Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 юли 2017, 18:41 ч.

Сватба 2018

• 41 499
  • 741
  •   1
Отговори
# 585
  • София
Да бе 1 %, ресторантът си е 50 % за мен.  Mr. Green

# 586
1000 лева само за изнесен ритуал и то без цветя ми се виждат доста и на мен. В гугъл намерих една фирма за сватбена декорация под наем,но има цени само на промоциите, имат много красиви неща и ме хваща страх пък те колко ще ми искат като се има в предвид,че сме в София. и тука е скъпичко всичко.
Звънях и казаха да им задам запитване и ще ми отговорят колко ще струва. За сега си харесах от офертите им големи свещници по 15 лева, рамка с номерче за 3 лева и едни малки чашки около тях, в които да сложим цветя за да не търся цветари и да правим букети за свещниците. Като правя сметка 8 маси по 15лв свещник и 8 рамки с тяхно номерче по 3 лева, та 150 лева ще е декорацията без цветя. Намерих една идея
 в интернет и мисля като това да бъде украсата за гостите, а и нашата.

# 587
martinova721 И ние сме на 20.05.2018г. И те съветвам, ако си от София отивай да запазваш ресторант. Казвам ти го не само защото баловете са тогава, а защото за догодина май се очертава доста булки да има и когато аз ходих да запазя нашия имаше запазени дата да догодина ноември месец даже. Побързай

# 588
Вчера говорих с два ресторанта и в понеделник ще ги посетя на място. Добре,че в София има доста защото приятелката ми ще се жени в Пловдив и там наистина всички бързат Simple Smile

# 589
Момичетааа Simple Smile много ви се радвам, че ви върви лека полека организацията на всички! Ех, че готино, нали? Grinning
Аз да се отчета, че си хващам чантата и отивам във Варна да гледам роклиии Simple Smile

# 590
  • София, България
Супер! Чакаме впечатления Simple Smile Успех!

# 591
  • София
Leidi_nimeriq, получи ли съобщението ми, защото не съм пращала до сега и не съм сигурна Simple Smile
Sunflower - успех и чакаме с нетърпение. Преди време помня, че имаше един салон във Варна - Джулия Контогруни (мисля, че така се казваше). Имаше някои хубави неща, макар и повечето доста ексцентрични

# 592
Идвам на отчет!
Какви впечатления... аз направо си имам рокля Grinning Неочаквано беше, но е факт. Взех 4 рокли, които да пробвам, като първата ми хареса най-много /в крайна сметка взех нея/. Роклите бяха различни модели, за да се ориентирам какво ще ми стои добре. Това, към което се бях насочила, ми стоеше ужасно и изглеждах сигурно с 10кг отгоре. Установих, че първата ми харесва най-много, след което пробвах още 3 рокли подобни на нея, като накрая се колебаех между последната и първата, реших, след като пробвах и последната рокля и се зачудих какво да правя, да облека пак първата и още докато момичето ме обличаше и оправяше, стоях и се гледах в огледалото и вече знаех, че това е роклята, при което излизайки от пробната, майка ми и приятелката, която беше с нас, също казаха "Това е роклята!", аз просто казах "Знам!" Grinning и така...
След като решихме, че това е роклята, шивачката там ме пита дали това ще са обувките, а те ми дадоха едни, колкото за пробите, които бяха ужасно високи и малки... Grinning, казах, че няма да са тези и искам да съм със сандали, при което ми казаха, че в магазина има и сандали и аз отидох да ги видя... ииииии... какво да видя, точно такива, каквито си ги представях и идеално пасващи на роклята, но в следващия момент момичето ми казва, че бройки и номера няма... до изчерпване на количествата са... дааа, но тези бяха точно моя номер Grinning и така се сдобих и с обувки.
Е, това е моята история. Знам, че стана дълго и се извинявам, за което. Емоцията беше голяма.

П.С. Воал няма да имам! Пробвах с воал и беше ужасно... не ми стои добре и направо се изгубих и аз и роклята, та без воал ще съм. /то и първоначалната ми идея беше такава, но реших да пробвам все пак/

# 593
Sunflower92, толкова увлекателно разказваш!
Радвам се, че си си намерила твоите принцески одежди и обувки!
Със сигурност ще си мн хубава! Crazy

Какъв тип е роклята?

# 594
Sunflower92 браво на теб! Отлично се справи като бъдеща булка. Blush

# 595
KaтастроФа, роклята е точно такава, каквато си мислех, че в никакъв случай не искам, но страшно добре ми стои и бях с такава голяма усмивка, че на всички им беше ясно, че това е моята рокля. Ще се опитам да я намеря в сайта /ако си я позная/ и ще ти я изпратя. Simple Smile
Пропуснах да кажа, че следващата седмица ще отида да си я взема вече, ако не се наложат някакви корекции.

# 596
KaтастроФа, роклята е точно такава, каквато си мислех, че в никакъв случай не искам, но страшно добре ми стои и бях с такава голяма усмивка, че на всички им беше ясно, че това е моята рокля. Ще се опитам да я намеря в сайта /ако си я позная/ и ще ти я изпратя. Simple Smile
Пропуснах да кажа, че следващата седмица ще отида да си я взема вече, ако не се наложат някакви корекции.
Ами честито! Да бъдеш най-прекрасната и обичана булка!

# 597
  • София, България
Бравооо, честити рокля и обувки! Много се радвам за теб! Blush

# 598
Благодаря ви много! Всички ще бъдем най-прекрасните булки!
Идете и пробвайте рокли, страхотно е усещането! Simple Smile

# 599
Сънфлауър, снимки, снимки!!! Simple Smile))

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт