С какво ви дразнят свекървите- 85

  • 62 728
  • 845
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
Ама, така ще те лишат от възможността сама да си избереш прахосмукачката по свой вкус и ще ти натрапят техния избор. Как така ще допускаш подобно вмешателство в домакинството ти?  Mr. Green

# 286
  • Мнения: 13 766
Защо само свеки, може и някоя снаха, нехаресала подаръка на свекърва си Grinning

... Някаква нова тава, комплект за спалня...
5 пъти се върнах да го прочета. Викам си, каква пък ще е тази тава, дето е комплект към спалня ooooh!
Ще ходя при муните май Joy

# 287
  • Мнения: 5 346
Уиш, само да не е някоя "Ракета" или "Тайфун" от средата на миналия век. Оттам нататък  всякаква марка и дизайн приемам.
Впрочем и "Тайфун" става. Навремето бяха много търсена марка.
Аз такива "вмешателства" дето ще ми спестят някой лев, приемам.

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 21:45 от K.A.G.

# 288
  • София
  • Мнения: 24 839
. А пък пари не върви да й подаря. Не ми се струва Ок за родител.

О, с тези пенсии, е много ОК всъщност!
С напредване на годините все по- малко неща трябват на човека, като само за финикийските знаци не се отнася.
Така че, смело ѝ дай пари и не я мисли. Peace

# 289
  • Мнения: X
Има компромисен вариант- ваучер за Билла, Кауфланд или подобна верига. За пенсионер е добре- хем не е точно пари да му бутнеш, хем може да се подомогне, ако загази с парите.

# 290
  • Мнения: 13 188
...хавлиени кърпи-естествено всички купувани преди 30години.
Само да докопам такива, ще ги изкупя всичките.

# 291
  • София
  • Мнения: 24 839
Има компромисен вариант- ваучер за Билла, Кауфланд или подобна верига. За пенсионер е добре- хем не е точно пари да му бутнеш, хем може да се подомогне, ако загази с парите.

Да, ако е на 80 години, но аз бих предпочела парите- ще реша сама дали да напълня резервоара, дали да отскоча през седмицата до СПА наблизо или да ги хвърля в хипермаркета.

# 292
  • Мнения: X
И за по-млади пенсионери става, ако са от тези, на които хем пенсията им е мършава, хем едната гордост им е останала и пари не приемат.

# 293
  • Мнения: 5 346
...хавлиени кърпи-естествено всички купувани преди 30години.
Само да докопам такива, ще ги изкупя всичките.

Имам такива. Чист памук и попива веднага. Съвременните скърцат. Толкова са изкуствени.

# 294
  • Мнения: 22 036
Аз също  харесвам старите кърпи, но и сега има от памук и аз само такива си купувам.

# 295
  • Мнения: X
Здравейте, от едно известно време имам следния проблем с проекто свекървата. С приятеля ми сме заедно вече повече от 3г близо 4, аз съм студентка и работя, а той завърши преди три години и се занимава със собствени бизнес. Не живеем заедно постоянно, аз живея с родителите си, той живее сам.  Майка му е много приятна и интелигентна жена, до сега не сме имали проблеми, но тук през последните няколко седмици започна да мрънка да заживеем заедно, да се оженим и да имаме деца, било ни време. Планираме скоро да заживеем заедно, сгодени сме от половин година вече, но за брак и деца не мислим, и двамата сме се ориентирали за момента по-скоро към личното си развитие. Това тя обаче не знам защо не иска да го разбере. Постоянно повтаря едно и също - време ви е, та време ви е, ето брат ти е на същите години Сашо като тебе вече второ дете ще има, ето на съседката снахата роди докато учи отгледа си детето и след това спокойно започна кариера с вече отгледано дете. Ок добре, но ние не искаме това, и не знаем как да и го обясним, за да престане с тези си искания или поне да спре да ги изразява гласно.  

Последна редакция: пт, 18 авг 2017, 23:19 от Анонимен

# 296
  • София
  • Мнения: 24 839
На колко години сте?

# 297
  • Мнения: X
Аз тази година в края ще навърша 23г.,  а приятелят ми е на 28г

# 298
  • Мнения: X
Ми, не е като да сте престарели. Спокойно можеш да изчакаш до 26-27, а междувременно да се закрепиш на добра работа, така че като излезеш по майчинство да ти получаваш добри пари, а не сега да родиш, а после с малко дете в ясли тепърва да търсиш работа.  Peace

# 299
  • Мнения: 47 981
Тя да си говори, ти кимай и се усмихвай...И толкова.

Общи условия

Активация на акаунт