Не иска да яде?

  • 824
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Моля ви кажете ми какво да го правя тва дребосъче,не иска изобщо да яде.Най-много сутрин да хапне малко попарка и с тва минава цял ден.Като му доближа нещо до устата и му се повдига,само маслини яде.От един месец ходи на ясла и е отслабнал с половин кг.Тежи 10,500кг.нормално ли е за момченце на 1г. и 5м.Давам му витамини за подсилване на апетита ,но не помагат.лошото е ,че не огладнява.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
А в яслата яде ли?

# 2
  • София
  • Мнения: 8 272
Моля ви кажете ми какво да го правя тва дребосъче,не иска изобщо да яде.Най-много сутрин да хапне малко попарка и с тва минава цял ден.Като му доближа нещо до устата и му се повдига,само маслини яде.От един месец ходи на ясла и е отслабнал с половин кг.Тежи 10,500кг.нормално ли е за момченце на 1г. и 5м.Давам му витамини за подсилване на апетита ,но не помагат.лошото е ,че не огладнява.

абе ти сякаш за моя хубосник пишеш само дето масли не яде и на ясла не ходи...

в ужас съм преди поне попарата ядеше, от 2 дни йкато ме види с лъжица и ме блъска по ръката или бяга от мен, като се опитам да го сложа в стола за хранене, рита с крака за да не мога да го наместя...
Преди извесно време ядеше поне кремове сегаи тях не иска.
Вчера 1/2 попара от 3 сухараза закуска после 4-5 солети+1 мини кроасан за обяд (реших дане го преследвам с лъжицата) за закуска 100г крем нишесте с бисквити.
ВЕчерята си изяде защото баща му помогна - прав върху ТВто докато ръчка уредбата и мам действа с лъжицата #Crazy #Crazy
РЕВЕ МИ СЕ! newsm45
пробвах да пасирам всичко, по-рядко, по-гъсто, е не ... ако успея да му сложа нещо в устата прави пози на порвъщане и ако не викна ще повърне

# 3
  • Мнения: 56
Доколкото знам липсата на апетит може да е признак за проблеми с бъбреците ! Така, че ако можете консултирайте се със специалист ! Моята принцеса така не иска да яде и се оказа че имаме проблеми с бъбречетата, така че от опит знам че може да е от тях, лекарката при която я водим ни каза че това е един от признаците ! И все пак дано да не е от това ! УСПЕХ!

# 4
  • Мнения: 814
Доколкото знам липсата на апетит може да е признак за проблеми с бъбреците ! Така, че ако можете консултирайте се със специалист ! Моята принцеса така не иска да яде и се оказа че имаме проблеми с бъбречетата, така че от опит знам че може да е от тях, лекарката при която я водим ни каза че това е един от признаците ! И все пак дано да не е от това ! УСПЕХ!

  ShockedПълни глупости Shocked. Как може така ги плашеш? Просто си има злояди деца и това се е. Давайте им повече витаминчета и не се притеснявайте- много дечица са така  bouquet

# 5
  • Мнения: 56
ShockedПълни глупости Shocked. Как може така ги плашеш? Просто си има злояди деца и това се е. Давайте им повече витаминчета и не се притеснявайте- много дечица са така  bouquet
RageЩе кажа само едно оптимисти са само неинформираните хора, не съм казала, че при тях е това, но е добре да го имат предвид ! При нас се оказа това !

# 6
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
А консултирала ли  си се с педиатъра? Аз от нашия педиатър знам, че, ако детенце не яде, значи има проблем.
Не искам да те стряскам, но най-добре потърси лекарска помощ/информация Peace
Дано всичко е наред Praynig

# 7
  • Мнения: 468
Ох, и Вяра до скоро беше така. Оставих я гладна почти 3 дни - слагах и храна и разни "гризини" на масичкта и не я поглеждах докато не пожелае да слезе от столчето. На 3-я ден след обяд изяде порядъчно количество супа.
Не е лошо да се направят и някои изследвания, за да сте сигурни, че не е органичен проблема.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 019
И Мартин до скоро беше много злояда. Докторката ми препоръча Chlor-o-dophilus защото имаше лека форма на дисбактериоза. Това е една хранителна добавка с лактобактерии. Сега такъв апетит й се е отворил, че не мога да си позная детето (пу-пу).
Пробвай, ако не помогне за апетита със сигурност няма да навреди, даже е добре за флората на стомаха.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина сега пие Мултивитамол на д-р Таис и страшен апетит й се отвори, хем още не се е оправила напълно от вируса. Една друга майка беше писала за същия ефект и при тях от тези витамини.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Калина сега пие Мултивитамол на д-р Таис и страшен апетит й се отвори, хем още не се е оправила напълно от вируса. Една друга майка беше писала за същия ефект и при тях от тези витамини.
При нас не помогна нито Мултивитамол, нито Мултисаностол  Sad

# 11
  • Мнения: 1 983
И Вики допреди 1 месец не искаше да яде, хапваше по много малко, въпреки че и тогава и сега й давам Мултисанастол, започна лека полека да яде, и сега не спира, хапва си доста, според мен са на някакви периоди, може зъбче да е, може просто да не му се яде, но се консултирайте с лекар все пак  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 427
Минахме такъв близо двуседмичен период на отказ от храна.Беше и малко болна де.Но след като й отмина известно време пак не се хранеше.Бях се отчаяла, но един ден просто отново й се върна апетита.Аз мисля, че си имат и такива периоди децата Peace

Общи условия

Активация на акаунт