Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
И така, историята е следната: преди няколко месеца разбрах, че съпругът ми има връзка с жена 15 години по-млада от него,разведена, с малко дете. Аз самата съм много добре изглеждаща жена.Ние имаме 2 деца, които не са много малки.
Няма да ви описвам за какви лъжи става въпрос, как ме е лъгал две години почти...Буквално е имал второ семейство, обгрижвал е тази **** по всякакъв начин, ходил е с нея къде ли не.. Причината да не се усетя през това време е първо, че мъжът ми се оказа голям актьор и много умело ме е заблуждавал през цялото време, и второ,не е преставал да има интимни отношения с мен. Докато го хванах във viber съвсем случайно.
Стигнахме до момента, в който му казах да се изнася.Уж започна да си изнася нещата, но хич не бърза, даже напротив, като че ли не иска да си ходи. Измисля си поводи да се върти вкъщи.В същото време продължават отношенията му с другата жена.

Искам мъжко мнение - що за поведение е това? От всичко, което научих около връзката му, онази жена му  е много скъпа, какво тогава прави вкъщи с мен???? Не издържам вече... Как да го изгоня?

# 1
Скрит текст:
И така, историята е следната: преди няколко месеца разбрах, че съпругът ми има връзка с жена 15 години по-млада от него,разведена, с малко дете. Аз самата съм много добре изглеждаща жена.Ние имаме 2 деца, които не са много малки.
Няма да ви описвам за какви лъжи става въпрос, как ме е лъгал две години почти...Буквално е имал второ семейство, обгрижвал е тази **** по всякакъв начин, ходил е с нея къде ли не.. Причината да не се усетя през това време е първо, че мъжът ми се оказа голям актьор и много умело ме е заблуждавал през цялото време, и второ,не е преставал да има интимни отношения с мен. Докато го хванах във viber съвсем случайно.
Стигнахме до момента, в който му казах да се изнася.Уж започна да си изнася нещата, но хич не бърза, даже напротив, като че ли не иска да си ходи. Измисля си поводи да се върти вкъщи.В същото време продължават отношенията му с другата жена.

Искам мъжко мнение - що за поведение е това? От всичко, което научих около връзката му, онази жена му  е много скъпа, какво тогава прави вкъщи с мен???? Не издържам вече... Как да го изгоня?

Не съм мъж, но ще се изкажа.
Поведението му е мишкарско. И други определения мога да измисля, но ще се въздържа.
Седи с теб, защото си му удобна.
Ако ти е трудно гоненето, просто му събираш нещата в торбички, мяташ отвън, сменяш бравата и си готова. Това разбира се след като го помолиш да се изнесе и ако откаже.

# 2
Типична проява на криза на средната възраст при мъжете. Peace

# 3
И мъжете, и жените ще ти дадат един отговор. Удобна си му, реално си му като майка, която го гледа, отдавна не ти е съпруг. Лъгал те е с години, че работи и те е оставил сама да се оправяш с всичко и е лишил децата си от себе си, за да се забавлява с другата.

Вече са ти обяснили как да го изгониш. Багажа в чанти и пред вратата, сменяш ключа и си спираш звънеца и телефона.

Успех и много сили!

# 4
  • Varna
И аз не съм мъж, но ще отговоря. Съвсем нормално нещо е. И на мен ми се е случвало, но без децата.
Мъжете са актьори, и повечето си остават егоисти до край. Хубаво му е с оная, сексче едно друго...с теб е защото си му жена, гледаш деца, къща, а и е свикнал с теб. Не иска да избира и кара по инерция.
Ти решаваш докога ще търпиш. Писали са как да процедираш.

# 5
Въпреки че съм мъж моето мнение се покрива с това на дамите, изказали се преди мен
Не е мъжко. Свикнал е с теб, удобна си му, но няма достойнство да се изнесе при новата. Пък и да не си кривя душата, и на мен няма да ми е зле така  Mr. Green  Не е луд тоя, дето яде зелника а тоя, дет му го дава
Учудващо е че като мъж ще го кажа но махай го
Аз винаги съм смятал че няма лошо че си кръшнал, но ако новата е толкова добра в пробния период и ми е харесало се изнасям при нея или поне напускам благоверната
Не мога да гадая чие е жилището и дали можеш да го изгониш но преди 6 години като попаднах в същата ситуация 4 дни не се прибрах, то ясно с коя съм бил а на 5-тия се изнесох. Мъжко е кат си е харесал младичката, напълно го разбирам, изнасяш се, осигуряваш си жената и се забавлявай с новата

# 6
Може да му пука за хорското мнение.И затова да стои още при теб.Няма да му изнасят обвиненията които ще отнесе.Може да загуби доста приятели,връзки и др. заради това което е направил.
По-хубаво му е с другата жена ,но при теб му е по-сигурно.

# 7
  • София
То процедирането с  багажа и смяна на бравата е лесно.
Но има и разни законови положения - на кого е имота, трябва ли да се дели. Други финансови връзки между двамата. Ако и децата са общи - става още по-оплетено. Сложно е и съветвам първо да се подковеш добре и да прибереш колкото повече можеш.
На мене не ми се е случвало, не съм дебнала за изневяра бившите да не ги хвана....
Сегашния е душичка, не му идват такива мисли.
Но поне съм лесна - аз съм си у нас, както е влязъл, така и ще излезе.
Нямам нищо за делене с никого.

# 8
Може да му пука за хорското мнение.И затова да стои още при теб.Няма да му изнасят обвиненията които ще отнесе.Може да загуби доста приятели,връзки и др. заради това което е направил.

Mъжете от обкръжението му ще го разберат мисля
Може просто да се колебае при коя да остане - по-младичката може да е загубила ореола си на нова и интересна.

# 9

Може просто да се колебае при коя да остане - по-младичката може да е загубила ореола си на нова и интересна.
Те ще го разберат,но жените им няма да го разберат.И няма да е желана компания да не би да завлече и нечии мъж по кривата пътека.И ако авторката си е жена на място ще се намерят и мъже да му кажат,че е постъпил глупаво.
Жената е с 15 г по -млада от него.Той на 55г тя на 40 г да речем.Мислиш ли ,че ще е с него ?

# 10

Те ще го разберат,но жените им няма да го разберат.И няма да е желана компания да не би да завлече и нечии мъж по кривата пътека.И ако авторката си е жена на място ще се намерят и мъже да му кажат,че е постъпил глупаво.
Жената е с 15 г по -млада от него.Той на 55г тя на 40 г да речем.Мислиш ли ,че ще е с него ?

Като мъж, а и като мъж минал по този път не съм никак съгласен с теб Деси
За какво изобщо са ми приятели или са близо до мен ,,мъже,, които позволяват жените им да определят кого да подкрепят.
Мъжете, които евентуално ще му кажат че е постъпил глупаво гледат от собствената си камбанария. Тия, които няма да го подкрепят са същите, които слушат жените си, те няма да го разберат

Хм, той на 55 пък за кво си е взел на 40??? Да беше играл по-наедро...

# 11
  • Varna
Мъжът е на 43, и историята е в постовете на авторката. Няма да я цитирам, може да не желае.
Искрено и съчувствам, и се надявам да му свали кожата от гърба преди да го изрита при младата му държанка.

# 12
Мъжът е на 43, и историята е в постовете на авторката. Няма да я цитирам, може да не желае.
Искрено и съчувствам, и се надявам да му свали кожата от гърба преди да го изрита при младата му държанка.

Определено го разбирам  Mr. Green
Но младата държанка си има цена, и по-горе написах - осигурява децата си и майка им поне до пълнолетието им, изнася се и се забавлява. Платил си е, да се забавлява, има право. Но да си зареже децата и майка им заради новата както правят повечето не съм сгласен. То тия ,,мъже,, ни съпруга могат да осигурят а още по-малко млада държанка могат да си позволят. Изобщо младата жена е скъпо удоволствие
А и вие мами не го съдете толкова строго. На младини колко от вас не са били в позицията на младата държанка на някого като въпросния...

# 13
  • Varna
Изобщо младата жена е скъпо удоволствие

Позволи  и да те поправя, умната жена е скъпо удоволствие. Ако беше премрял за млада, има платена любов, излиза много по евтино от безплатната.

А и вие мами не го съдете толкова строго. На младини колко от вас не са били в позицията на младата държанка на някого като въпросния...
Не, че съм светица, дори напротив, но 43 годишен, женен с две деца не съм ползвала. Crazy

# 14

Но младата държанка си има цена, и по-горе написах - осигурява децата си и майка им поне до пълнолетието им, изнася се и се забавлява. Платил си е, да се забавлява, има право. Но да си зареже децата и майка им заради новата както правят повечето не съм сгласен...

