Game of Thrones 27- Enough with the clever plans!

  • 39 450
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 991
Горещо благодаря за епизода и новата тема.

# 16
  • Мнения: 1 716
Благодаря за новата тема!
Скрит текст:
Няма как да не се муси Санса на сестра си, защото вижда, че съвсем е заприличала на момче и може спокойно да я измести като владетел на ЗХ


Скрит текст:
Не мисля, че я тревожи това, че може да я измести като владетел, поне не съзнателно. Тя не иска властта на всяка цена, няма против Джон и дори го убеди, няма против и Бран - въпреки че спореше в последтвие с Джон :Д . Според мен повече се дразни на Аря като характер, природа, не като заплаха -  не й харесват тайните й, че е мъжкарана, нещо май я притеснява и покрай този списък, който не взе сериозно в началото, а може би просто се чуди коя е сестра й всъщност вече. Не й беше малко - всичките й роднини не действаха, както тя се бе надявала.
 Бран пък наистина вече не е Бран и е разбираемо. Той вече живее друг живот, цулите са му други, няма как.
 Върна се в Зимен хребет, защото там е безопасно. Не мисля, че се счита сам себе си за Старк вече.

# 17
  • Мнения: 3 841
Благодаря за темата!

# 18
  • Сидни
  • Мнения: 721
Скрит текст:
Мисля, че ножчето от Валерианска стомана ще бъде добре използвано при Аря. А защо Кутрето го даде на Бран?

# 19
  • Мнения: 1 716
Скрит текст:
Бран неслучайно й го даде и според мен, а Белиш защо го даде на Бран - не знам. Странно ще е да го е направил само за да завърже разговор... хахах

# 20
  • Сидни
  • Мнения: 721
Скрит текст:
със сигурност не е случайно! Мисля, че Кутрягата ще бъде убит с него, а може и срещу ББ да бъде използвано...

# 21
  • Мнения: 4 042
Скрит текст:
Вместо запис: някой попита защо Денерис нападна само с един дракон. Мисля си, че защото искаше ударът да е по-прецизен /доста подбираше накъде да насочи дракона/. Пък и до последно я съветваха, да не го прави, за да няма излишни кръвопролития, да не всява ужас - три щяха да са наистина нещо чудовищно.
 Също така може би един ездач може да управлява и контролира само един дракон? При морската битка ги пусна и трите, но тогава като че ли бълваха огън наред. И все пак остана по-голямата част от флотата... Как мислите, защо само с един дракон наистина нападна? Може ли като "майка на драконите" да контролира и трите едновременно?

# 22
  • Мнения: 1 716
Скрит текст:
Не, не може - за това й трябват трите ездача, за трите дракона. Не че няма да яслушат, ама тя как да гледа кой накъде ходи и накъде бълва огън, на нея самата не й е възможно.

# 23
  • Мнения: 4 042
Скрит текст:
Не, не може - за това й трябват трите ездача, за трите дракона. Не че няма да яслушат, ама тя как да гледа кой накъде ходи и накъде бълва огън, на нея самата не й е възможно.

Скрит текст:
Благодаря, и аз така мислех, но малко се обърках след онази битка, когато излезе и с трите дракона.

# 24
  • Мнения: 9 991
Скрит текст:
Аз май ще се окажа права, че Тирион е предателя.
Много ми е мъчно за дракона, че го раниха. Дано не умре. Много се кефя на Денерис. Такава мощ, с такова невинно лице са подбрали. Браво на Дани. Чу съвета на Олена, че познавала много умни глави, но е оцеляла по-дълго от тях, защото не ги е слушала.

# 25
  • Сидни
  • Мнения: 721
Може и да сте прави,
а иначе ми стана чудно:
Скрит текст:
как бяха пренесени Дотраките...с какви кораби? И армията на ланистърите ми се видя една шепа хора, тя само с дракона щеше да им види сметката. Накрая Теон може ли да стане владетел на ЖО? ЛОЛ това ще е готин обрат

# 26
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Тирион не е предател.

# 27
  • Мнения: 11 309
Може и да сте прави,
а иначе ми стана чудно:
Скрит текст:
как бяха пренесени Дотраките...с какви кораби? И армията на ланистърите ми се видя една шепа хора, тя само с дракона щеше да им види сметката. Накрая Теон може ли да стане владетел на ЖО? ЛОЛ това ще е готин обрат
Грейджоите нали дойдоха при нея с цялата желязна флота и така ги докара.

# 28
  • Мнения: 6 604
4ти епизод ли коментирате в скрития текст? Къде сте гледали? През мобилната няма скрит текст затова без подробности. 😉

# 29
  • Сидни
  • Мнения: 721
Еми да, ама те нали заминаха уж за Дорн и Планински рай...+ някаква част към Кастърли рок? Останаха ли достатъчно кораби в Драконов камък?

Общи условия

Активация на акаунт