Покажете си детските стаи - тема 24

  • 118 243
  • 738
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 287
Аз снощи видях много симпатична идея, подходяща за детска стая. Вместо телевизор, спускащ се екран от тавана и закрепена мултимедия на подходящо разстояние. Получава се като киносалон. И без това, поне у нас, телевизия се гледа главно в хола и подобен вариант би бил удачен. Не съм гледала, обаче, колко струват такива мултимедии. Ако детето е по-голямо и държи да контролира дистанционото, може би варианта телевизора да е вместен на едно от рафтчетата на гардероба е най-удобен, както е предложила *Ирина*.

# 406
  • Мнения: 2 558
Една вътрешна врата има и една врата на терасата, която е по средата на едната стена.
Мислихме вариант за стойка на стената над гардероба, но не знам дали не е твърде високо...

# 407
  • София
  • Мнения: 7 673
Една вътрешна врата има и една врата на терасата, която е по средата на едната стена.
Мислихме вариант за стойка на стената над гардероба, но не знам дали не е твърде високо...
Сега се ориентирах. Това до рафта до гардероба е всъщност отворената врата до леглото.
Според мен е високо над гардероба.
Наистина най-удачно ми се вижда на рафтовете и да се гледа от леглото.
Може и в пространството между леглото и вътрешната врата, там има място. И да се гледа или от стола, или да се сложи барбарон между прозореца и гардероба.

# 408
  • Мнения: 15 619
Ето снимки, като моля да се абстрахирате от перманентния хаос 😀
Скрит текст:


Бих махнала секцията с рафтовете от гардероба или едната част от двете крила на самия гардероб. Струва ми се, че са отделни, нали!? Бих разместила, за да намеря място за телевизора.
В старата ни детска стая, за известен период от време, телевизорът беше поставен на бюрото.

# 409
  • Мнения: 10 384
Аз бих използвала извинението, че няма къде да се сложи телевизор и не бих сложила.
Също от видяното - бих разкарала поне половината играчки от стаята.
Сори, мое си мнение.

# 410
  • Мнения: 2 558
duhi_puhi, и аз бих ги разкарала, но в крайна сметка това са личните вещи на дъщеря ми, стаята си е нейна и е във възраст, в която все още това са най-важните й неща

Благодаря ви за предложенията!

# 411
  • Мнения: 10 384
duhi_puhi, и аз бих ги разкарала, но в крайна сметка това са личните вещи на дъщеря ми, стаята си е нейна и е във възраст, в която все още това са най-важните й неща

Благодаря ви за предложенията!
И аз имам дъщеря. И син.
И редовно преглеждам с тях дрехи и играчки... Нито има място, нито смисъл да тъпча всичко що искат. Още повече сложиш ли телевизор, можеш да ги отпишеш на 90%.
Успех все пак с наместването.

# 412
  • Мнения: 40
Скачам и аз в тази темичка Simple Smile Предстои ми,обзавеждане на детска стая,за момиченце.Много ми харесват тези балдахини/комарници или както там ги наричат.Но,никъде в Бг не намерих,да ги предлагат(или не съм търсила достатъчно добре).В Амазон ги има,но предпочитам  тук да ги намеря.
Скрит текст:
и този модел
Скрит текст:
и този....
Скрит текст:
Да сте ги срещали..? Simple Smile

# 413
  • Мнения: X
Балдахините ги има в Икеа.

За другата детска стая бих вложила в скрин с много подразделения и събрала всички играчки там. Ние купихме от Амазон един бийн баг с цип, който събра половината й плюшки и след това купих и още един и сега всичко е прибрано и си ползва бийн баг за седене и след като си извади желаното си прибира другите играчки вътре и готово.

# 414
  • Мнения: 8 068
Скачам и аз в тази темичка Simple Smile Предстои ми,обзавеждане на детска стая,за момиченце.Много ми харесват тези балдахини/комарници или както там ги наричат....
Снимките, които си показала са с перде като на прозореца... Много по-подходящо ми се вижда да си уточниш плата за пердетата и да си направиш от същия плат. Има огънати корнизи, таванни или конзолни, дори огъват по размер.
Например:
Скрит текст:
конзолен
таванен

Последна редакция: вт, 20 мар 2018, 17:36 от peneva_a

# 415
  • София
  • Мнения: 12 006
Ето снимки, като моля да се абстрахирате от перманентния хаос 😀
Скрит текст:


А защо не го сложите на стойка зад вратата и неподвижно прикрепен за земята стопер за вратата, за да не го утря? Струва ми се, че има място варата да е отворена на 90° и да има място за телевизор зад нея.

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
като човек, страдаш от сто алергии, изобщо не препоръчвам балдахин над леглото, още повече - в детско стая.
Да, изглежда много ефектно, но каква прахосъберачка е, не е истина...

# 417
  • Мнения: 8 068
като човек, страдаш от сто алергии, изобщо не препоръчвам балдахин над леглото, още повече - в детско стая.
Да, изглежда много ефектно, но каква прахосъберачка е, не е истина...
Е точно де - събирачка (не разпространител и пускащо прах... а хващащо праха изхвърчащи от завивките и килима). Балдахина трябва да е много лесно сваляем, че да се пере в пералнята достатъчно често Simple Smile

# 418
  • Мнения: 40
Балдахините ги има в Икеа.
Благодаря Simple Smile Разгледах онлайн сайта,но не намерих,а не живея в София.Интересното е.че много от нещата,ги няма в БГ,или са по скъпи тук.
Снимките, които си показала са с перде като на прозореца... Много по-подходящо ми се вижда да си уточниш плата за пердетата и да си направиш от същия плат. Има огънати корнизи, таванни или конзолни, дори огъват по размер.
Например:
Скрит текст:
конзолен
таванен
Идеята, с огънатите корнизи,ми хареса Simple Smile За пердетата,съм помислила Simple Smile
като човек, страдаш от сто алергии, изобщо не препоръчвам балдахин над леглото, още повече - в детско стая.
Да, изглежда много ефектно, но каква прахосъберачка е, не е истина...
За праха...мдаа.По често пране,мисля,че решава проблема.За това,идеята на peneva_aвт ми допадна-да се закачва и сваля като перде,но с лека и ефирна материя Simple Smile

# 419
  • Мнения: X
На Икея балдахините нямат нищо общо с нещата, които си показала. Аз на твое място бих поръчала от чужбина, тук едва ли ще намериш подобни перделъци.

Общи условия

Активация на акаунт