Да,борбата ми ще е да осигури добра издръжка за децата, на друго от негова страна не мога да разчитам и съм страшно притеснена.
 Останах потресена, когато разбрах,че онази жена му разпределя парите.Така му е влязла под кожата,че му е казвала какви пари да оставя вкъщи /разбирай, колкото се може по-малко да дава,например максимум 200-300 лева на месец за вкъщи ooooh!/, какво да си купува, какво да пести и прочее.Намерих документи,че е превеждал на ***** по банка между 600 и 1000 лева на месец, като за липсата на тези суми вкъщи ми беше обяснявал, че ги е спестявал за семейна почивка, за ремонти по колата и т.н #2gunfire #Cussing out #2gunfire

Жилището е мое,няма да имам проблем с това.

Имам предположение, че чака аз да го изгоня, за да ме изкара мен виновна пред децата, че сме се разделили. Т.е. да не излезе,че той ни е изоставил, а че Аз съм го изгонила. Думи нямам, а и идеи нямам как да се справя.

Със сигурност няма да го гледат с добро око. Такъв подлец едва ли ще е желана компания за приятелския му кръг. Обещавам, че тези хора ще научат за всичките му подвизи  #Cussing out

Последна редакция: сб, 22 юли 2017, 23:21 от viva_style

# 15
Аха. А любовницата има ли и тя собствено жилище, или ще трябва да плаща наема й някъде? Rolling Eyes Ама как можа да го хванеш, брей! така хубаво си е живял...Спомням си зълвата как попадна преди 20 години в същата ситуация, селянина, дето беше прибрала, си хвана млада любовница и когато беше изгонен на улицата му се наложи няколко дни да спи в колата си, докато любовницата се реши да го прибере у дома си. А сестра му отиде да се кара с жена му защо го е изпъдила, той бил свикнал да се къпе всеки ден, а сега нямало къде да се преоблече дори. Онемяхме от такова нахалство Shocked Shocked ooooh! Няма да го изпъдиш лесно, възможно е да се заинати и да не иска да се маха. Приготви се да го пъдиш насила с помощта на други мъже-роднини. Нищо не се знае, щом има наглостта да те мами по такъв начин, не е изключено да заяви, че няма да се махне. А издръжката за децата ви ще е борба на адвоката ти повече, отколкото твоя. Събирай мнения за добър адвокат. Peace

# 16
  • Varna

Да,борбата ми ще е да осигури добра издръжка за децата, на друго от негова страна не мога да разчитам. Жилището е мое,няма да имам проблем с това.

От другите постове оставам с впечатлението, че е добре финансово този...човек. Ако не е късно прибери колкото можеш повече, заслужава, като не знае да си държи гащите вдигнати...след 20 години брак, заслужаваш повече уважение.

# 17

Но младата държанка си има цена, и по-горе написах - осигурява децата си и майка им поне до пълнолетието им, изнася се и се забавлява. Платил си е, да се забавлява, има право. Но да си зареже децата и майка им заради новата както правят повечето не съм сгласен...

Да,борбата ми ще е да осигури добра издръжка за децата, на друго от негова страна не мога да разчитам. Жилището е мое,няма да имам проблем с това.

Както казахме при теб иска да седи, защото си удобна. Още ли му готвиш, чистиш и переш?
Добре че поне жилището е твое.

# 18
Стига бе момичета, знаете какви са ,,издръжките,, в Бг. Моята е 80 или 100, дори не знам колко защото никога не съм я плащал, 80 или 100 не стигат и за една вечеря. Плащаш колкото са нуждите и си траеш, това е цената на младата любовница
По-скоро както авторката сподели че приятелите му няма да одобрят постъпката му да му поговорят да си издържа жената и децата а не да ги забрави
Щото повярвайте ми новата и млада любовница ще е против да дава повече от определената от съда издръжка
И като съм ви чел по темите ,,мъжете,, май точно така правят - издържат любовницата и детето й и забравят собствените си деца

Последна редакция: сб, 22 юли 2017, 23:49 от Анонимен

# 19
Пфффффф , господине , ако един мъж не си тежи на мястото и позволява на така наречената млада любовница Stuck Out Tongue Winking Eye да му диктува какво да е отношението му към децата и колко пари да отиват за тях ,  той първо не е мъж и второ НЕ заслужава да бъде наречен баща . И на въпросът , който зададохте на предната страница - не , никога не съм се забърквала с женен мъж с деца и нямам намерение , все още съм млада и смятам да си изградя собствено семейство и не бих градила щастие върху чуждото нещастие . Не казвам , че не е човешко да се влюбиш в друг човек , дори да имаш семейство , но поне трябва да имаш доблестта да се погрижиш за децата си , защото те за нищо не са виновни (това се отнася до влюбения съпруг на авторката ).

# 20
Пфффффф , господине , ако един мъж не си тежи на мястото и позволява на така наречената млада любовница Stuck Out Tongue Winking Eye да му диктува какво да е отношението му към децата и колко пари да отиват за тях ,  той първо не е мъж и второ НЕ заслужава да бъде наречен баща . И на въпросът , който зададохте на предната страница - не , никога не съм се забърквала с женен мъж с деца и нямам намерение , все още съм млада и смятам да си изградя собствено семейство и не бих градила щастие върху чуждото нещастие . Не казвам , че не е човешко да се влюбиш в друг човек , дори да имаш семейство , но поне трябва да имаш доблестта да се погрижиш за децата си , защото те за нищо не са виновни (това се отнася до влюбения съпруг на авторката ).

Уважаема Госпожице, не съм написал позволява а че младата любовница винаги се опитва, има разлика, надявам се да я забележите.
Ако един мъж си тежи на мястото няма да позволи нито на съпругата нито на любовницата да диктуват правилата
Що се касае до доблестта да се погрижи един мъж за децата си не сте забелязала че сме на едно мнение и дори аз като мъж бих подкрепил една заигравка с млада любовница но не бих подкрепил едно бягство от отговорност

# 21
Аз не визирам Вас , а говоря по принцип , в скоби съм уточнила кой имам в предвид  Blush .

# 22
На младини колко от вас не са били в позицията на младата държанка на някого като въпросния...
Не, на тези години 40+ за мен бяха старчета.

# 23
Много грозна ситуация, то не изневяра, ами направо ново семейство си е намерил. Щом отделя и повече пари за тях. Confused
Събирай му всичко и го изнасяй, децата щом са големи ще разберат и ще те подкрепят.
А като си разбрала преди няколко месеца, какво се случи в този период между прочетеното във Вайбър и този пост днес?
Скуба, аз също не съм била с някой с деца или жена.

# 24
Много грозна ситуация, то не изневяра, ами направо ново семейство си е намерил. Щом отделя и повече пари за тях. Confused
Събирай му всичко и го изнасяй, децата щом са големи ще разберат и ще те подкрепят.
А като си разбрала преди няколко месеца, какво се случи в този период между прочетеното във Вайбър и този пост днес?
Скуба, аз също не съм била с някой с деца или жена.

Стига де, децата не е необходимо да вземат страна. Щом са й големи сами могат да определят линията си на поведение. Защо при всяка раздяла обикновено жената започва да насъсква децата и започва да ги отделя от баща им. Той изневерил или не си им е баща, ако си се грижи за тях какво значение има дали е с майката.

Да бе, знаех си аз че мамите не са такива. Откъде пък мъжете ги намират тия млади любовници... 😅😅😅

# 25
И аз съм против насъскването.
Но за да се каже цялата истина.
Да знаят как ги е лъгал в очите, че е на работа, къде са отивали парите и т.н.
Без преувеличаване, без лъжи, само истината от-до.

# 26
Тя и без да ги настройва,  те ще вземат страна. Аз съм дете на разведени родители и някак става така, че взимаш страна.
На някои съученици,  като бяхме в гимназията,  им се случиха подобни неща с родителите и те взеха страната на този, на който са му изневерили.  
Зависи и от децата, обикновено изневярата прекрачва границите на морала и ако са възпитавани в него, е нормално да са на страната на прецакания родител.
Аз бях малка и при нашите нямаше изневери 

# 27
Човече, ако децата и семейството не са били ощетени и лишени от нищо какво значение има къде са отишли парите? Човека решил да разпусне, има ли значение дали ги е потрошил по любовницата, направил си е скъп подарък, ново БМВ или ги е изпил. Ако се е погрижил за всички най-накрая се е погрижил за себе си. Е, престарал се е са го хванали. Не смятам че дължи обяснение на децата си. И не смятам че е работа на децата. Най-големия проблем е че в такава ситуация не запазват уважението, не като съпрузи а като родители. Щото и да насъскаш сега децата в афекта си като придобият житейски опит ще лъсне как единия ги е манипулирал. Изневярата е проблем между съпрузите а не между родителите и децата нямат място в тези разправии. Сега ако изневерилия изобщо забрави децата си емоционално и финансово не е необходимо жената да ги нахъсва, те сами го виждат

# 28
На този човек не са му виждали очите вкъщи. Лъгал е, че е на работа до посред нощ, включително почивните дни. Били са лишени от баща и трябва да са наясно защо, това ги касае пряко.
А истината трябва да се каже именно, за да не обвиняват после майка си, че е поискала развод и тя е разбила семейството, което авторката подозира, че мъжът й чака.
Относно парите - това са семейни пари. Не може чужд човек да определя колко да идат за децата, колко да се вложат в имоти или др. неща за тях. Това е семейно решение, не на любовницата.

