Доволни ли сте от дражетата "Мерц"?

  • 4 477
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Няма ефект и напълнявам.

# 31
  • Мнения: 5 647
За ефект е рано кажа, защото ги ползвам от скоро.

# 32
  • Мнения: 1 840
Благодаря на всички за отговорите. Сутринта си купих едно шишенце, пък ще видим, дано да имат ефект. Не че имам кой знае какъв проблем - нямам косопад в момента, ноктите не ми се цепят и кожата ми не е зле, тъй като ползвам кремовете "Лореал" против бръчки, а и пия противозачатъчни и от тях също има много добър ефект за кожата, но, нали знаете как е като станеш на 30 - все ти се струва че вече не е както преди и ти се иска да направиш нещо повече за красотата си. Май съм прекалено суетна, твърде много се тревожа за външния си вид. Още веднъж - благодаря!
Впрочем преди 4 години имах  не много силен косопад, който продължи 2 години - тогава пих какво ли не, включително "Ревалид" и "Пантогар", ходих на кожен лекар, гинеколог, дори и на зъболекар с надеждата да открият причината за косопада ми - нищо не можаха да ми кажат, изписаха ми лекарства за около 100 лева и - нищо. Правих си какви ли не маски против косопад - абсолютно нищо. Подстригах си косата най-накрая съвсем къса - резултат 0. Направо се бях отчаяла, казвах си, че като оплешивея напълно и косопадът ми ще спре. После забременях с второто ми дете и косопадът ми спря напълно. Не знам какво беше това чудо тогава.

# 33
  • Мнения: 2 952
обяснете за тези дражета

# 34
  • София
  • Мнения: 35 941

Merz Spezial Dragees
Zusammensetzung

1 драже съдържа:

      Вета-каротин 0,9 mg
      Retinolacetat (Vitamin A): 0,462 mg entsprechen 1500 I.E.
      Thiamin-dihydrogenphosphat-dihydrogenphosphat (Vitamin B1): 1,6    mg
      Nicotinsäure: 10 mg/ Никотинамид
      Folsäure: 0,15 mg/ фолиева киселина
      Biotin (Vitamin H): 0,01 mg

      N-Acetyl-DL-methionin: 24 mg
 
      Pyridoxintripalmitat (Vitamin B6): 5 mg
   
      Cyanocobalamin (Vitamin B12): 0,002 mg
 
      Ascorbinsäure (Vitamin C): 75 mg
 
      Calciumpantothenat: 3 mg/ Са
 
      Riboflavin (Vitamin B2): 1,6 mg
 
      D,L-alpha-Tocopherolsuccinat (Vitamin E): 10 mg
 
      Eisen-II-fumarat: 14,45 mg

http://www.merz.de/beauty_und_wellness/haut_haare_naegel/

# 35
  • Мнения: 46
Вместо да пиеш МЕРЦ си направи изследване на черния дроб и тогава каквото ти каже лекаря!!! Ако ти трябва добър лекар ми пиши!

# 36
# 37
  • Мнения: 2 653
Пила съм ги  по 2 на ден , по едно и също време.В продължение на 1 месец(те са 60 в бурканче).Доволна съм- косата не ми падаше и ноктите спряха да ми се чупят.Не съм напълняла.А има жени които казват , че са напълнели- може би просто си намират извинение, а може би(което е по-вероятно) на всеки действа различно.Пеих ги веднъж пролетта и веднъж есента.Сега от както съм бременна не съм ги пила, но мисля есента да си ги пия пак.Дори тази пролет мъжа ми ги пи и спря да му пада косата.
Аз съм много доволна! newsm10 newsm10 newsm10

# 38
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Да с две ръце,аз само тях пия и съм много,много доволна!

# 39
  • Мнения: 4 392
Да , доволна съм ! PeaceПолзвах ги ,мисля, 4. месец след раждането ,когато започна много да ми капе косата.

# 40
  • София
  • Мнения: 39 759
Два пъти започвах да ги пия, и на 2та пъти на 2рата седмица ме сваляше жесток грип, на легло. Въобразих си, че Мерца е предпоставка и го зарязах.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 797
Два пъти започвах да ги пия, и на 2та пъти на 2рата седмица ме сваляше жесток грип, на легло. Въобразих си, че Мерца е предпоставка и го зарязах.
Това е абсурдно Naughty Явно става въпрос за нещастно стечение на обстоятелствата.

Не помня дали съм се разписвала по темата, а ме мързи да гледам, затова пак ще си кажа Embarassed
МЕрца ми действат само на ноктите, за косата не мога да преценя /все си капе/, а с кожата проблеми за сега нямам.Решила съм септември да си купя на Фито таблетките и шампоана.

# 42
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Пия ги, но видим резултат никога не е имало!

# 43
  • Мнения: 2 241
Има ефект, но напълнявам Twisted Evil

# 44
  • Мнения: 311
Аз съм много доволна от МЕРЦ-а.  Sunglasses Пия хапчетата при смяната на сезоните - зима/пролет и есен/зима. Естествено на всеки организъм действа по различен начин. Моята коса и без МЕРЦ е отвратително гъста и здрава, но щях да падна, когато фризьорката ми каза, че ми расте нова коса  Shocked. Косъмчетата бяха около 2-3 см и тя предположи, че може МЕРЦ-а да е помогнал, тъй като три месеца по-рано бях пила хапчетата. Може да е съвпадение, но може и да не е. Унесох се в приказки  ooooh! С две думи - Препоръчвам ги! Peace

Общи условия

Активация на акаунт