Ограничителна заповед към бащата да не може да се вижда с децата ?

  • 14 519
  • 236
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 565
За първи път ми посегна когато бях някъде 6 м бременна с тях ,след това небеше до скоро .От както децата станаха на две години нещата много се промениха до тогава небеше им посягал .На от тогава до сега вече 5 м е почти всеки ден .Скандалите вкъщи са от нищото още с прибирането и се чуди за какво да се караме и се дразни на децата за почти всичко ,когато плачат почна да им посяга .Не веднъж се карахме за това нещо ,но резултат няма.

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А ти защо не го спираш да ги бие?

# 17
  • Мнения: 46 508
Явно го спира като го хване щом се карат всеки ден по този повод.

Ани, нямаш ли родители, близки?

# 18
  • Мнения: X

 А колко големи са децата, защо толкова пищят и ревът?

Последна редакция: чт, 20 юли 2017, 22:55 от Анонимен

# 19
  • Мнения: X
Ани, за да можете да живеете без БНД, трябва да имаш ясен отговор на няколко жизненоважни въпроса. Вече ти ги зададох, но явно си ги пропуснала. Ето ги пак:
1. Ще можеш ли ти да се справяш финансово?
2. Какво можеш да работиш? Образование? Умения?
3. Когато децата са болни има ли кой да ги гледа докато ти си на работа?

Накратко, как конкретно си представяш живота ви без БНД?

# 20
  • София
  • Мнения: 28 514
Ани, боят наистина не може и не трябва да се търпи – нито на деца, нито на теб, но имай предвид, че въпросите на the wishmaster са съвсем основателни и трябва да можеш да си отговориш на тях. Не прибързвай, а обмисли много внимателно действията си. Не казвам да седиш и търпиш, в никакъв случай, казвам само да не прибързваш.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ани Иванова, с риск да ми се обидите, от постовете ви оставам с впечатление, че имате нужда от лечение на нервите.
Не само ти си с такова впечатление.

# 22
  • Мнения: 4 411
Ако човека ходи на работа и издържа семейството, може да има нужда от малко отдих и уют като се прибере, а като не го получава и от там да идва напрежението.
 А колко големи са децата, дето толкова пищят и ревът?

Да, а тя като стои по цял ден с две деца на по две години няма нужда от отдих. Айде стига, сега остава да почнете да го оправдавате, че едва ли не с право си бие жената и децата. Едно дете на 2 години и нещо може да реве и пищи по всяко едно време дори и без видима причина. Хайде сега да не обясняваме как две годишните трябва да стоят по цял ден тихо и кротко.

Ани, обмисли добре как би живяла с децата, ако се махнете. Финансовата страна не е за пренебрегване. Има ли на кого да разчиташ? Имаш ли работа? Децата тръгнаха ли на ясла вече? Как върви адаптацията? Ако можеш да отидеш при твоите родители, стига те да имат възможност да ти помогнат, ще е супер. Няма да ти е лесно с две деца, но не е и невъзможно.
Скрит текст:
Ако някой ми бие детето до зачервяване на дупето, няма да го види повече никога. Едно време сестра ми ядеше здрави шамари от баща ми. И до сега обвинявам майка, че нито един път не стана да я защити. Та тя беше дете по дяволите. Какво толкова може да направи едно дете, та да заслужава бой? Да не говорим как това се отразява на психиката и развитието на личността след време............. Абе който е открил боя е идиот.

# 23
  • Мнения: 149
Ани Иванова_429091 нещо няма връзка в темите ти. В предишна тема беше вече коментирала, че децата ти са вече тръгнали на ясла бяха неадекватни, крещящи, викащи, скубещи се, истерични и прочие. Сега пък им предстояло да тръгват. Шляпнал ги по дупетата, ми ако и в къщи са с поведението описано в предната ти тема по повод яслата, и аз бих ги нашляпала, ама честно ти казвам. Чак пък ограничителна заповед, май по скоро човека от вас трябва да се ограничи, а не вие от него.