Като пак казвам - не говоря за насъсква, а за това да бъде казана истината. Лъжите до този момент са повече от достатъчни.

# 29
За останалото съм съгласен с теб Човече.
За парите не. Ако човека е на заплата може и да са семеен бюджет. Ако човека си има фирма парите са си фирмени, не са семеен бюджет. Като управител си определя заплата, 1000 лв, това е семейния бюджет, на тази база се определя издръжката. Иначе издръжката би се определяла от опр-то и баланса 😆
От фирмата какво е взел да си харчи по себе си или любовницата си е негова работа ако е осигурил децата и майка им и си вее оная работа. Ако иска ще купи фирмен имот и ще го даде на любовницата срещу символичен наем си е негов проблем и пари на дружеството. Вече проблема е не как да ги скрие от жена си а от данъчните 😄

Последна редакция: нд, 23 юли 2017, 01:57 от Анонимен

# 30
Всяка стотинка, изкарана от който и да е по време на брака е семейна.

Семейството не е бизнес, в който да влагаш колкото прецениш, всичко е семейно, но пък не е насила, който иска фирмена - да си живее с фирмата, да прави секс с нея, да си раждат деца, да градят общ живот, като остарее фирмата да е до него и т.н.

Човек осъзнава кое е важното като поостарее и види, че и децата му не искат да го виждат. Тогава вижда колко смешни са кътаните като фирмени пари и пропиляното време по фусти. Но няма връщане назад, каквото човек сам си направи никой друг не може...

# 31
Всяка стотинка, изкарана от който и да е по време на брака е семейна.

Семейството не е бизнес, в който да влагаш колкото прецениш, всичко е семейно, но пък не е насила, който иска фирмена - да си живее с фирмата, да прави секс с нея, да си раждат деца, да градят общ живот, като остарее фирмата да е до него и т.н.

Човек осъзнава кое е важното като поостарее и види, че и децата му не искат да го виждат. Тогава вижда колко смешни са кътаните като фирмени пари и пропиляното време по фусти. Но няма връщане назад, каквото човек сам си направи никой друг не може...

Не съм съгласен Човече, парите са си на фирмата, по твоята логика значи че я източваш
А и защо е това мнение във форума че новата няма да те гледа??? Каква е разликата между старата и новата? Колко старата ще те гледа толкова и новата, до жена си е...

Аз не разбрах обаче друго - благоНЕверния изгонен ли е вече след като авторката знае от сума време и предаден ли е на новата с приемо-предавателен протокол и прилежащите му вещи?
Винаги съм се чудел на жените когато кривна с някоя нова, докога мамка му тая ще ме търпи вместо да ме прати при новата ми играчка...

# 32
Каква фирма? Да не мислиш, че всички работят в собствени фирми.
Фирмените пари са си фирмени, говоря за печалбата/заплатата.
Сега вече, ако човек е решил да източва от семейния бюджет като крие от децата и жена/мъжа си, това е отделен въпрос.

Ами не знам защо няма да те гледа новата, но това виждам сред реалните случаи в живота. Като грохне стареца тя е още млада и си намира друг, по-млад.

# 33
Каква фирма? Да не мислиш, че всички работят в собствени фирми.
Фирмените пари са си фирмени, говоря за печалбата/заплатата.
Сега вече, ако човек е решил да източва от семейния бюджет като крие от децата и жена/мъжа си, това е отделен въпрос.

Ами не знам защо няма да те гледа новата, но това виждам сред реалните случаи в живота. Като грохне стареца тя е още млада и си намира друг, по-млад.

Човече, печалбата и заплатата са различни неща, печалбата си е на фирмата, заплатата си е моя, моята е 1078 лв, върху нея нея се определя издръжката, 80 или 100 лв. Сега откъде идва разликата до реалните нужди на семейството / любовницата и по колко на кого си е проблем на управителя
Стисната Дева  Hug Ако ти бях мъж една стотинка нямаше да мога да скрия  Mr. Green

Бе по-младата си е по-млада. Аз кат съм на 70 а бившата на 64 каква е разликата като тя ще е също толкова грохнала?
Затова пък при 20 години разлика ще е на 50, то кой ли пък ще я иска на 50, да изпусне питомното и да гони дивото. А кат пукна грижа няма да ми трябва а тя пак остава с празни ръце, най-много някое апартаментче ще намаже. Scooba-та отдавна си е направил сметката
Но героя на темата май не е след като живее в жилището на авторката. Младата и тя едва ли дълго ще го търпи, може би и той си е направил сметката но късно защото е в губеща позиция ако няма тайно собствено жилище

# 34
Не знам, обаче такива, при които печалбата си е на фирмата не съм забелязала да успеят да съхранят за по-дълъг период семейство и нормални отношения с децата си.
А 50-годишната не я мисли, младо парче е още.

Цитат
Аз кат съм на 70 а бившата на 64 каква е разликата като тя ще е също толкова грохнала?
Какво значение има, че ще е грохнала? Винаги човек може да си наеме мед. персонал, който да го гледа, самотата обаче, липсата на семейство не може да се плати. Както той е "работил" вечер и събота и неделя, така и децата му един ден ще бъдат много заети, за да общуват с него...

# 35
Ха, виж колко бгмами са нечии втори съпруги, искаш да кажеш че няма да гледат новите си мъже ли?
Щото за тези мъже бгмамите са новата и младата. Значи тези мъже нямат семейства, така ли?
Ти жена на 50 зае*и да е сред младите парчета

А детето ми ако няма време за мен ще го разбера, значи има ангажименти и е добре, и аз не умирам да се виждам Девата майка ми  Mr. Green

# 36
В темата не съм много съгласна със Scooba  Wink ,но аз също съм с нагласата да не разчитам на детето си след време.Също така мен самотата не ме плаши.Самодостатъчна съм си.Друго присъствие и то постоянно ме дразни.Свикнах сама.

# 37
Никой не е казал, че е страшно да имат втори семейства. Въпросът е начинът, по който се прави. При едни нормални отношения, в които хората са честни един с друг може да се запазят всички връзки.
Говоря за случаите, в които с месеци и години ги гледат в очите и ги мамят и лъжат.

: )Деси : ), ако не е станало ясно, не говоря физически да се грижи за теб. А да имате нормални отношения, да виждаш внуците си, да се чувате и общувате.
За самотата - на млади години всички мислят така. После е друго.

# 38

Говоря за случаите, в които с месеци и години ги гледат в очите и ги мамят и лъжат.

Това е основния проблем. Лъжата. Но са малко мъжете, които още в началото да биха заявили на половинките си, че смятат да кръшват. Така отсрещната страна има право да си прецени иска ли такъв за съпруг. Но същите такива мъже опищяват ако съпругата кръшне.

# 39
Е, то и жените са малко. От нашите познати с разпаднали се семейства преобладават изневерилите жени. И те мълчаха като риби докато не ги хванаха. Само че за разлика от авторката мъжете им въобще не се чудиха какво да правят, а направо с чантичките си ги изпратиха по живо, по здраво.

# 40
В темата не съм много съгласна със Scooba  Wink ,но аз също съм с нагласата да не разчитам на детето си след време.Също така мен самотата не ме плаши.Самодостатъчна съм си.Друго присъствие и то постоянно ме дразни.Свикнах сама.

Защо не си съгласна Деси? И аз съм на мнение че авторката трябва да го прати при новата. Както аз не бих търпял жена да ми хойка така и не мога да искам да ме търпи някоя да си вея оная работа.
Не е виновен мъжо й че кръшка, виновна е авторката че го търпи ,,заради децата,, което е масовото оправдание. Децата растат, няма да са все деца и ако баща им е мъж на място ще се грижи за тях и емоционално и финансово и пак ще се наслаждава на младата любовница

Човече, не се извъртай, каза че новата и млада няма да го гледа за разлика от старата. Не е ставало на въпрос как са се разделили и дали има ново семейство

Тук напълно споделям мнението на Деси - самодостатъчен съм си, сам ми е чудесно, не се съобразявам с никоя, не искам никоя да ми спи в къщата или леглото (а преди обожавах да гушкам), ако някоя дойде уговорката е да си тръгне, без значение колко е часа, ако е пила ще й викна Дринк енд драйв да й прибере колата но никакво оставане. По отношение на сина пак сме на едно мнение с нея - келеша докопал някаква девойка, малко по-голяма от него, обажда се да ме пита за хубави заведния и дали да плати с карта или в брой. Е, петък и събота чат пат излиза с мен. И не мога да му се сърдя, нека си излиза с връстниците, да си формира среда.

