Game of Thrones 27- Enough with the clever plans!

  • 39 422
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Затова гледат във фб, то даже клипчето само ти тръгва и си гледаш, няма програми...

# 736
  • Мнения: 1 354
А спойлери за следващия сезон има ли?  newsm78
Аз си мисля една моя си теория. Няма да я слагам в скрит текст, защото си е моя...
Ами ако се окаже, че КН и Джон са свързани по някакъв начин, и за да умре единия, трябва да умре другия?
Не ми се вижда в стила на Мартин хепи енд, като нищо може сериалът да свърши със смъртта на Джон....  Rolling Eyes

# 737
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
По-скоро Дани ще умре, аз така си мисля.

# 738
  • Мнения: 9 991
Може всички герои,  които познаваме да умрат. В постера от предния сезон, нали лицата/маските на всички бяха в залата на безликите. Нали накрая магията трябва да свърши?

# 739
  • Мнения: 3 987
Уж спойлерно лийкнато за 8 сезон, не е от испанеца, така че може и да не е вярно, но се спекулира, че краят ще е
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Джон и Денерис ще умрат, след като победят бродниците, а Санса ще е кралица в края, като това за Санса е вече в няколко различни спойлера за края на всичко...

# 740
  • Мнения: 1 354
И вече сериозно ще си срежа вените!  Sick

# 741
  • Мнения: 9 991
Уж спойлерно лийкнато за 8 сезон, не е от испанеца, така че може и да не е вярно, но се спекулира, че краят ще е
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Джон и Денерис ще умрат, след като победят бродниците, а Санса ще е кралица в края, като това за Санса е вече в няколко различни спойлера за края на всичко...
И Дани и Джон да умрат, Санса не мога да я трая. Няма да е това края.

# 742
  • Варна
  • Мнения: 17 832
Тези спойлери са доказано фалшиви, но хакерите имат инфо какво ще стане в осми сезон. Като нищо може да го пуснат ако НВО не си платят.

Какво имате против Санса? Тя е най-подходящата кралица и е единствения нормален персонаж Trollface
Ако се вземат с Джендри, направо Робърт се реабилитира.
Пък може накрая да се окаже, че не е Санса, а Аря с нейното лице... Thinking

# 743
  • Мнения: 3 987
Предпочитам си Санса за кралица. И аз не разбирам какво толкова хейтят. От всички останали само тя е годна да управлява (освен още двама, единият без потекло, другият едва ли ще доживее до края) - сравнително умна, има хора, които я следват, нито е наивна като едната половина персонажи, нито е психично-нестабилна убийца като останалата половина. Има си някакво желание за власт, но си има и човешкото у нея все още.

# 744
  • Мнения: 3 827
Скрит текст:
Изгледах го и аз най-накрая .... много ми хареса епизода, но ми стана мъчно за дракона  Sad не знаех, че КН може да убива дракони с копието, определено дойде като изненада. А сега какво ще стане, когато Визерион е вече от другата страна, ще може ли да бълва огън все още?  newsm78
М/у другото, това беше съпер тъпо решение, което взеха "ще отидем да вземем Мъртвец, за да може Ц да повярва в съществуването им"  Sick и как по-точно 7-8 човека ще се справят с хиляди или това са подробности?  ooooh!

Денерис и Джон не ми пречат с безумната любовна история, която може да завъртят.
Санса не ми хареса тук - държа се изключително малоумно. И защо така се отнася с Бриен?  Naughty
Хрътката и Тормунд - велики!  Laughing

# 745
  • Варна
  • Мнения: 17 832
Скрит текст:
Сега , когато Визерион е от другата страна, силите се изравняват. Иначе щеше да е прекалено лесно. Мисля си дори, че някой друг от хората ще бъде трансформиран, например Джон или Бран.

Посред нощите направих една НОВА ТЕМА

# 746
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Уж спойлерно лийкнато за 8 сезон, не е от испанеца, така че може и да не е вярно, но се спекулира, че краят ще е
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Джон и Денерис ще умрат, след като победят бродниците, а Санса ще е кралица в края, като това за Санса е вече в няколко различни спойлера за края на всичко...
Disappointed RelievedScreamScreamSweat SmileSweat SmileSweat Smile

Общи условия

Активация на акаунт