Сватба 2018

  • 62 838
  • 741
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 519
Joanita, спокойно, аз само младоженец имам! Не си сама Joy

# 406
  • София
  • Мнения: 59
Joanita, спокойно, аз само младоженец имам! Не си сама Joy

Пак е нещо! Значи сме две Joy

# 407
  • Мнения: 1 998
Момичета,  така ме развеселихте Simple Smile 2018 е дъъълга, има време за всички сватби. Освен това смятам,  че, ако не държите на 18.08.2018, няма страшно Grinning

# 408
  • София
  • Мнения: 59
Морските булки, малко помощ! Някоя от вас интересувала ли се е от Гранд хотел Поморие? Изпратих им запитване началото на миналата седмица, а няма ни вест от тях......някой да има случайно оферта от тях или нещо ориентировъчно?

# 409
  • Мнения: 198
Морските булки, малко помощ! Някоя от вас интересувала ли се е от Гранд хотел Поморие? Изпратих им запитване началото на миналата седмица, а няма ни вест от тях......някой да има случайно оферта от тях или нещо ориентировъчно?
Имам някакъв спомен от темата за 2017г., че имаше булки избрали този хотел, но не знам дали четат и тази тема Thinking

# 410
  • Мнения: 17
Здравейте, момичета! Simple Smile
От близо 2 седмици обикаляме по ресторанти и хотели... Оказа се доста трудна задача. Бях разочарована от първоначалния си избор, когато го видях на живо... Не се доверявайте на снимки, в повечето случаи така добре обработени на фотошоп от професионални фотографи и сватбени агенции. Отидете на място и разгледайте в детайли. Прехвалени места са вече амортизирани, персоналът е сменен, нови правила, нови условия... Чух и видях какво ли не... Още един съвет: четете ситния шрифт в сватбените оферти, които ви дават. Досега не бях чувала, но в 4-звезден хотел ни искат 200 лв. такса климатик. В първия момент си казваш "та там ще изсипем хиляди, какво са 200 лв.?!" Въпросът е принципен. А и както казах това е уж елитно място с реноме... Да не говорим за зала с огромни полилеи - акцентът на мястото и eфектът по всички снимки, който беше с 20 изгорели крушки Disappointed

# 411
  • Мнения: 1 364
Аз мислих, че такса тоалетна беше върха, ама ти с такса климатик биеш по точки Satisfied
И аз бях много разочарована като почнахме да обикаляме, в един момент се оказа, че в голям град като Пловдив не можем да намерим нещо прилично. Дори нямаше място, за което да си кажа много ми харесва, ама не мога да си го позволя, примерно. Направихме избор вече, но пак има неща, които не са перфектни, но дано всичко да е наред с организацията. Момичето изглежда готино, та надявам се поне в това отношение всичко да е ок.

Аз иначе много исках градинска сватба, но накрая разумът ми надделя и не ми се рискува с времето Simple Smile

# 412
  • София
  • Мнения: 59
Аз пък се изненадах от това, че в Арбанаси и В Търново доста от местата за сватби са с еднакви столове и кръгли маси! А то какво се оказало - ресторанта срещу куверт ти дава да ползваш "безплатно залата ни", ама маси и столове трябва да си наемеш от агенция 😱😳🤣
Не че те нямат, но са доста не за ползване! И самите ресторанти са мн изненадани ако ги питаш дали можеш да ползваш техните маси и столове....... еми фанете си купете за света бе Ора!

# 413
  • София
  • Мнения: 22 888
Къде искат такса за тоалетна :O

# 414
  • Мнения: 17
ExpressionlessПознати това лято са се женили в Арбанаси, в един от най-хубавите хотели. Искали са им по 2 лв. за чинийка зо тортата... Rolling Eyes Казали иначе ще ви я сложим в салфетки. Буквално се чудят откъде и как да измъкнат още и още пари от младоженците и техните родители. Нямам думи...

# 415
  • Мнения: 5 512
Такса климатик, тоалетна, чинийка за торта, ВЪЗДУХ в залата... Момичета, убихте ме! Тези хора са се самозабравили!

# 416
  • Burgas
  • Мнения: 106
Морските булки, малко помощ! Някоя от вас интересувала ли се е от Гранд хотел Поморие? Изпратих им запитване началото на миналата седмица, а няма ни вест от тях......някой да има случайно оферта от тях или нещо ориентировъчно?
Куверта им е около 45 лева на човек и до колкото знам те задължават да работиш с техен сватбен агент за украсата на ресторанта.  И на мен не ми отговарят от много места ама съм малко по нахална и става.

# 417
  • Мнения: 1 998
Лелеее, момичета, вие ме убихте... какви са тези такси, какво е това чудо. Сега като ви слушам, направо съм извадила късмет. Тук няма кой знае колко голям избор от места, където можеш да си направиш сватба, та аз просто предложих един ресторант на мъжа ми и той се съгласи, отидохме, видяхме го и още на другия ден го капарирахме.
Видеооператорът се опита да ме убеди да правим изнесен ритуал, тъй като ще спестим време, което можем да използваме за фотосесия, а и ще спестим разкарване на гостите, но за Май месец и аз не бих рискувала с такива неща и му казах, че искам максимално много да сме на закрито и единствено фотосесията ще е на открито, пък каквото стане.
Да ви кажа все повече нямам търпение да идва вече този ден, много ми е интересно какво ще се случи, а има още точно 8 месеца и толкова много работа за вършене Grinning

# 418
  • София
  • Мнения: 59
Ще дойде, Слънчогледче, ще дойде! А и не бързай много - казват, че подготовката била много сладък момент Simple Smile а и тепърва предстои най-сладкия момент - РОКЛЯТА Heart

# 419
  • Мнения: 1 364
sea.sea, в нашия мил град, в един от рестотарантите на гребната. Ако искаш ще ти пиша на лични, защото иначе пък не е лошо мястото и не е кой знае каква сума. Но ми е интересно, ако седна като клиент дали ще ми начислят 50 ст. 😂

Аз пък не съм се разбързала много да идва Simple Smile Първо има много неща да се направят и малко се плаша на моменти от цялото нещо ☺😀

Общи условия

Активация на акаунт