# 41
Аз не мисля , че авторкава се натиска да стои с този мъж , доколкото разбрах той не желае да си тръгне и я мотае .

# 42
Аз не мисля , че авторкава се натиска да стои с този мъж , доколкото разбрах той не желае да си тръгне и я мотае .

Ма какво значение има какво желае тоя??? Най-малкото жилището е на авторката. Извинявайте, мъж съм, кръшкам, разбирам го тоя но си нося последствията, тук вече не мога да взема неговата страна като мъж. Той е направил избора си но не си е направил сметка за последствията, значи излита. Дори аворката като го изгони ще затвърди авторитета си пред децата. Тя не му е забранила да ги вижда а само го изхвърля, той да намери начин и път към тях след като са го хванали. Докато не го изгони той ще си, как го казахте, мишкува, и тя мишкува с него, играе неговата игра

# 43
Тц , той иска да тъче на два стана и сега се чуди как да му станат нещата Grinning

# 44
Тц , той иска да тъче на два стана и сега се чуди как да му станат нещата Grinning

Ние всички това искаме  Mr. Green Ма за да играеш тази игра трябва акъл. А тоя е допуснал да го хванат.
На мен би ми било неудобно да се прибера при тази жена вече. Бих й определил среща за вечеря да се разберем как по-малко да се отрази на децата ни тази ситуация. Инициативата би идвала от мен защото мен са хванали. Смятам че не изневярата е проблема а че са го хванали. А поведението му след това е просто наглост. Вината е на авторката че допуска да играе неговата игра

# 45

Не, просто авторката явно не иска да си тръгва неверника. Ако иска, изгонването му е най-лесното.Даже още и го дондурка. Лесно му е на човека. Има си законна прислужница, а при любовницата получава друго.

# 46
Има хляб в тоя човек, следващия път ще се научи да не го хващат и си е построил халифата  Mr. Green
Аз с 2 едновременно не мога, признавам. Но поне гледам да ги застъпвам  Joy

# 47
Като дете бях свидетел на това , което описваш , Елора и искрено съчувствам на жената . Незнам кое боли повече - самата изневяра или  фактът , че човекът , с който си изградил семейство , години наред те прави на будала ? Щом ти се хойка има два варанта - или напускаш семейното ложе , или го правиш елегантно , а любовните излияния по вайбър са далеч от елегантното кръшкане . Хрумва ми и трети вариант - разбирате се с половинката всеки да си хойка Joy , но това ми звучи много по хамерикански Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: нд, 23 юли 2017, 13:36 от Sunshine_00

# 48
Sunshine_00, елегантното кръшкане невинаги се получава. Не знаем какъв е семейния статус на любовницата. Ако е сама то всяка любовница иска да заеме мястото на любовницата и започва да притиска мъжа. Елегентното кръшкане се получава когато и двамата са с еднакъв семеен статус и никой не иска да си разваля семейството, т.е. няма излияния по соц мрежи и вайбър.
А това, да се изнесеш от жена си и да заживееш с любовницата си е евтин битовизъм

# 49
Разведена с две дечица е младата любовница

# 50
Разведена с две дечица е младата любовница

Той на своите деца вече не обръща внимание, няма да седне да се занимава с чужди. Затова и седи. Жена за секс му трябва, а не да гледа чужди деца.

# 51
Съгласна съм Елора , но пък се сещам поне за трима убавеца , които зарязаха собствените си деца , за да гледат чуждите . Дано този не е като тях Angry

# 52
Съгласна съм Елора , но пък се сещам поне за трима убавеца , които зарязаха собствените си деца , за да гледат чуждите . Дано този не е като тях Angry

Е те това вече не го разбирам. Срам не срам ще призная, имаше такъв опит от страна на любовницата, разговора е меко казано... гнусен. Ето, вече имаш мен и дъщеря ми, ще се грижиш за нас, ти плащаш издръжка а бившата ти да намери кой да се грижи за сина ти. При мое дете и при жив баща на нейното няма да бъда баща на чуждо дете. В интерес на истината аз много харесвах дъщеря й, много сладко хлапе а и се замислям вече за момиченце  Heart Eyes, момче си имам. Раздялата беше брутална, нямаше време да се обуе. Та поведението на тази млада любовница може да е горе-долу същото. Разбираемо, гледа да се подсигури но зависи от мъжа дали ще играе нейната игра или ще си гледа кефа. То и един кеф след като жена му го е хванала...
Изобщо не разбирам поведението на тези жени, ти си я взел да се забавляваш а любовницата накъде го избива...

# 53
И аз не разбирам. Да зарежеш собствените си деца, но да гледаш чуждите на любовницата. Явно тези любовници са някакви магьосници в креватната гимнастика. Laughing

# 54
И аз не разбирам. Да зарежеш собствените си деца, но да гледаш чуждите на любовницата. Явно тези любовници са някакви магьосници в креватната гимнастика. Laughing

И аз Елорче, хем пищят че бившите им мъже са ги зарязали и тях и децата, хем искат следващия мъж да е различен от стария хем искат новия мъж да се държи като бившия ooooh! Имам чувството че е някаква женска омраза към бившата съпруга
Тая че беше богиня в леглото - беше. Но не и да си зарежа сина заради нея. Но явно има много ,,мъже,, които го правят четейки мненията по форума. И май не е толкова до креватните умения на любовницата а до слабохарактерността на днешните ,,мъже,,. Аз ако зарежа моето за да гледам чуждо ще се намразя. Както в моя случай намразих нейното дете без да е виновно

# 55
Мъж който иска жена с деца трябва да ги приеме и гледа.Няма как.Най-малкото ще живее в един дом с тях.
А собствените му деца след раздялата се отдалечават.Той има режим и ги вижда само в определено време.Ако бившата жена не му прави номера.След ,като не живее постоянно с тях „гледането” се свежда до пари.Ако дава колкото му поиска бившата може да каже той си гледа децата.А може и да не каже.
Истината е,че един баща отделен от децата не може да е пълноценен баща.Дори и да иска.

# 56
Мъж който иска жена с деца трябва да ги приеме и гледа.Няма как.Най-малкото ще живее в един дом с тях.
А собствените му деца след раздялата се отдалечават.Той има режим и ги вижда само в определено време.Ако бившата жена не му прави номера.След ,като не живее постоянно с тях „гледането” се свежда до пари.Ако дава колкото му поиска бившата може да каже той си гледа децата.А може и да не каже.
Истината е,че един баща отделен от децата не може да е пълноценен баща.Дори и да иска.

Ми не точно Деси. Зависи си от мъжа. Аз като теб съм си самодостатъчен и жена с деца не искам. Ако имам такава то ще е любовница но да си живее с детето, без мен. Не мога да се пречупя да гледам чуждо дете, ще ми личи че отношението ми няма да е същото като към моето или нашето. Природа
Моето си го виждах всеки ден и по всяко време като беше на 11 при развода ми. Бившата смяташе че плащам всичко и колкото каже за да го виждам. А причината е съвсем прозаична - мъжа не си изоставя децата. Аз и като женен бях все по Германия но развода съвпадна с порастването на сина ми, стана по-голям, по-интересен и ми беше все по-интересно да съм с него. Е, сега на 16 той пък отделя време за девойката но си трайкам...
Ако мъжа на авторката си забрави децата след като тя го изгони то значи не заслужава да бъде търпян. Дори ,,обиден,, на нея не може да си остави децата еле пък да гледа 2 чужди

# 57

И аз Елорче, хем пищят че бившите им мъже са ги зарязали и тях и децата, хем искат следващия мъж да е различен от стария хем искат новия мъж да се държи като бившия ooooh! Имам чувството че е някаква женска омраза към бившата съпруга
Тая че беше богиня в леглото - беше. Но не и да си зарежа сина заради нея. Но явно има много ,,мъже,, които го правят четейки мненията по форума. И май не е толкова до креватните умения на любовницата а до слабохарактерността на днешните ,,мъже,,. Аз ако зарежа моето за да гледам чуждо ще се намразя. Както в моя случай намразих нейното дете без да е виновно

Има и по-фрапиращи случаи. Имах познат, който сам си гледаше двете деца. Та хвана си уж една сериозна приятелка, която си въобрази, че и е в кърпа вързан. Почнаха да живеят заедно и не след дълго тя не издържала и  му казала, че трябва да разкара децата си, защото ще им пречат, тъй като тя е решила да има и свои. Предложи му да ги прати при родителите му да ги отглеждат или в някакъв пансион. На човека му паднало пердето и след секунди започнал да и опакова багажа.
Иначе приемането и отглеждането на чужди деца се прави доброволно, а не насила. Но е още по-грозно да искаш от някого да се откаже буквално от собствените си деца, които е отгледал.

# 58

Той и сега не е пълноценен баща, той не мисли за децата си, а само как да напасне нещата, че да се види с онази. Разчитам само и единствено на финансова подкрепа, за да мога да се справя с ежедневието. И пак не е сигурно доколко ще е склонен да дава пари за децата си.Писах вече как му влияе другата жена.

