Мерцедес МЛ320

  • 3 434
  • 12
  •   1
Отговори
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Моля,някой ,ако кара,да ми пише на лични,имам въпрос.

# 1
  • Мнения: 3 655
Моля,някой ,ако кара,да ми пише на лични,имам въпрос.
Какво те интересува?

# 2
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Може ли да се свърже телефон ,чрез блутуут.Като звънне телефона,разговора да се приеме в колата?И ,ако да,как се свързват?Не мога да разбера дали има блутуут.

# 3
  • Мнения: 3 655
Дай точен модел на колата и година на производство за да получиш адекватен отговор

# 4
# 5
  • Мнения: 1 970
Виж, така тук няма да стане.
Моделът се прави 6 години, но и да се правеше 60, всяка кола си е за себе си, дори да е в стандартната комплектация, може да се поръча и без това , каквото и да е то. Виждал съм 203-ка без климатик например...По ВИН си излизаше, че така е поръчан, в Холандия, спестил си човека...
Най- правилният отговор ще получите като вземете от талока номера на ВИН-а (шасито) и звъннете в генералния представител на Мерцедес в Пловдив, ще Ви дадат информация. Ако минете, още по-добре, едва ли ще Ви вземат пари за отговор, виж ако се наложи да пипнат нещо - да.
Иначе - би следвало да има блутут, независимо дари сте с малката или голямата "навигация" - е, радио за по - просто, с много копчета, но пак казвам - има много "зависи".

# 6
# 7
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Много ви благодаря и на двамата за отговорите.

# 8
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Питам си в тази тема-когато тръгне колата,в 90% от случаите,тръгва в Авариен режим.Оправя се след спиране,изключване на двигателя и стартиране наново.Няма конкретна причина.Изчистени са грешките на компютъра и пак го прави.Идеи?

# 9
  • Мнения: 3 655
Питам си в тази тема-когато тръгне колата,в 90% от случаите,тръгва в Авариен режим.Оправя се след спиране,изключване на двигателя и стартиране наново.Няма конкретна причина.Изчистени са грешките на компютъра и пак го прави.Идеи?
Не е достатъчно да се изчистят грешките, които показва компютъра, трябва да се отстрани причината за тези грешки, за да не се появяват повече. Грешките показват проблема на колата.

# 10
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Уж оправиха някакви дребни проблеми,но пак си тръгва в авариен режим.Като я изгасиш и запалиш-няма проблеми.Затова реших,че има друга причина.

# 11
  • Мнения: 1 970
Няма дим без огън. Грешките в паметта на компа показват какво точно не е в ред. Да, можеш да ги изчистиш със Стардиагнозата, о някои можете и Вие сама да ги изчистите със задържане на бутона за ресет на километража, например, други с гасене и палене, но компютъра ги запазва и оттам се чистят след като се натрупат много, но не се ли отстрани причината (не е невъзможно и самият компютър да се бъгне и да си генерира грешки, но пак трябва да се докаже, а не да се чистят), та не се ли диагностицира и отсрани причината, само ще бършете следствието.
Идете на читав сервиз - дето се вика и Балкан стар на диагностика, платете едни 50-100 лв да Ви направят чек на всички системи и да Ви кажат - това е проблема, така че се отстрани, толкова ще струва при нас. Оттам насетне си правите сметката - ще оставите ли колата да Ви я ремонтират при тях или ще търсите по-евтин вариант....
С догадки нищо не се решава, хеле пък да оправите кола с три компютъра, каквото е мерцедеса.... В купето, отзад и в кутията отпред. ....

# 12
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Благодаря ви.Няма да го оправя сама,то е ясно,просто исках вероятности.

Общи условия

Активация на акаунт