# 24
  • Мнения: 4 411
didana, Ани си спря децата от ясла.
Ти какви и колко деца имаш? Твоите не реват ли?

Аз имам едно на 6 години, което е страхотно, не защото е моето, но все още сутрин в градината понякога плаче. Разбирам я, защото и аз не харесвам нищо в градините, но тя трябва да стои там, за съжаление. В училище сигурно ще искам АЗ да си оскубя косите.

Хайде сега, давайте да й обясните, как бащата е светец. А когато лежа със здравото си дете в болницата, заради болното, защото нямаше кой да го гледа - къде беше този страхотен баща..............

# 25
  • Мнения: 149
Деска имам две деца, реват естествено, че реват. Но прочети и темата и си обясни някой неща. Спряла ги, е що, щото милинките ревали два дни и хайде хоп край. Ми като не им дава възможност да опитат няма как да свикнат тия деца. Ами дори на две много добре са схванали че кат ревнат като зверове, като се оскубят два пъти и истерясат и тя ще си ги вземе. Не оправдавам мъжа и. Само тя си знае какво е положението, но като монетата има две страни. Както казах ако и в къщи са с такова поведение, оправдавано винаги от мама, нормално е бащата да ги шляпне леко. Айде сега. Още повече чуди се как ще се оправи финансово, ами като децата ходят на ясла, а тя си търси работа. Не е леко да си в такова положение, съчувствам на всеки, никой не е застрахован.

# 26
  • София
  • Мнения: 28 514
Ани Иванова_429091 нещо няма връзка в темите ти. В предишна тема беше вече коментирала, че децата ти са вече тръгнали на ясла бяха неадекватни, крещящи, викащи, скубещи се, истерични и прочие. Сега пък им предстояло да тръгват. Шляпнал ги по дупетата, ми ако и в къщи са с поведението описано в предната ти тема по повод яслата, и аз бих ги нашляпала, ама честно ти казвам. Чак пък ограничителна заповед, май по скоро човека от вас трябва да се ограничи, а не вие от него.

Къде видя човек? Двукрако, което посяга на деца и жена, не е човек.

# 27
  • Мнения: 30 802
На Ани_Иванова всяка ситуация около децата й се струва супер драматична.

Сега, по принцип ако не си харесваш човека до теб и имаш усещане, че няма да се получи, развеждаш се. Ако не го търпиш, убива ти душата и такива работи.

Но с малки деца на 2 си точно в най-трудната отсечка. Пълно блато. Дори да се включва таткото, пак е уморително. Е за това изнервяне, което е временно, не си струва да се развеждаш. Защото животът след развода едва ли ще ти бъде цветя и рози. Говорим за много сериозно спадане на жизнения стандарт. Плюс дела, тормоз от бившия, режими на свиждане, правене на гадно. Да не мислиш, че така лесно ще му забраниш да вижда децата? Едно време писах до кой ли не- много е трудно да ограничиш бащата да вижда детето. На практика невъзможно. Може да е наркоман и да лежи в затвора и пак има право да го вижда.

Ясно е, че мъжът е някакъв тип батка, малко неориентиран, но да кажем, че е още млад и може да му уври главата, ако не забие в някакви пороци. Ревът на двегодишните може да накара и Дева Мария да ги напляска, както сигурно е пляскала въплътения Логос, когато е бил на две годинки и се е държал отвратително.

# 28
  • Мнения: X
Че мъжът на Ани е типичен селски бек, спор няма. Но точно толкова няма спор и по въпроса, че тя е последният човек на тази планета, който би могъл да се справи като сам родител. Няма да обяснявам защо, не само защото от темите и постовете ѝ е очевадно, но и защото обясненията ми биха включвали твърде много груби думи и квалификации, които е по-добре да спестя.

# 29
  • София
  • Мнения: 11 482
Ани рядко (да не кажа никога) се вслушва в съветите, които ѝ се дават в стотиците ѝ теми. Не отговаря и на конкретни въпроси, които биха били насочващи за коментиращите, за да ѝ дадат конкретни предложения как да се справи със ситуациите. Намила си нещо като развалена плоча и така до следващата тема.

Общи условия

Активация на акаунт