Борба с ранното остаряване... Как? – 4

  • 108 056
  • 770
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 87
Хм, звучат добре, но аз освен от подмладяваща терапия имам нужда от помощ в борбата с пъпките.

# 91
  • Мнения: 197
Момичета, тук ми излезе ми инфо във фейса за алгинатни маски Casmara. Като прочетох за какво иде реч ми се сториха доста добри, защото пише, че активират синтеза на колаген и изглаждат мимическите бръчки.  Rolling Eyes Това, което ми направи впечатление е, че съдържат екстракт от водорасли, а знам, че те имат много добър ефект. Ще следя за още инфо за маските..



Аз съм пациентка на Каляшева и щом тя ги предлага значи имат ефект. Имаш ли представа каква е цената?

Някой беше питал за мезотерапията дали си заслужава, да, това е терапия, която се отплаща във времето.

# 92
  • Мнения: 2 805
Купих си копринера ръкавица от Зоя. И ползвах я веднъж...и какво и е особеното  Blush Simple Smile?

# 93
  • София
  • Мнения: 20 042
Няма нищо особено, просто добре ексфолира.  Simple Smile

# 94
  • Мнения: 2 805
Няма нищо особено, просто добре ексфолира.  Simple Smile

Да, де  Grinning

Но четох таааакива хвалебствия за тази прехвалена ръкавица, че и аз като жабата дето вдигнала и тя крак да я подковават... Laughing И не съм подвластна като цяло да купувам всичко похвалено или станало "мания" във форума.Никак даже.
Нямам Метеоритите напр., и никога не съм изпитвала желание да ги купя  Mr. Green

Следващите пъти ще я ползвам с продукт, може да ми допадне поне усещането повече. Иначе ме прежулва неприятно.


# 95
  • Мнения: 13 238
Копринените ръкавици и гъбички не са подходящи за сухи или чувствителни кожи. Прекалено агресивни са и за добре обгрижени кожи

# 96
  • Мнения: 350
И при мен механичното ексфолиране създава проблеми.Вече се отказах.Не е за мен! Никакви скрабове не ми понасят!Хвърлих доста продукти в коша.Мисля,че козметиката с киселини,елиминира нуждата от механично почистване,от такъв вид.

# 97
  • Мнения: 2 843
Момичета, ще помоля тези от вас, които приемат Астаксантин, да ме ориентират относно времетраенето на приема. На път съм да привърша втора опаковка Астаксантин 5 мг х30 капсули - тоест, вече съм приела около 60 капсули. Отрази ми се добре, нямам нови петна това лято, при все че го започнах късно, старите избледняха. Да купувам ли трета опаковка, да продължа ли да го пия или е достатъчно?

# 98
  • Мнения: 18 542
Аз имам опаковка от 180 капсули и ще я изпия цялата. Вероятно ще си взема нова след това. Него и омегите не мисля да ги спирам изобщо за сега. Моят астаксантин е 12мг. Следващата опаковка може да я пия през ден, защото казват, че 4мг дневно били достатъчни.  newsm78

# 99
  • Мнения: 10 256
Няма нищо особено, просто добре ексфолира.  Simple Smile

Да, де  Grinning

Но четох таааакива хвалебствия за тази прехвалена ръкавица, че и аз като жабата дето вдигнала и тя крак да я подковават... Laughing И не съм подвластна като цяло да купувам всичко похвалено или станало "мания" във форума.Никак даже.
Нямам Метеоритите напр., и никога не съм изпитвала желание да ги купя  Mr. Green

Следващите пъти ще я ползвам с продукт, може да ми допадне поне усещането повече. Иначе ме прежулва неприятно.




Ти какви очаквания си имала Simple Smile? Просто изтрива тялото много добре, без да си даваш много много зор. За лице не е, предполагам и за чувствителна кожа няма да стане. Прежулва, да. Но като ѝ хванеш цаката както се казва няма проблеми. С продукт нанесен на нея не знам дали ще върши работа. Идеята е да ексфолира, а с продукт вероятно ще стане хлъзгаво и няма да има сцепление та да отстрани мъртвия слой... Моята кожа е като полирана след това и я чувствам чиста. Особено кожата на краката ми е супер. Даже преди малко поръчах още 2 ръкавици, че ми се скъса наличната.

# 100
  • Мнения: 2 266
От къде ги купувате тези ръкавици?

# 101
  • Мнения: 4 730
Aз моя Астаксантин го спрях като се върнах от почивката... Направих една алергична реакция, която не се уточни от какво е, а тогава пих само тази добавка... И я пих всеки ден по 2 таблетки... Може да не е от нея, миналото лято също пих, но беше друга марка... Та сега не смея пак да я почна, останаха ми 10-на таблетки, но не ми се рискува... Другата пролет ще купя от предната марка, може да има значение от къде и какво купуваме... А за петната мисля, че помага в комбинация с хубава слънцезащита... Peace

# 102
  • София
  • Мнения: 20 042
За лице не е, предполагам и за чувствителна кожа няма да стане.
Аз я ползвам и за лице.  Grinning  С много тънка, много суха и чувствителна кожа съм. Нямам никакви проблеми с нея, предпочитам я пред всичко ексфолиращо, което съм ползвала.

# 103
  • Мнения: 2 843
Благодаря ви за Астаксантина (много трудно име!) - може би все пак няма да купувам нова опаковка, скоро слънцето няма да е така изгарящо.

# 104
  • Мнения: 2 805
За лице не е, предполагам и за чувствителна кожа няма да стане.
Аз я ползвам и за лице.  Grinning  С много тънка, много суха и чувствителна кожа съм. Нямам никакви проблеми с нея, предпочитам я пред всичко ексфолиращо, което съм ползвала.

А слагаш ли продукт или само ръкавицата?
Аз за тяло съм я полазвала, за лице не смея.

Общи условия

Активация на акаунт