Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 238

  • 85 915
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 535
Линка Hug,при мен няма проблем!Ще ти ги запиша всичките,дори и за тези за които не питаш! Laughing
Цитат
Ще ви сложа още 3 -ма партньори, които трудно познах, но имаха надписи. Очаквам и вие да ги познаете! Satisfied
А сега да ви видя!  35 35 35
1.
Тук са Илкер Аксум Wink с Бурджу Бириджик и Мерт Фърат!
Цитат
2.
Това е Фърат Челик.... Wink
Цитат
3.
А това е Джемал Хюнал! Wink

Привет, привет! Hug Да ви се изфучкам, че и аз ги познах актьорите, само че, за разлика от Злати не ставам за официален отговор, защото мисълта ми беше такава: "А, ами това си е наш Илкер...до него е онази от оня сериал и Мерт. После е Комсар Озан, готин Фърат , май е фен на бейзбола, щом е с шапка на Ел Ей Доджърс . И третият го познавам от Асито, ама му забравих името... Embarassed "

И за да свикнете с мустаките на Енгин, слагам този сладурски клип Grinning



Хубав ден ви желая! Още десетина дни прибавям с пожелания, през които само ще ви чета от телефона.  hug

# 61
  • Мнения: 6 546
  Здравейте! wavey
Наработих се и пак ставам от бюрото. И пак раз-два...раздвижвам атрофирали прасци newsm39 Хвърлих патериците по принцип. Peace

  Да изпъча едни гърди пред Злати Wink Бабам на Хасрет имаше плочата на Госпожа Сейан (Seyyan)и точно нейното изпълнение пусна и попя на оджата. bowuu



https://youtu.be/oo0I7LnQcCI

  От тази снимка от Цвети



ме заинтригува, дали дойде времето ТВ"Изаура" да излъчва "Кюсем султан". И вЕрно се оказа. doh

https://izauratv.hu/

Слънчево и безвирусно море на Надинкова Hug

# 62
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Не мога да се меря със Злати thumbsup, нито с Надин Embarassed Разпознах големия зет от Аси, както и Илкер. До комисар Озан стигнах  с изключване на партньорите, но не бях сигурна.
Познах, обаче, Енгин bowuu, макар излъчването му от снимката да ми се струва различно - самоуверено и властно, поне в сравнение от времето на КПА, но извън КПА. Първата ми асоциация покрай мустака беше Павел от Гераците. Потърсих снимки от филма, на Павел ясна не намерих, но пък попаднах на две снимки, чиято аналогия не мога да подмина:
   
Явно и Гуги я е направил, показвайки ми ги една до друга. Не съм гледала Листопад и на другата  снимка  не е старият Герак, но май порядките са подобни Thinking макар и със скок във времето.

А рускините с техните каламбури си ги бива. Като няма нов проект, се забавлявам с техните клипчета. Творят находчиво, с чувство за хумор и най-добри чувства към героите и актьорите smile3508 Макар че има и такива, които превеждат жълтата преса и правят клипчета ooooh! Чудя се и ще продължавам да се чудя защо хората задоволяват желанието си за изявява в ефира, влагайки усилия и време, като разпространяват предположения и слухове като новини Rolling Eyes

Да си припомним и закачките в бейазшоу(???):



Въпреки поредния жълт код, жегата отстъпва с по 1-2 градуса. Скоро ще си я спомняме и ще я търсим, колкото и невероятно да ни се струва. Наздраве:

ПП Много съм изостанала, имало и ТВ"Изаура" smile3511

# 63
  • Мнения: 41 645


Надин Hug,ами зная им имената на актьорите,както ти игралните филми,които гледаш и пускаш! WinkА също и новите клипове! Peace

Саби Hug,аз вече съм го пуснала това изпълнение в поста си! Wink

Баги Hug





Последна редакция: пт, 11 авг 2017, 15:37 от Zlatina3

# 64
  • Мнения: 5 721
Здравейте Hug
Баги HugСабинка HugНадин Hug


           


Разпознах Илкер, Мерт,комисар Озан.
Познах Енгин bowuu ,има нещо различно  в него,по хлапашки самоуверен "вижте ме,аз съм..." То сега всички мъже са с  една и съща прическа,сякаш ,че ги водят под строй на едно и също място  ,за да им оформят прическите.