Казах му да се изнесе още днес, отговор "днес няма как да стане"  #2gunfire Малкото дете трябвало да го вижда като заспива вечер и като се събужда сутрин. Манипулатор и лъжец. Ама аз как да го гледам вече този човек??? Не знам, вече започвам да си мисля да се обадя на любовницата му и да разбера какво точно става, предполагам, че тя няма да ме излъже.Ще стане панаир, но поне и аз да се позабавлявам малко.

# 59

Той и сега не е пълноценен баща, той не мисли за децата си, а само как да напасне нещата, че да се види с онази. Разчитам само и единствено на финансова подкрепа, за да мога да се справя с ежедневието. И пак не е сигурно доколко ще е склонен да дава пари за децата си.Писах вече как му влияе другата жена.

Казах му да се изнесе още днес, отговор "днес няма как да стане"  #2gunfire Малкото дете трябвало да го вижда като заспива вечер и като се събужда сутрин. Манипулатор и лъжец. Ама аз как да го гледам вече този човек??? Не знам, вече започвам да си мисля да се обадя на любовницата му и да разбера какво точно става, предполагам, че тя няма да ме излъже.Ще стане панаир, но поне и аз да се позабавлявам малко.

Моляяя??? Ебах го у клефука  #2gunfire Мами, простете цветистия ми речник ма дори на мен ми причерня кат го прочетох това "днес няма как да стане". Да е мислил преди да го хванат. Ако си иска децата завежда дело, доказва че не можеш да се грижиш за децата си и плаща на съдията и ще си го вижда. Ма се съмнявам да иска да се занимава след като само се чуди как да побегне при младата любовница. А ти сменяй ключалките, багажа пакетирай и го карай при новата да си го гледа.
Аз мисля че си допуснала 2 съществени грешки - не си го изгонила още преди година и не си подала още тогава молба за развод ако имате брак. Ако нямате и жилището е твое тоя е пътник
С любовницата не мисля че има какво да си кажеш, най-много да й доставиш на нея удоволствие. Виждал съм как жена тържествува над друга в такава ситуация. Запази самоуважение

# 60
Scooba говоря,че който иска жена с деца трябва да ги приеме.Който не иска децата обикновенно не получава и жената.
Аз не мога да стигна да приема мъж в къщата си.Децата му са ми най-малкия проблем.
По грозното е да караш някой да се откаже от децата си.

Viva_S.  това го има в много семейства и не е причина за развод.Караници и търкания може да има ,но чак развод защото бащата не обръща внимание на децата едва ли.При теб е по друга ситуацията и е ясно защо го прави.

# 61

Каква работа имаш с любовницата?  Shocked
Ако не иска да се изнесе му казваш следното - "Ако не искаш скоро да осъмнеш с чували с дрехи и сменена брава, си намери отсега жилище и се махай. Имаш една седмица"
Аз останах с впечатление, че работиш, а сега зависиш от него. Последно кое?  newsm78
Другия вариант е да си доведеш и ти някой левент уж като любовник  Joy Това в кръга на майтапа. Съвсем ще се сбъркат децата.
Има и друг начин да го изгониш, но това са нерви. Все пак ще ти го кажа. Сложи разпис на услугите си. Ако яде това, което си готвила - 10 лв. на ядене, чистиш само ти - 20 лв, переш му дрехите - 5 лв. и така нататък.

# 62
Куца сделка е това, аз проявявам интерес само към жената, не към децата й. В моя случай ползвах довода ,,не те занимавам с моето, не ме занимавай с твоето,,. Любовницата е за да разпуснеш от битовизмите а не да си натресеш нови
Явно съм по-широкоскроен от теб - приемам но без преспиване  Mr. Green
Съгласен с теб, грозно е, затова и писах че разговора беше меко казано гнусен

# 63
Елорче, то при тия цени и аз ще дойда бе мило  Hug

Една седмица му е много. Има приятели, има любовница, има хотели... Аз една нощ спах на дивана в офиса, толко се бях напил с любовницата че едвам се завлекох с полицейски ескорт до там (хванаха ме) срещу 500 лв

# 64
viva, защо чоплиш или ти е кеф да се натоварваш още да говориш с любовницата? Казаха ти какъв е начин - дай му една седмица срок, съответно го предупреди, че ако не стане си намира след работа чантите пред вратата и съответно смени бравата.

# 65
Куца сделка е това, аз проявявам интерес само към жената, не към децата й. В моя случай ползвах довода ,,не те занимавам с моето, не ме занимавай с твоето,,. Любовницата е за да разпуснеш от битовизмите а не да си натресеш нови
Ами не си.Аз нямам мъж за да имам любовник.Всички мъже са мойте   hahaha
Но не ги искам в дома си.

# 66
Ами не си.Аз нямам мъж за да имам любовник.Всички мъже са мойте   hahaha
Но не ги искам в дома си.

Щом имаш повече от един мъж значи са любовници  hahaha Не е необходимо условие да имаш мъж та другите да са ти любовници.
А то си е блага работа да си разведен/а - всички жени/мъже са твои, само да не предявяват претенции да остават в живота и дома ти  Mr. Green

# 67

Една седмица му е много. Има приятели, има любовница, има хотели... Аз една нощ спах на дивана в офиса, толко се бях напил с любовницата че едвам се завлекох с полицейски ескорт до там (хванаха ме) срещу 500 лв

За теб може да  е добре. Аз цените ориентировъчно ги написах. Тя трябва да ги съобрази с доходите му и  максимално да му утежни ценоразписа положението. Mr. Green

# 68

За теб може да  е добре. Аз цените ориентировъчно ги написах. Тя трябва да ги съобрази с доходите му и  максимално да му утежни ценоразписа положението. Mr. Green

Не, не трябва да ги съобразява а да ги направи непосилни. И сам ще се изнесе при любовницата. Затова има и BMW има и KIA, BMW не се съобразяват че на всеки киртак му се кара ново BMW вместо КIA

Aз винаги съм твърдял че бившата съпруга излиза много по-скъпо от нова и млада любовница

# 69
Да де, аз това написах, да ги съобрази с цел да се направят непосилни  Twisted Evil

# 70
Ние всички това искаме  Mr. Green
Не е вярно. Само тези, които смятат жена си за глупава, и децата им стоят някъде в дъното на приоритетите.

Спри се вече. С нищо не помагаш на авторката. Не е нужно във всяка тема да обясняваш как си се подигравал с жена си. То пък и човек трябва малко да се усети, има достатъчно теми, в които да избиваш комплексите си.

# 71
Къде видя комплекси??? От кое? От коя? От кого? От какво? Авторката иска мъжко мнение - те й мъжко мнение основано на опита, реална житейска ситуация, не на форуми. Какво повече да й помогна? Да дойда да го изгоня ли

# 72
Във всяка тема обясняваш как си се подигравал с жена си. Не виждам каква полза има от това авторката.
Даде й съвет в първия пост какво да направи, ок, разводняването на темата за това какви нужди имаш (едва ли има тема, в която да не си седнал да ни обясняваш) обаче не я интересува.

# 73
  • София
Късаш,хвърляш и гледаш смело напред.Държиш се естествено и нормално без да се притесняваш какво ще си помислят децата.Рано или късно ще научат истината.Предаваш нещата в ръцете на адвокат,който да направи нужното максимално бързо да го изгони.

# 74
E, ти защо пък толкова драпаш да им улесняваш живота и събирането?

Я сега го разпни да се откаже от оная поне три пъти. Поразиграй го малко - иска ли да остава, ще се пъне ли де те печели. Нека сам избере с коя ще бъде и като мъж да и каже /щото си мисля, че ще предпочете да остане с теб/. Опъни го да каже на децата, че се изнася и да им обясни защо. Нека бъде дейна част от живота на децата и го ангажирай максимално. Ми така де, като се е забъркала с мъж с две деца, нека го получи със съответните ангажименти. Няма нужда да и го подаряваш къпан и свободен.  Mr. Green

Факта, че сте имали нормален семеен живот макар да се е увлякал по друга говори, че държи на теб. Айде сега ще почнат приказките - ако бил държал нямало да ходи. Ами от "държане" до "държане" има разлика. Не всички са с ореоли и крилца.

Моя съвет е малко да си дадеш време емоциите ти да поулегнат и да прецениш КАКВО ТОЧНО ИСКАШ ТИ.

# 75
Че щом и секс правят с авторката - направо е ясно.
От теб зависи дали ще го продължиш това - на него му е супер комфортно така..Wink

# 76
  • Varna
Темата още ли е актуална?тоя не го ли изритаха вече... newsm78

# 77

Ай па и ти ся, сеирджийка, нали върши работа човека още...

