Мнение за проф. Куртев от Онкологията

  • 3 675
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, моля за мнение относно професор Куртев, който работи в специализирана болница по онкология в софия. На баща ми му предстои операция на дебелото черво  при него, а не намирам никакви отзиви в интернет. Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 219
Миналата година септември Куртев направи на баща ми операция на дебело черво. Операцията беше изключително тежка и имаше и вереоятност от неблагоприятно развитие, но за щастие всичко беше наред. Преди да се насочим към професора, сондирах множество мнения от познати, други лекари и форуми. Куртев е професионалист и Човек. Веднага след операцията дойде и ни даде информация, успокои ни и после всеки ден посещаваше баща ми. Ако имаш други въпроси може и на лично.

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря ви много за отговора. Пиша през телефона и не мога да се ориентирам как да ви изпратя лично съобщение. В кой стадий беше ракът преди операцията и имаше ли разсейки?

# 3
  • Мнения: 219
Благодаря ви много за отговора. Пиша през телефона и не мога да се ориентирам как да ви изпратя лично съобщение. В кой стадий беше ракът преди операцията и имаше ли разсейки?

Писах Ви лично съобщение, за да не натоварваме другите потребители.

# 4
  • Мнения: 1
Този е пълен нещастник, оперира избирателно и мори хората !!!

Общи условия

Активация на акаунт