                                               

                                 

Надин HugСлънчево време ти пожелавам,но сега е сезона на мъртвото вълнение,морето е равно,но те влече навътре.
Нещо за разхлаждане

# 65
  • Мнения: 9 986


Привет!  Hug

Много отгатвате, няма да ви слагам вече.  Laughing
Най  не променящи се са Джансел и Бюлент.



Желая ви хубав ден!  Hug





# 66
  • Мнения: 5 721
Здравейте Hug
Добро и усмихнато съботно утро, приятели! Simple Smile
Нека днес слънчевите лъчи не огряват само лицата, а и душите ви!
Позитивните мисли са най-добрият старт за пътуването към слънчевата страна на живота.
Момичета  HugБлагодаря ви за всичко споделно.

                


Цитат
#TubaBuyukustun #ТубаБюйюкюстюн #TubaBüyüküstün
Из архива.📌
Туба на вручении премии Шакка в Ватикане 07.11.2015 г.

Туба Бюйюкюстюн удостоена Международной премии "Джузеппе Шакка" в Ватикане в категории "Молодые актёры театра и кино"
XIV Официальная церемония награждения состоялась в субботу, 7 ноября 2015 в 5:30 вечера, в Аула Магна Папского университета Urbaniana, в Ватикане, в присутствии религиозных, гражданских и военных властей, ученых и художников, и с участием международных средств массовой информации.
Секретарь-адьюнкт Верховного Трибунала Апостольской Сигнатуры Джузеппе Шакка отметила, что турецкая актриса будет награждена за талант и благотворительную деятельность, которые в наше время имеют очень большое значение для людей во всем мире. Она охарактеризовала Тубу Бюйюкюстюн как одаренную актрису, филантропа, которая поддерживает множество добрых и полезных дел не только в Турции, но и далеко за ее пределами. Туба - посол доброй воли ЮНИСЕФ Турции 2014, актриса борется за здоровье детей, больных лейкемией, поддерживает Тохум аутизм фонд, а также принимает активное участие в поддержке сирийских детей-беженцев.



                    

Усмихнат  и позитивен ден ви желая. bouquet



# 67
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Моят уикенд поне се очертава да е такъв  Wink защото... днес имам повод  Simple Smile



Дори и  hahaha Гуги ме поздравява  Joy Joy Joy

А вас мили приятелки скромно да почерпя  Wink

Скрит текст:

Не мога в такъв да подмина любимата ми Хасрет  Peace





Хубав ден и... бъдете щастливи!  Peace

# 68
  • Мнения: 41 645
Добро утро! Hug  wavey Hug





Цвети Hug,честит рожден ден!
Бъди жива и здрава,за да радваш всички около теб! Flowers Four Leaf Clover
Много щастие и радост да има във всеки твой ден! love001





И  други твои любимци те поздравяват! Wink
Скрит текст:

Приятен релакс на всички! bouquet bouquet bouquet

# 69
  • Мнения: 9 986
Добро утро!  Kiss



Честит рожден ден, Цвети! 
Да си жива , здрава и късметлийка! Щастие и здраве и на любимите ти хора!  Heart Eyes







И днес горещо...
Но Надин  не я мисля... Тя определено ще е така...





И една загадка. Кой е партньора? Tired FaceSobSmirkSmileyPersevere



Накрая нещо забавно. Знаем, че чувството за хумор е присъщо на англичаните. И кой, от най-трагичното събитие, може да направи комедия? Разбира се - англичаните! Imp
Представям ви нова английска комедия - "Смъртта на Сталин"...Open MouthSobSmirkPersevere



Приятен ден на всички!  Kiss

# 70
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Злати, Линка  Hug благодаря ви!  Heart Eyes



Днес и аз си имам  Wink синче и...  hahaha не си знам графика  Joy Joy Joy, та... да не се чудите, че липсвам  Wink

# 71
  • Мнения: 5 721
Здравейте Hug

Цвети Hug
Да си жива и здрава и още повече положителни емоции за теб
 и всички които са  около теб.