# 78
  • Varna
Върши работа, дрънци. Това че таче на два стана работа ли му казваш,
 или пере, чисти готви , плаща всички сметки, ама надали....аз бих му събрала нещицата в един стар сак, и пред вратата.  newsm49 newsm49

# 79
  • Варна
Върнах се да прочета началото, значи авторката е разбрала ситуацията преди месеци, отношенията с другата продължават, жилището си е нейно - и пита как да го изгони? Как - с мерак! Просто не мога да повярвам, той че е нагъл - нагъл е, ама и авторката май не знае какво точно иска. В нейната ситуация бих го изритала като мръсно коте на секундата, не да чакам месеци да му дойде музата. Другите вече са обяснили как чисто технически да се случат нещата.

# 80
 или пере, чисти готви , плаща всички сметки, ама надали....аз бих му събрала нещицата в един стар сак, и пред вратата.  newsm49 newsm49

Ако бях жена и без сакчето щях да го изгоня. Мъжете сме много нагли

# 81

Може би е някаква форма на мазохизъм. Иска да продължи да слугува и да се унижава. newsm78

# 82
Имам колежка,която 20 години „търпи” изневерите на мъжа си.
Човека участва в домакинската работа,носи пари ,вози я с колата и др.ежедневни работи.
Тя си знае,че без него не може да се оправи.Ама никак.Не знам той дали има полза да се развежда,но тя от развода полза няма.Колежка ми е от 8г и сама си ги разправя за любовниците му.И по телефона колко му е натяквала...
Та има го и този вариант...

# 83
КукумяФки, завиждате 😁 Да го изгони та да го вземе някоя от вас 😅 Кат разбрахте че е зарибил 29-годишна...

# 84
Човека участва в домакинската работа,носи пари ,вози я с колата и др.ежедневни работи.
Тя си знае,че без него не може да се оправи.Ама никак.Не знам той дали има полза да се развежда,но тя от развода полза няма.Колежка ми е от 8г и сама си ги разправя за любовниците му.И по телефона колко му е натяквала...

Добре Деси, ма заслужава ли си...
За едните пари и едното возене. Почистване е 10 лв на час, за 40 лв чистят цялата къща и прозорците, миялна мие, пералня пере, едното гладене остава. Щом аз дет съм мъж мога да се изгладя за половин час заслужава ли си унижението??? Тази жена не ще да се занимава, по-лесно й е да търпи пък и малко секс намаже. Те заради такива жени има и такива мъже.

Последна редакция: пн, 24 юли 2017, 14:25 от Анонимен

# 85
Цитат

Ако и двамата си имат паралелни връзки и успяват да поддържат домакинство и деца заедно. Защо не!? Малко изкуствено, но светът нали е модерен😂

# 86
  • Варна
Направо да се съберат и да си живеят като едно голямо щастливо семейство.

# 87
Избивате го на разврат... 😆

# 88
  • Varna
Може да го държи заради секса. Нали 2неща движат света : парите и секса...ако жилището е нейно, и тя е финансово стабилна, не се сещам друга причина да му търпи кръшкаческата мутра в дома си, освен ако не се разписва подобаващо в спалнята.

КукумяФки, завиждате 😁 Да го изгони та да го вземе някоя от вас 😅 Кат разбрахте че е зарибил 29-годишна...
Не, мерси. Тъпкачи под път и над път, виж с точните и стабилни мъже положението малко по затегнато.

# 89
За кво ви е точен и стабилен, да стои да мие чинии, да не забелязва другите жени, скучен дори на собствената си жена...

# 90
Що пък да са скучни ? Thinking

# 91

За едните пари и едното возене. Почистване е 10 лв на час, за 40 лв чистят цялата къща и прозорците, миялна мие, пералня пере, едното гладене остава. Щом аз дет съм мъж мога да се изгладя за половин час заслужава ли си унижението??? Тази жена не ще да се занимава, по-лесно й е да търпи пък и малко секс намаже. Те заради такива жени има и такива мъже.
Аз не знам дали си заслужава.Само знам ,че тя не може да си плати сметките,даже да си зареди колата не може.Живее в сравнително охолство без което не може.И не иска да го загуби.Тя е на принципа „да не е сапун ,че да се изтрие”.Повярвай,че любовницата изобщо не я притеснява.Ако той прави и купува това което тя иска.Ако се запъне за нещо такива скандали вдига...А бе не я разбирам.Приела съм я.

# 92
Направо да се съберат и да си живеят като едно голямо щастливо семейство.
Той ги сменя.Доколкото съм схванала забие някоя за месец -два после я зареже.Пет месеца нищо.После друга.Поне така го обяснява.Беше го хванала в някакъв хотел.Случайно някой го бил изпял.
Това си е направо изпиващо положителната енергия и съсипващо ежедневието да мисля и да се занимавам с такива неща.Отдавна съм и казала да не ми ги говори.Сега за темата споделих.

# 93
  • Varna
Явно мъжете си мислят, че жените обичат емоции от типа :"ох дали ми изневерява"

# 94
Joy ооо ама как , даже крещя - елате повечеее Joy

# 95
Деси, правилно си действа човека, той жена си има, за кво му е още една

Ето нещо на което се посмях: мъжка вярност - 3 пъти се жени, любовницата една и съща 😆

# 96

Лапе, стига си ми мътила водата, детска ти работа... 😅

# 97
Деси, правилно си действа човека, той жена си има, за кво му е още една

Ето нещо на което се посмях: мъжка вярност - 3 пъти се жени, любовницата една и съща 😆
Аз съм съгласна,че той проблем няма.

Един комшия все казваше :Любовницата сменям ,но жената-не.Тя го смени.Но той и е верен все още.Кара го само на любовници.

# 98

Лапе, стига си ми мътила водата, детска ти работа... 😅
Joy сори , пич Stuck Out Tongue Winking Eye

# 99
Много е прав човека Деси. Аз винаги съм се чудел на мъжете, зареже жена си и си ожени за любовницата. Е те това е свещена тъпота. Или караш само на любовници или си стой при жената. Лошото е че съпругата е кукумяФка, винаги надушва скочубрите

# 100
  • София
 Значи, от писаниците на колегата скубаду, който е окупирал темата, която всъщност е тема на ДВА дни, като своя и секи втори лаф е за неговия живот и любовници, така и не успях в разпрострелите се на 7 страници мнения да видя какво всъщност се е случило, и най-вече: как така, след 20 години брак и две деца, мъжът си е хванал любовница, че и с дете? Трето ли му се гледа? Авторката какво е правила тез година, че гледа като ударена с мокър парцал, въобще....малко инфо де, малко инфо!

# 101
То като остави жена си и се ожени за любовницата си тя му става жена.И какъв е смисъла да сменяш жените (освен ,ако не е някой крокодил и нон стоп ти гризе главата )?
Като ти се е*е толкова не се жени.

# 102
  • Varna
Значи, от писаниците на колегата скубаду, който е окупирал темата, която всъщност е тема на ДВА дни, като своя и секи втори лаф е за неговия живот и любовници, така и не успях в разпрострелите се на 7 страници мнения да видя какво всъщност се е случило, и най-вече: как така, след 20 години брак и две деца, мъжът си е хванал любовница, че и с дете? Трето ли му се гледа? Авторката какво е правила тез година, че гледа като ударена с мокър парцал, въобще....малко инфо де, малко инфо!
Няма инфо, жената не знае какво да прави. Аз цъкнах в постовете и да видя за ко иде реч и от там стана ясно, че тоя мухъл отдавна си вее байряка...казваме и да го гони, тя го чака да му дойде кефа...трагично е.

# 103
  • София
В смисъл? Изневерявал й е и друг път? Щото така пише, че човек ще реши - всичко е било цветя и рози 20 г. и сега е така зашемЕтена, че... не знае кво да го прави

# 104
Според мен и преди си е хойкал , но тя знае само за тази девойка  или поне в тази тема не е споменавала други

# 105
В смисъл? Изневерявал й е и друг път? Щото така пише, че човек ще реши - всичко е било цветя и рози 20 г. и сега е така зашемЕтена, че... не знае кво да го прави
В първия пост пише,че преди няколко месеца жената е разбрала,че мъжа и има връзка от две години с една и съща жена.Било е цветя и рози, защото жената не се е усетила.

# 106
  • София
Ясно да, точно това ми се стори странно, тъй като други пишат, че от години й натякват, че мъжа й не е стока....та си мислех, че е имало и друго

# 107
Привет,аз съм viva_style, но пиша от друг профил. Снощи господина не спа вкъщи, изобщо не знам къде е бил и не е важно.Важното е, че аз изкарах спокойно ноща. Бях му събрала багажа в две чанти, днес е минал докато съм на работа и в присъствието на сина ми ги е изнесъл.За съжаление има още нещица да си прибира, така че ще потърпим....поне не виждам лъжливата му мутра, което е добре.

