Сватба 2018

  • 63 003
  • 741
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 998
Сънфлауър, снимки, снимки!!! Simple Smile))

Не, не, тайна майна Grinning
Имам снимки и аз с роклята, но никак не са хубави. Ще ти покажа модела.

# 601
  • Мнения: 882
Момичета и аз вече отхвърлих задачите с диджея и фотографа и се чувствам страхотно . Решила съм и аз утре да се разходя по магазините да видя какво предлагат може пък да имам утре първата проба на рокля. Blush  Sunflower92 прати и на мен моделчето да видя към какво си се ориентирала. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 602
  • София
  • Мнения: 59
Sunflower, чудесно и честотоооо! Направо казвай тук на всички, че голямо вълнение Simple Smile и аз искам да знам (ако може, разбира се).

# 603
  • Мнения: 1 998
Умишлено показвам на лични, че, ако случайно някой мой познат чете тук и ме разпознае по постовете, да не знае с каква рокля ще бъда Grinning от гостите ми никой няма да види роклята. Simple Smile

# 604
  • София
  • Мнения: 59
Sunflower 🌻 - Подкрепям напълно мнението ти!
А момичета от Бургас - нещо за dj Жеков чували ли сте? Като цени и най-вече дали е добър? Чета много хубави мнения, но знам, че могат и да се коригират неприятните коментари, затова търся свежа информация 😉

# 605
  • Мнения: 53
Sunflower 🌻 - Подкрепям напълно мнението ти!
А момичета от Бургас - нещо за dj Жеков чували ли сте? Като цени и най-вече дали е добър? Чета много хубави мнения, но знам, че могат и да се коригират неприятните коментари, затова търся свежа информация 😉
И аз към него съм се ориентирала, заради многото положителни мнения (е има няколко отрицателни) мислех да се срещнем с него и да преценим. Ако го направя скоро ще пиша Simple Smile

# 606
  • Burgas
  • Мнения: 106
И ние вече имаме фотограф, обмислям другата седмица съботата да бъде първото разглеждане за рокля

# 607
  • Мнения: 120
Привет и от мен! Нашата сватба е на 21.04.2018. Смятам да направя сама бутониерите, поканите, украса за автомобил и други малки неща. Украсата на ресторанта е включена в кувертите - Secret Garden в Сливен. Някой има ли впечатления от там?

За момента съм готова с бутониерите за гости:
Скрит текст:

П.П.: Темата е супер!!!

# 608
  • Мнения: 1 998
Привет и от мен! Нашата сватба е на 21.04.2018. Смятам да направя сама бутониерите, поканите, украса за автомобил и други малки неща. Украсата на ресторанта е включена в кувертите - Secret Garden в Сливен. Някой има ли впечатления от там?

За момента съм готова с бутониерите за гости:
Скрит текст:

П.П.: Темата е супер!!!

Добре дошла сред нас!
Справила си се чудесно с бутониерите! Ще чакам с нетърпение да ни показваш и останалата част от подготовката! Simple Smile

# 609
  • Мнения: 519
СВД, талант си е това, аз съм толкова пипкава в ръцете, че ща не ща, ще трябва да си платя на някой друг Simple Smile))

# 610
  • София, България
  • Мнения: 3 585
И аз днес се пуснах по Пиротска да разгледам за рокли и останах крайно разочарована. От три магазина буквално ме отпратиха да съм се върнела Март месец.... сега не било сезона за летните рокли и колекцията с летни рокли излизала Март. Та ще отида до сватбения център края на месеца и ако нищо не си харесам там ще ходя до Асеновград. Искам да видя дали ще си я шия или ще я купувам. Защото ако я шия, хич не е рано!


Sunflower, може ли и аз да видя модела? Simple Smile

# 611
  • Мнения: 198



Sunflower, може ли и аз да видя модела? Simple Smile

И аз се нареждам на опашката любопитни да видят роклята Relaxed

# 612
  • Мнения: 12
Sunflower92, направо меко казано ти завидях! Това се казва убийствен късмет! Дано на всяка от нас и най-дребните детайли да се случват с лекота.  Simple Smile
Аз също бих искала да видя модела и приблизителна цена, ако може. Simple Smile

# 613
  • София
  • Мнения: 59
И ние вече имаме фотограф, обмислям другата седмица съботата да бъде първото разглеждане за рокля

Leidi към кого си се насочила? Може ли да споделиш? Само фото ли е или и видео?

# 614
  • Мнения: 1 998
Sunflower92, направо меко казано ти завидях! Това се казва убийствен късмет! Дано на всяка от нас и най-дребните детайли да се случват с лекота.  Simple Smile
Аз също бих искала да видя модела и приблизителна цена, ако може. Simple Smile

На всички пожелавам такъв късмет, че и по-голям даже Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт