Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 юли 2017, 18:41 ч.

Сватба 2018

• 41 621
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • София, България
Добре дошла! Relaxed

Щом има идеи, всичко е наред Simple Smile успех!

Моите цветя от Алиекспрес дойдоха, ама продавачът явно е нямал светло лилави и е решил да ми прати розови Laughing
Което хич не ме удовлетворява, защото изобщо няма да са в тон с останалите неща, та сега поръчах отново от друг продавач и за да не рискувам, този път поръчах бели. С които също ще стане много хубаво. Така или иначе се чудих дали да бъде светло и тъмно лилаво или бяло и тъмно лилаво.

И сега ще търся да продам на някоя агенция розовите... така или иначе няма да ги ползвам, а са доста! Simple Smile

# 676
  • София
Sunflower, и мен ме няма (верно, че малко изчезнах, ама много работа нещо напоследък)
02/06/2018 - Sunset Resort, Поморие

Морски девойки - казвайте агенции, цветя, DJ, фото и видео, че положението става напечено Laughing

# 677
Sunflower, и мен ме няма (верно, че малко изчезнах, ама много работа нещо напоследък)
02/06/2018 - Sunset Resort, Поморие

Морски девойки - казвайте агенции, цветя, DJ, фото и видео, че положението става напечено Laughing

фотограф  Петя Емилова- страхотна е, вече ни е снимала- преди 3 години имахме фотосесия при нея (вече не живее в Бургас обаче); но скоро попаднах на снимки на Росен Георгиев и Пламен Рашев и ми харесаха, но не знам цени; за видео избрахме Димитър Пантов-аз не съм го виждала, но приятелят ми е впечатлен. Бях хвърлила едно око на видеата на Темелков и ми харесаха, като цена също, но не знам от кой град са.
Такаа... дойде големия проблем за DJ. Помагайте ...От няколко седмици го търся и почити си мислих, че съм го намерила, и една позната каза, че не е доволна от него. Все още не сме се срещнали със Станислав Жеков, ако някой може да сподели нещо за него Simple Smile а за цветя - търся нещо, което няма да струва 2000 лв, защото на другия ден ще отиде в боклука.Ще се радвам , ако имаш някакви мнения за ди джеи, украса Simple Smile

# 678
Здравейте бъдещи булки да ви споделя разходката ми по пиротска с цел проба на булченска рокля завърши с два чифта ботички за зимата. Нямаше рокля, която да ме грабне и да проявя желание да пробвам. Май ще се разходя до Асеновград.

# 679
  • Burgas
Joanita  за агенция Бутик Орхидея, Фото Мара Радева, а видео виж Provideotouch всички са от Бургас Simple Smile

# 680
Олееее, колко много следя и записвам и пак имам пропуски в датите за сватбите. Много съжалявам, че съм ви пропуснала, момичета, но вече всичко е коригирано и дори тези, които нямат дати, са вписани. Simple Smile

Medlinniel, добре дошла сред нас, надявам се да ти е все така приятно до финала! Simple Smile
Purple_Peanut, ти ме притесни Grinning и аз съм си поръчала цветя от алиекспрес с идеята да правя букет за хвърляне. Дано да няма много фрапираща разлика в цветовете.
monikrisi, аз като влязох в магазина за рокли и не знае накъде да гледам. Изобщо не можех да преценя дали и коя рокля искам да пробвам, защото всичко ми изглеждаше почти еднакво, ако са подобни силуети. Общо взето само обикалях и гледах, а майка ми, приятелката, която беше с нас, и момичето от магазина извадиха няколко рокли и ме питаха дали искам да ги пробвам, аз на всички казах "ДА", а дори не знаех какво са ми подбрали... поглеждах и сякаш не виждах, но като започнах да ги обличам вече беше съвсем друго и честно казано тези, които ми харесаха на закачалката изобщо не ми харесаха, когато ги облякох, а тези, които не ми направиха кой знае какво впечатление на закачалката, като ги облякох много ми харесаха. Simple Smile Пробвай смело, облечен роклите изглеждат различно, ти им придаваш важност Simple Smile

# 681
  • София
Joanita  за агенция Бутик Орхидея, Фото Мара Радева, а видео виж Provideotouch всички са от Бургас Simple Smile

Мерси много! Можеш ли само на лично да ми кажеш кой е сайта на агенцията, че нещо не можах да ги намеря. Аз получих оферта от Диаманти и Брилянтин за сега, но малко ми се виждат соленички цените. А ние ще имаме изнесен ритуал и ни трябва агенция, която да може да ни предостави арка, украса.......