За тези, които питаха по-долу какво се е случило от момента, в който разбрах, до сега,да кажа.След като разбрах,говорихме много,дадох му да разбере, че след толкова години държа на семейството си и ако иска, ама ако наистина иска,ще го приема отново.И той уж обеща, не било нищо сериозно. Сега отчитам тези си действия като ОГРОМНА грешка!!!!Истината се оказа много по-стряскаща.Трябвало е веднага, веднага да го изгоня, защото с това мое държание той наистина е решил, че може да ме разиграва както си иска. Брутални лъжи, година-две.Изобщо не отрази дадения му шанс от моя страна, което говори за тотална липса на уважение и елементарна човещина, ако щете. Но край, кеф му любовница, кеф му пет, да си го дундуркат там. Вярвайте ми,не знам как му е повлияла,какво се е случило, но този човек е коренно различен. Буквално все едно имам до себе си някакъв непознат.Толкова е различен от мъжа, когото познавах и обичах.Полудял ли е, психически проблем ли има, но това не е същия човек. Стискайте палци да се отърва бързо и безболезнено  Praynig

# 108
  • Varna
Ние ще стискаме, но ти намери добър адвокат, и смени проклетия патрон най накрая.

# 109
Браво, най-после! Дано вече си го решила окончателно. А тоя повече шансове не заслужава.

# 110
Поздравления за авторката. Време беше  Peace
Ами какво да ти кажа. Има хора се осъзнават, а други като твоя решават, че щом са им простили това е причина пак да си ходи по-чуждо. Просто не те е уважавал, не те е обичал. Няма смисъл да тъжиш за някой на който не му пука за теб.
Успех във всичко.

# 111
Минала съм през това. Разликата е единствено, че не е имало дълга връзка, аз се усетих буквално на третия месец от запознанството им. Да, точно това е истината - все едно сменят човека до теб с някой друг, непознат, който те гледа с празен поглед, лъже те в очите и какво ли още не. Историите са идентични, почти без разлика една с друга.

Развеждай се и се спасявай! Няма друг изход. Един ден ще се чудиш как си могла да се ядосваш за това Simple Smile

Всяка жена, която остава с мъж, който е въртял паралелна връзка, сама се обрича на кофти личен живот. Вярвам, никой не желае да е нещастен, нали?

# 112
Вече започвам да се ядосвам на глупостта си да го търпя и да му давам шанс 6 месеца....Отвратително! Почти две седмици нито съм го виждала, нито съм го чувала и само мисълта, че мога да го видя някъде ме кара да се разтрепервам.Около развода ще трябва да се видим така или иначе, просто не знам дали ще ми издържат нервите.

# 113
Всичко ще мине. Дай си време. На развода го виждаш за 10 минути или колкото там е делото. Трябва ти само спокойствие и здрав разум, доколкото е възможно в тази ситуация.

И аз давах 6 месеца шанс, но наистина не бях сигурна какво точно се случва, лъжите бяха прекалено много. Когато се уверих, че нещата се движат зле, приключих. Никак не ми беше лесно. Но в дните след раздялата почнах да се чувствам по-добре полека - лека.

Защо изобщо се ядосваш, едното ви дете е пълнолетно, другото на 8 пак не е съвсем малко?? Моите деца с бившия ми съпруг са три и бяха съвсем малки, когато ми се стовари проблема. Почти не помня какво съм правила и как съм живяла тогава, явно паметта услужливо изтрива тези моменти впоследствие. И защо търсиш мъжко мнение за изневярата, какво ще помогне то? Когато един мъж реши да лъже и да е безотговорен, нищо няма значение. Умните жени се спасяват, а другите търпят и се надяват "да се промени". Това са фактите.

# 114
Вече започвам да се ядосвам на глупостта си да го търпя и да му давам шанс 6 месеца....Отвратително! Почти две седмици нито съм го виждала, нито съм го чувала и само мисълта, че мога да го видя някъде ме кара да се разтрепервам.Около развода ще трябва да се видим така или иначе, просто не знам дали ще ми издържат нервите.
Нормално е да си търпяла, нормално е и сега да те отвращава мисълта за него. И с право.
Много успех ти желая и не се обвинявай за емоциите и постъпките си, били сте семейство. Не ти си в грешка.

# 115
  • някъде ...
Аз лично не виждам как бих простил изневяра, но хора и хора. Послушай сърцето си и не приемай отговора за окончателен ...
Живота е меко казано шарен, сипи 1 и наздраве.

# 116
  • Varna
Аз лично не виждам как бих простил изневяра, но хора и хора. Послушай сърцето си и не приемай отговора за окончателен ...
Типично мъжко изказване.

# 117
Тук изобщо не става дума за прощаване на изневяра. Има паралелна връзка, а това е направо непоносим вариант за живот.

# 118
Тук изобщо не става дума за прощаване на изневяра. Има паралелна връзка, а това е направо непоносим вариант за живот.
На тия дето не знаят им понася много добре  Mr. Green

# 119

За да има шанс да се върне, трябва да се е осъзнал. 6 месеца дали не бяха достатъчни? Не чух за това време думите "аз държа на теб, съжалявам много, че те нараних, семейството ми е най-важно".Не, това не се случи.Нито веднъж.Затова правилното решение е всичко да приключи, не виждам друг вариант.Да си троши главата по млади мацки #Cussing out

# 120
Няма да се осъзнае в насоката, която се иска за семейство. Просто вече не иска да е семеен. Да, за нас жените, е трудно да го приемем, но това са фактите. Нито деца, нито общи изживявания и планове го вълнуват, той е решил да почне нов живот, с други хора. Същото беше и при нас. В един момент, даже беше доста рано, осъзнах, че мога да искам от някой да бъде честен и открит, но не мога да искам да е такъв, какъвто ми е най-удобен или какъвто ми трябва за семейство. Много се радвам, че не останах в ситуация да ме лъжат в очите. Едно нещо винаги можеш да имаш - достойнството си. Него никой не може да ти го отнеме, дори и в трудните моменти.

Само не се поддавай и оставяй на самосъжаление или страх - това е много вредно. Никакви такива. Гледаш само напред и всичко се нарежда много добре.

# 121

Само не се поддавай и оставяй на самосъжаление или страх - това е много вредно. Никакви такива. Гледаш само напред и всичко се нарежда много добре.

Благодаря ти, Bianka Hug

# 122
  • някъде ...
Типично мъжко изказване.

Е к'во да е бре, Сомбре, женско ли?
В другото живот ако пикАм клекнал ще давам женски, ама на автора мъжко му тря' ')

# 123
Е не можах всичко да прочета, но от първите 15-20 мнения става ясно че най-обичаме да раздаваме присъди - колкото по-бълзо и с по-малко информация, толкова повече обичаме.
Темата, или по-скоро коментарите са типични.
За протокола - не съм гадното мекотело - съпруга на авторката, но виж ако иска да му отмъщава, може да се обади  Laughing
Един съвет за нея - тези, които ви ласкаят най-много, най-бързо може да се извъртят на 180 градуса. Съседни теми са пример как в началото съчувстващи почват да обвиняват авторките в какви ли не измислени грехове. По-предпазливо с личната информация.
 ---
Забелязвам, че търсените мъжки мнения са макс 10% в темата.

# 124
Едно мъжко мнение,да хваща пътя живота продължава щом до сега не те е оценил няма какво повече да му доказваш.Има си глава на раменете да е мислил, явно за него не е било само секс влязъл в връзка и е градил нещо ново.Гнусно е да живееш с лъжи не разбирам как се прощава това.

# 125
Без да съм чел никакви мнения и уточнения по темата - мъжкото ми мнение е, че подобно поведение е доста често срещано, мои приятели, с които все по-рядко общувам, са зарязали млади и хубави съпруги и ходят по разни кухи и прости кокошки, докато съпругите им гледат децата. И не че имат някакво желание да се развеждат или нещо подобно - не, просто смятат, че е ОК да съчетават най-доброто от семейния живот с най-доброто от ергенския живот. Мнението ми е, че въпросният вероятно държи на Вас по някакъв свой начин, обича си децата, по-скоро другата е авантюра, колкото и да я "обгрижва". Моля не го приемайте това по никакъв начин като съвет в полза на това да правите някакви компромиси, да му прощавате и т.н. Поведението му няма да се промени.

# 126
  • На Марс
Без да съм чел никакви мнения и уточнения по темата - мъжкото ми мнение е, че подобно поведение е доста често срещано, мои приятели, с които все по-рядко общувам, са зарязали млади и хубави съпруги и ходят по разни кухи и прости кокошки, докато съпругите им гледат децата. И не че имат някакво желание да се развеждат или нещо подобно - не, просто смятат, че е ОК да съчетават най-доброто от семейния живот с най-доброто от ергенския живот. Мнението ми е, че въпросният вероятно държи на Вас по някакъв свой начин, обича си децата, по-скоро другата е авантюра, колкото и да я "обгрижва". Моля не го приемайте това по никакъв начин като съвет в полза на това да правите някакви компромиси, да му прощавате и т.н. Поведението му няма да се промени.

