През лятото две ярки чертички - на пролет две протегнати ръчички! - Тема 329

  • 33 331
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 361
Аз мисля,че Теди не се беше писала Надежда за щастие ,а Тони и еди кой си с фамилията им Grinning
Много силно пожелавам на всички момичета да се заразят от близнашкия прашец и да има бум от новини в най-скоро време Blush

Последна редакция: пт, 28 юли 2017, 14:57 от Étoile*

# 46
  • Мнения: 2 340
Тони и еди-кой-си си смени никнейма на Надежда за щастие.. Психар би й отивало повече, дори не я съжалявам, нито ми е забавна вече..

# 47
  • Мнения: 3 902
Нианче, само да обедя док този път да върнем 2, дано и да има де... че си правя сметки без кръчмар...

Теди е жалка история, явно големи комплекси избива, лошото е за нея - някой ден всичко ще й се върне тъпкано. Каквото повикало - такова се обадило.

# 48
  • Мнения: 1 898
Сън, от сърце ти желая моя успех! Върнаха ми 2 ембриончета и сега са едни големи и палави момчета Kissing Heart

# 49
  • Мнения: 4 087
И аз много искам близначета. Като ни казаха ин витро, преди години, много се надявах на двойно щастие....е не се получи, но пък имам страхотна дъщеря и всеки ден благодаря за нея.
Предстои ни 2ри опит ин витро, ха дано този път ми се изпълни мечтата  Crazy Crazy

Тази Теди, вече ми удря на мен или на трол или на пълно куку, много гадно, че ми е и адашка и съгражданка  hahaha hahaha Joy Joy Joy двоен срам , хаха

# 50
  • Мнения: 1 782
Аз не знам каква е историята с Теди, но тук чета другите момичета какво казват. Лошото е, че дава съвети за взимане на хапчета (без да са предписани от лекар) и някой да не се подлъже....

# 51
  • Мнения: 2 361
Е,аз не знаех,че си е сменила никнейм-а Joy 

# 52
  • Мнения: 992
Здравейте, момичета, как ви се вижда прогестерон 9,79 ???

# 53
  • Мнения: 2 340
Невероятно нисък.. Така ми се случи при една от БХ. Не искам да те стряскам, но трябва незабавна ударна доза прогестерон и да следиш ЧХГ-то расте ли. Консултирай се с доктор веднага!

# 54
  • Мнения: 4 087
Референтни?

# 55
  • Мнения: 2 340
Даже и ng/ml да е пак е малко. В повечето лаборатории е nmol/l

# 56
  • Мнения: 992

Хормони
Забележка:
Име на теста (изследване)   Резултат   Единици   Референтни стойности
Progesteron   9.79   ng/ml   фолик.-0.2-1.5, лутеална-1.7-27, менопауза-0.1-0.8

# 57
  • Мнения: 2 340
Говори с доктор да ти назначи терапия с дуфастон и утрогестан. Прогестеронът е много важен в ранна бременност. Хубаво е да е около горната и над нея. Успех!

# 58
  • Мнения: 2 361
Diyana,според мен също е доста нисък,обади се веднага на док и да каже какво да правиш,най-вероятно и от това си прокървила .Ще ти изпишат едно от нещата,които Тонче е писала и ще се оправиш

Последна редакция: пт, 28 юли 2017, 15:48 от Étoile*

# 59
  • Мнения: 992
Сега излизам от док. Каза прогестерона на този етап да не ме притеснява, понеделник или вторник да ходя пак и ако дай Боже се види нещо, тогава ще изпише каквото и да е. А за ЧХГ добре се удвоявало така че за момента да го карам спокойно

Общи условия

Активация на акаунт