Диета с гречка (елда) - 3 част

  • 7 158
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 152
Здравейте, не знам аз ли я приготвям но има ужасно горчив вкус...1 чаша елда заливам с 2 чаши гореща вода, и оставям за през нощта, като преди и след това я измивам хубаво на течаща вода.Опитах се да я ям чиста, но изобщо не ми харесва, в момента я правя на кюфтенца на фурна с рецепта от форума.
Никога не съм срещала такива съвети - елда да се залива с гореща вода и да се кисне цяла нощ.
Това ми се струва абсолютно неправилно. Може би затова и горчи.
Никога не съм попадала на елда, която горчи. Нито зелената, нито кафявата е горчала.

# 16
  • Мнения: 189
Здравейте, дано все още има някой тук. Мога ли да консумирам тази елда сурова и нали не би ми навредила. Искам да я направя с мед и орехи на равни части се смилат суровата елда и орехите и се омешват с мед. Благодаря

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Не съм чувала да се яде сурова. Или се вари, или се запарва с гореща вода. С нахут съм виждала да правят такава смес, но после се пече.

# 18
  • Мнения: 189
Не съм чувала да се яде сурова. Или се вари, или се запарва с гореща вода. С нахут съм виждала да правят такава смес, но после се пече.
Благодаря

# 19
  • Мнения: 65
Знаете ли колко тежи една супена лъжица сурова елда?

# 20
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Знаете ли колко тежи една супена лъжица сурова елда?
10.63 gr
http://convert-to.com/514/buckwheat-groats-amounts-converter.html

# 21
  • Мнения: 65
Много ти благодаря

# 22
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 730
Ако я накиснеш вечер, на другият ден ще е добра за ядене. Моята леко покълваше.

# 23
  • Мнения: 451
Здравейте ,искам да попитам някой свалил ли е килограми с тази диета?

# 24
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 730
Здравейте ,искам да попитам някой свалил ли е килограми с тази диета?
Преди години ми помогна да започна свалянето на тегло. Но само с гречка не успях да достигна крайната цел. Обичам елда, но само с елда не успявам да издържа.

# 25
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Да.

Общи условия

Активация на акаунт