# 682
  • София
People Bride With Veil Wear RingWink RelaxedYum Момичетаааааааа, къде сте????

ИМА ЛИ БУЛКИИИИИ Stuck Out Tongue

Аз вече гледам покани и подаръчета за гости (не че нещо друго съм направила - но така, за разнообразие)

# 683
Здравейте момичета Simple Smile и мен ме очаква сватба през 2018-та. Засега сме избрали само месеца "Април" Smiley , а за дата се чудим между 21-ви и 28-ми  . Сватбата ще бъде в Пловдив и много ще се радвам да споделите мнения за ресторанти, защото нещо много се затрудняваме при избора кой да изберем ?! 
Засега гостите ни са към 110-120 максимум. Иска ми се ресторанта да няма колони, защото на последните 2-3 сватби, които ходих бяхме точно до колона и беше ужасно.. нищо не можеш да видиш. И не ми се иска и нашите гости да се чувстват така.
Но така като гледам май само в залите на Лайпциг и Новотела няма колони....
И започвам да се чувствам като луда принцеса, на която не може да й се угоди... Smile

# 684
  • София, България
Булки има, ама младоженци - йок... моят го питам за мнения, все вика "ти решавай" Laughing
Ще откача накрая!

Ресторант с колони наистина е доста неприятно... то зависи и колко са големи колоните и колко хора ще са поканени, за да се разпределят масите, но е факт, че все някой ще е прецакан да не вижда... няма как...

Ние нещо лека полека вървим към 100 човека. Не ми се искаше да сме много, ама... все някой изкача.

# 685
Здравейте момичета Simple Smile и мен ме очаква сватба през 2018-та. Засега сме избрали само месеца "Април" Smiley , а за дата се чудим между 21-ви и 28-ми  . Сватбата ще бъде в Пловдив и много ще се радвам да споделите мнения за ресторанти, защото нещо много се затрудняваме при избора кой да изберем ?! 
Засега гостите ни са към 110-120 максимум. Иска ми се ресторанта да няма колони, защото на последните 2-3 сватби, които ходих бяхме точно до колона и беше ужасно.. нищо не можеш да видиш. И не ми се иска и нашите гости да се чувстват така.
Но така като гледам май само в залите на Лайпциг и Новотела няма колони....
И започвам да се чувствам като луда принцеса, на която не може да й се угоди... Smile
И нашата ще е в Пловдив. Избрахме Лайпциг и си права, че май е от малкото места без колони. Честно казано аз като цяло останах разочарована от това, което се предлага в Пловдив. При Новотела цените ми се видяха високи и от всичко, което гледахме в крайна сметка Лайпциг беше що годе най-добре като цена-качество Simple Smile

# 686
  • Burgas
People Bride With Veil Wear RingWink RelaxedYum Момичетаааааааа, къде сте????

ИМА ЛИ БУЛКИИИИИ Stuck Out Tongue

Аз вече гледам покани и подаръчета за гости (не че нещо друго съм направила - но така, за разнообразие)
И аз гледам подаръци за гостите, но не мога да харесам нищо. Дали да са магнити или шишенце от чудотворната ракия на свекър ми Satisfied давайте идейки

# 687
  • София
Purple_Peanut, този отговор е пак добре. Аз на моя преди два дни на въпроса “какво правиш” му отговарям “чета за сватбата всякакви неща” и той ме попита - “за каква сватба” (вметка: имаме дата, ресторант, гражданско и църква запазени). После явно се сети, че ще се женим и замаза, че не била добра връзката по телефона 😒

Leidi, от двете аз си избирам бутилчица Simple Smile Друго си е да си пийне човек 🍾

# 688
Ех, момичета, колко ми е хубаво като ни отворя темичката и видя такъв позитивизъм да струи Simple Smile
MarinaMM, добре дошла сред нас! Надявам се да ти е много приятно тук!
Нашият ресторант също има колона, аз бях там на сватба и бях зад колоната и нищо не виждат, това много ме ядоса и сега на нашата сватба ще мислим варианти масите да са така подредени, че да го няма този проблем. Дано да успеем.
За заинтересоваността на младоженците - моят мъж също така като му покажа нещо казва "Да, много е хубаво", като го питам нещо - "Както искаш, ти избери". В началото и на мен ми се искаше да взема повече участие в организацията, но после прецених, че всъщност участва достатъчно и е нормално да не се вълнува какъв нюанс на розовото ще са цветята по масите Grinning А наскоро разбрах за една двойка, която стяга сватба през 2018г, но есента някъде, и от сега се карат за избора на всяко нещо за сватбата Grinning та от тази гледна точка смятам, че е по-добре младоженците да се съгласяват просто с всеки наш избор. Иначе моят мъж се вълнува и много се радва, че ще се женим, просто иска да не мисли за никакви подробности около сватбата, а само да дойде денят и да се весели там Grinning
И за финал, Катастрофа, вчера те разпознах в сватбената фейсбук група Simple Smile

# 689
  • София
🌻, може ли да споделиш коя е тази ФБ група и дали може и разби intruders да се включат в нея. Ако не е затворена и само за познати хора, разбира се 😊

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт