Дървеници - как да се отърва?

  • 3 061
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте,
Моля някой да ми препоръча фирма за унищожаване на дървеници за София.
В интернет видях, че има много, но все пак ако може някой да сподели опит или препарат с който аз мога да напръскам дори.
Варянта с чистене, пране и тупане го направих вече, пръсках с айкън и Пента Best Pest.....

Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 010
Къде са дървениците? Ние си бяхме купили една дървена сувенирна фигурка и се оказа с дървеници, ужасихме се заради естествения паркет и правихме какво ли не. Накрая постоя 1 месец във фризера и гадинката е загинала.
Вече ако са в мебели не знам каква е оправията.

# 2
  • Мнения: 2 433
Ние се спасихме като извикахме фирма да напръска, за 2 дни си хващате чукалата, за да изморят всички гадове, а след това всички дрехи, спално бельо и възглавници се попарват, за да изморят бубите.
Пръскането при нас беше 3 пъти, за да е сигурно, че и яйцата са изтребени.
Пожелавам късмет, дървениците са доста упорити, от нова мебел ли дойдоха? Не знам дали няма да е реклама за фирмата, която аз използвах, но са доста, които предлагат тази услуга.

# 3
  • Мнения: 5 819
   Аууу. Не искам да чувам и виждам дървеници. Дори като видя само на снимка дървеници, ме хваща страх. Бях в болница преди повече от 1 година и там беше пълно с дървеници. Изядоха ме и се подух. Ужасно беше. Оплаках се пред главната сестра и после пред началника на болницата и те нищо не направиха.

# 4
  • София
  • Мнения: 83
Честно казано нямам идея от къде дойдоха, в жилището не се живее .....
Miliva благодаря за инфото, може ли да ми пратиш на ЛС фирмата? Мерси предварително

Общи условия

Активация на акаунт