Това все едно аз го написах. Едно 50% от приятелите ми гледат да "чукнат" нещо навън, но вечер се прибират у дома все едно нищо не е било. Някой от жените им значт за похожденията и до ден днешен не мога да си представя как ги търпят ... но хора и хора Simple Smile

# 127

Това все едно аз го написах. Едно 50% от приятелите ми гледат да "чукнат" нещо навън, но вечер се прибират у дома все едно нищо не е било. Някой от жените им значт за похожденията и до ден днешен не мога да си представя как ги търпят ... но хора и хора Simple Smile

И аз търпях, от глупост, но дойде момент, в който повече не се издържаше.И бих шута. То бива наглост, но този човек се оля и не ме интересува вече. Да хойка,щом намира щастие в това, коя съм аз, че да му преча #Cussing out

Специално благодаря на мъжете, които се включиха в темата, както и на всички останали! Мненията на всички ме увериха, че съм взела правилно решение да изхвърля боклука от живота си. Нямаше вече друг начин. Peace

# 128
  Всяко зло е за добро, надявам се и при теб да е така!
  Винаги съм се чудела на жени а и на мъже, които прощават и уж "не ги интересува" но хора всякакви.

# 129
Прощава се, когато някой съжалява - ама не, че са го хванали, а за постъпката си. И не повтаря.
Всеки греши, но да грешиш повече от веднъж - значи си тъпак. Или не е било грешка изобщо. На мнение съм, че и добрите хора имат кофти дни и периоди и че е възможно всичко да се случи. Но... нали. Друг е въпросът колко е трудно да си тръгнеш, когато си емоционално и всякак овързан към някого. Не е невъзможно, просто някои хора решават, че им е по-комфортно да си затворят очите. Ама и това е до време, по мои наблюдения.

# 130
  • Варна
Като ти се е*е толкова не се жени.
Ха, ами нали И за това се женим?

# 131

ми как - дреме им - чукват се и те през деня някъде, или по вероятното е да имат постоянен любовник с който да се чукват даже повече отколкото мъжете им чукват някъде....няма друг вариянт

# 132
Това са глупости на търкалета. Рядкост е и двамата в семейството да имат паралелни връзки. Пък и какво семейство е това?

# 133
  • Варна
Това са глупости на търкалета. Рядкост е и двамата в семейството да имат паралелни връзки. Пък и какво семейство е това?
Щом живеят заедно, значи са семейство. Познавам няколко такива семейства, които си живеят като съквартиранти, явно може. Други пък ходят да си изневеряват заедно - swing се нарича. Не одобрявам нито едното, нито другото, но ако се стигне някога до там да избирам - бих предпочел второто.

# 134
Здравейте отново хора,

искам да споделя с вас нещо интересно. Вече 3 месеца сме разделени,тъкмо се успокоих и ... напоследък започнах да получавам странни sms-си всеки ден Simple Smile В тях господина пише колко му лисвам, колко много ме обича, търсел близостта ми прочее в този дух. Слез раздялата, и въпреки всичко което той  сътвори, поддържам нормален тон с него,заради децата даже го поканихме на вечеря един път,но не отговарям на тези съобщения. В същото време от 100% сигурен източник знам,че си продължава с онази мацка,всеки ден са заедно,макар още да не се е пренесла да живее при него.

Може ли някой да ми обясни какво става и защо се държи така? За какво са тези излияния след като получи свободата си и жената, която тооолкова обича и която му разби семейството.

Имам чувството,че е получил раздвоение на личността този човек....Започнах да  се страхувам даже от него заради това му държание.

Междувременно стана ясно,че приятелите му /всичките семейни/ са се отдръпнали и го гледат накриво. По-напред в темата някой каза,че така ще стане и точно така се случи.

# 135
Може ли някой да ми обясни какво става и защо се държи така? За какво са тези излияния след като получи свободата си и жената, която тооолкова обича и която му разби семейството.

Развалили са им се взаимоотношения, също секса, припомнил си е добрите години с Вас и така.

Не му отговаряйте на нищо, никога, ако звъни - не вдигайте. Ще се откаже. Ако не е бил склонен към прояви на насилие преди, няма от какво да се притеснявате според мен.

# 136
  • Varna

Имам чувството,че е получил раздвоение на личността този човек....Започнах да  се страхувам даже от него заради това му държание.
Е, как какво? Вече не му е толкова интересна, нямат здрава връзка, може би е само секс, но и то се насища...
липсва му това което е загубил...

# 137

Е, как какво? Вече не му е толкова интересна, нямат здрава връзка, може би е само секс, но и то се насища...липсва му това което е загубил...

Значи му е време да търси следващата  Laughing Колко навреме се е сетил какво му лисва #Cussing out

bgtatko81, комуникацията с него е неизбежна, заради децата .... освен това, ангажирал се е да води и взима от училище малкото дете, за което все пак съм му благодарна.Моята работа е доста натоварена и стресова, и такава помощ никак не ми е излишна.Поне с нещичко да е полза, поне за децата си да полага грижи.

Но тези глупости дето ги пише.... е, един ден ще спре, като му се появи следващата звезда и муза на хоризонта. Дори да му простя,няма начин отново да сме семейство, защото доверието вече го няма.

# 138
Този човек е изключително нагъл.
Ти му отговори с въпрос - "Извинявай, ама да не би да си объркал номера?"
Ако каже не, просто му кажи да спре с лицемерните си малоумни смс-чета.

# 139
е не разбрах какъв е  точния въпрос за мъжко мнение,защо първо не си поговориш с мъжа ти ...как си представя вашето бъдеще и развитието на новата си връзка и след това потърси съвет

# 140
  • по морето

Е, как какво? Вече не му е толкова интересна, нямат здрава връзка, може би е само секс, но и то се насища...липсва му това което е загубил...

Значи му е време да търси следващата  Laughing Колко навреме се е сетил какво му лисва #Cussing out

bgtatko81, комуникацията с него е неизбежна, заради децата .... освен това, ангажирал се е да води и взима от училище малкото дете, за което все пак съм му благодарна.Моята работа е доста натоварена и стресова, и такава помощ никак не ми е излишна.Поне с нещичко да е полза, поне за децата си да полага грижи.

Но тези глупости дето ги пише.... е, един ден ще спре, като му се появи следващата звезда и муза на хоризонта. Дори да му простя,няма начин отново да сме семейство, защото доверието вече го няма.

Човек който изневерява ще го направи отново, въпрос на време е, т.е не си губете времето и енергията, спестете си ги за децата, фокусирайте се над тях, защото всичко което остава след вас са те.

# 141
е не разбрах какъв е  точния въпрос за мъжко мнение,защо първо не си поговориш с мъжа ти ...как си представя вашето бъдеще и развитието на новата си връзка и след това потърси съвет

Говорихме вече, и смс-и ми пише, че ме обичал, че искал да сме заедно,че бил прекратил всякакви отношения с онази жена и....всъщност се оказа,не само че не е прекратил връзката, ами и общ бизнес подхванали. Игрички някакви са това, не разбирам какво цели, затова ми трябва и мъжко мнение.Струва ми се че иска да поддържаме добри отношения,заради децата или просто му е много гот на два стана? Нужно ли е да продължава да лъже, нали се разделихме? Патологичен лъжец.

# 142
вероятно нещо харесва и в теб..

# 143
viva, иска да излезе чист като ангел от ситуацията Simple Smile Пък ако и теб запази за бек ъп вариант - браво Simple Smile Моят бивш също имаше такъв период - гледаше през мен и ми обясняваше, че никога не бил имал връзка с другата жена, а само са пили чай... Нека да сме си останели заедно заради децата, но да имаме и свобода. В превод - " Аз ще си правя каквото искам, но предпочитам да си останем женени с тебе, че и тук да съм си у дома, и навън да съм свободен" И пред приятелите е готино - вилнееш си навън ерген, в същото време небрежно казваш: "Ооо, тя жена ми няма нищо против, ние с нея сме се разбрали". И понеже мен не ме устрои хич ролята на робинята Изаура, конкретно при моя бивш нещата ексалираха много зле...

Сега сме разделени отдавна и вече нямаме никакви конфликти Simple Smile

И си е със същата жена, дето само пият чай, и имат и те общ бизнес. Схващаш ли приликите? Wink

# 144
Абсолютно е така, Bianka  Peace Тез наште бивши мъже да не са роднини Simple Smile Аз бих казала също, ако онази малка кучка може да му има доверие,предвид отношението му към майката на децата му - браво на нея!

Опитва се да се върне, но няма да му се получи. Такива игрички хич не са ми по вкуса.Най-много мразя да ме лъжат,разделени сме и продължава да лъже.Не искам децата ми да живеят в такава среда, това не са здрави семейни отношения, това е гадост отвсякъде!

Преди няколко дни пак си поговорихме за малко за нашите отношения,казах му открито,че не му вярвам на нито една дума.Попитах го директно, ако дъщеря ти един ден попадне в същата ситуация,какво ще я посъветваш? Замълча и наведе глава.

# 145
Виждам, че при вас нещата са пресни и още говорите за отношения. Като спрете, постепенно всичко ще се нареди. След 2 години ще се чудиш защо си хабила толкова нерви - гаранция давам Simple Smile