Априлчета 2017 - Тема 3

  • 38 765
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 049
И моята е кисела тия дни. Айде от ваксините добре, обаче си мисля, че има и друга причина. Според мен хем й е топло, хем шумно. И тя свикна с естествен бял шум от морски вълни. Satisfied Самата аз сутринта се събудих с главоболие. Thinking
За шест седмици е качила 1050 гр. и 4 см. А яде на два часа и нещо, през нощта също се буди по два-три пъти. Обаче напоследък бързо заспива, докато суче- цокне си, пък си заспи. Кърма имам, не е да нямам. Взех да си мисля и аз глупости, но педи нищо не каза.

# 31
  • Мнения: 1 341
Пърпълче супер си е качило детето, ти защо се притесняваш?
Аз като не яде и сега с дърпането се шашкам че седи гладна и няма да качи грамчета.

# 32
  • Мнения: 1 049
Лили, знам ли и аз. Гледам да разсъждавам трезво, обаче и аз си давам яко бъгове.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Да не би да е кърмаческа стачка?
Пърпълче, екстра са си грамчетата.
Събирам багаж за морето. Хем ми се вижда много, хем мисля, че ще забравя един куп неща.

# 34
  • Враца
  • Мнения: 1 424
Моята принцеса днес както си джумолеше на нейния език, произнесе мама няколко пъти Heart Eyes знам, че е несъзнателно, но чувството е уникално чак се разплаках

# 35
  • Мнения: 513
И на мен ми се счуват мама и т.н., но ще си почакаме доста до първото истинско Simple Smile С мъжи ми този уикенд сме без ремаркенце хах тая вечер на рожден ден на вила, а утре на СПА хотел.... немога да повярвам, че ще се наспя... Пък така ми е мъчно за бебчо, но имам нужда да си почина малко и да се върна с нови силички при него Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 049
Кристална, ти гледай на бебка нещата да са ти налични, вие ще се справите.Stuck Out Tongue Winking Eye Важното е настроението да си вземете.
Три седмици на морето изкарах с едни къси гащи, три тениски и джапанки. Не за друго, а защото отидох по работа за два-три дни. Да не ви разправям като карикатура бяхме на връщане- аз, бебе, сестра ми, племенницата+ голямо куче. Багажникът едвам го затворихме. Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 18 679
На мен при пътуване критично важни са ми документи и пари. Всичко друго е налично на място. Даже бях установила, че панадолът е по-евтин в Гърция, а колекцията на Уайкики, налична в Турция е в пъти по-богата от тази в софийския мол. Тъй че- картата си носи, Кристална и всичко ще е наред😊
Овапцахме ние положението със съня. Не можа да спи много на плажа следобед и като хапна към 18:30, заспа. Викам си, ще дремне до 7 и нещо, ще излезем...Дръжки! Изобщо не се събуди. Към 8 и нещо се отказах, направо ще го оставям да си спи за през нощта. Дано само не цъфне наспан в 4 сутринта!

# 38
  • София
  • Мнения: 5 462
Записвам се в новата тема и ще гледам да не я изпускам,като предната.
  Борис минава през някакъв скок в растежа и нощем ме прави на маймуна,като новородено бебе е,яде през три часа ,мята се в леглото,неспокоен е.А тъкмо се радвах че спи по цяла нощ непробудно и спокойно.
 Ние сложихме шествалентната и я понесе много добре,не е имал,или поне аз не улових странични реакции.Ползвах лепенките Куул Пач над убождането и дадох малко Панадол по съвет на лекарката,за което много съжалявам.
 Пневмококовата я оставих за средата на август.

Пате,а бебочето кой ще го гледа?
Блазе ви за спа-то!Много обичаме с мъжа ми,ще видим кога ще ни огрее.Зимата вероятно.

# 39
  • Мнения: 250
Момичета, не знам как да си включа известията за темата с тази нова версия, ужас е 😁
Чета ви, но покрай този балкан нямах време да пиша. Да ви похваля бебко- може би от чистия въздух така хубаво спа на планината, едната вечер спа за първи път непробудно от 9 до 6, чак не можах да повярвам като ме събуди и видях колко е часа 🤗😊 Само дето не пожела да спи нито на леглото с нас, нито в сгъваемата кошара, та си спеше в количката 😂
Ние днес сложихме втората хексацим - беше ужас следобед е мигнал за 15 минути, много е нервен миличкия ми, сега се събуди да яде, нахраних го и е готов заспал. Надявам се всичко да е наред.

# 40
  • София
  • Мнения: 18 679
Странно ми е като ви чета как едва ли не всяко второ бебе е с реакция на тези ваксини. Едно време на дтк- то реакция да има беше по изключение, може би защото беше с 3 компонента само. После с пентаксима сякаш повече деца реагираха зле, сега- съвсем. Питам се, защо не се следи това и като се вижда, че една ваксина не се понася добре, да се смени?!

# 41
  • Мнения: 351
Ако спираше кърмата нямаше да се притеснявам толкова. Аз виждам колко много има, тя цялата уста и е пълна, чак до ушитени тече.  Каква ли ще е причината така да се дърпа че и да плаче ???
Да не би много силна струя да теква и да се дави? Пробвай да изпомпва мъничко с помпата и да й дадеш тогава. Никола ми се дърпа така когато му е топло затова кърмя легнала и почти не се дърпа 💋💋💋

# 42
  • Мнения: 391
Белинда до колкото си спомням имаше мами в нашата темичка,които работят във фармацефтични компании.Може би те могат да ти отговорят на този въпрос,но май не пишат вече Rolling Eyes
Нашия приключи с кърмаческата стачка,но пък за сметка на това сега започна сякаш да ми се кара Grinning мъчи се да става и още малко ще направи мост,ама и ръмжи нервно,все на ръце иска.Викам на Мм всички му се радват какво послушно бебче,тихо,кротичко.... Пък тя каква стана Grinning взе да си показва рогите!
Подариха ми кенгуру и не съм го ползвала още.Четох доста отрицателни отзиви за него.А в момента ще ми е доста полезно,дребния иска само на ръце. Някоя мама ползва ли?Май повечето имате ергономична раница Thinking

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз съм на път да се гръмна. Как е възможно утре да става на 4 месеца, а да имаме по-гадни колики от тези в началото. Почти никога не е ревал, а сега се свива в опит да пръдне и реве.

# 44
  • Мнения: 513

Пате,а бебочето кой ще го гледа?
Блазе ви за спа-то!Много обичаме с мъжа ми,ще видим кога ще ни огрее.Зимата вероятно.


Малкото пате ще го гледа майка ми. Още не бяхме тръгнали и ми беше много мъчно... При всеки удобен момент сме на Видео чат.

Общи условия

Активация на акаунт