато ме заболи нещо-я кръст,я врат,я крак.
Няма логика да помага,но може би билките и маслата,които съдържа имат противовъзпалително действие и помагат и в тези случаи.
Въобще,универсален крем,който всяко едно домакинство трябва да има.

Казваш крак, ръка , врат...и кръст !!!!??? Аз страдам много от болки в кръста още от бременността и като вдигна нещо тежко или се преуморя веднага ме удря там. Понякога даже като спя на криво умирам от болки....дали ще помогне?
Ами,не е сигурно .По принцип съм питала човека ,който ме снабдява с крема и той каза,че няма логика да помага чак на такива неща,но мен ме облекчава.
Все пак съдържа етерични масла и билки,които успокояват.Но тези неща влияят различно на различните хора.Крема не е скъп,заслужава си да пробваш.Ако не за това,може да се използва за нещо друго,със сигурност ще ти свърши работа.Ето,наскоро примерно,се изгорих на една тава.Сложих от крема и ми мина много бързо,без мехури,без болка.

Общи условия

Активация на акаунт