               

         

Цитат
Дамла Джолбай встретилась в кафе в Джихангире с подругой, а подругой оказалась Илькин Тюфекчи, и подала поклонникам благую весть: у нее есть несколько предложений сыграть в сериалах, если ничего такого не произойдет, то в новом сезоне Дамла будет на экранах телевизоров.

Линка  Hug скъпия ни Ръза,но пък добре играеше ,особено когато беше около Сю.

# 72
  • Мнения: 659
 Привет в събота по обед! Simple Smile Hug

Лина, Hug Вичи, Hug Злати, Hug

Цвети Hug  smile3525

 Честит Рожден Ден! bouquet

Здраве и късмет! Flowers Four Leaf Clover newsm10

Избрах го за теб! Simple Smile Hug

 

 Приятен ден на всички! Simple Smile Hug



# 73
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Скрих се от горещината и... надниквам тук  Wink

Вичи, Рали  Hug благодаря ви!  Heart Eyes



Сега с прекрасно настроение мога и да поема към следваща етап от празнуването ми  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 4 222
Здравейте Запленени дружки в съботната вечер, която стана леко прохладна

 За съжаление от задачи в реала чак сега успях да стигна до къщичката ни  Heart Eyes
Затова малко в края на деня, но все още е 12-ти Август, така че:


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЦВЕТИ
Пожелавам  преди всичко крепко здраве на теб и близките ти,
добър късмет във всички начинания и
сбъдване още тази ти Нова година на най-съкровенните мечти!
 Наздраве!

Цветя за теб от любимката ти!


Имаш и едон бонус Flutter Тази вечер залеза в София беше много хубав. Така, че снимка специално за теб Heart Eyes


Линка Laughing много сладък промотрейлъра за "Смъртта на Сталин". Да видим като излезе филма как "братята англичани" са показали този момент примесен с типичното им английско чувство за хумор Whistling

Злати Hug мерси за доуточнението за песента "Хасрет"

Не помня да съм ви слагала японски хороскоп на зодиите. Така, че да поправя този пропуск Wink
ВИЖТЕ КОЯ ЗОДИЯ СТЕ СПОРЕД УНИКАЛНИЯ ЯПОНСКИ ХОРОСКОП!
(може да си харесате новите зодии, може и да не ви допаднат. При мен новата ми зодия донякъде е поналучкала нещо Whistling)

Скрит текст:
В японския хороскоп има 11 знака. Всички те са дълбоко свързани с историята и традициите на японската култура, пише в сайта sanovnik. Вижте каква е вашата зодия според японския хороскоп.
 

Луна – от 27 декември до 18 януари. Родените през този период са саможиви и отбягват големите компании. Не са конфликтни и умеят да изслушват събеседника си. Понякога оставят другите да се възползват от тях. Готови са да се откажат от личностното си развитие в името на любовта.
 

Свещена костенурка
– от 19 януари до 14 февруари. Те са толкова премерени в действията си, че понякога изкарват околните извън релси. Нежни, разумни и търпеливи, обмислят всяка своя стъпка. Под ледената им маска обаче се крият борбени и страстни хора.
 

Черешов цвят – от 15 февруари до 20 март. Това са най-големите оптимисти. Запалени авантюристи, понякога взимат решения, без да мислят.
 

Слънце – от 21 март до 29 април. Лъчезарни, общителни и лесно приспособими, но понякога - досадни. Те са идеалистите на зодиака. Две думи ги определят – мъдрост и красота. Имат добра интуиция.
 

Бамбук – от 30 април до 4 юни. Гъвкави и открити, те са най-големите приключенци. Екипни играчи, шестото им чувство никога не ги подвежда. Те са родени, за да обичат животните.
 

Вол от оризище – от 5 юни до 6 юли. Склонни са към работохолизъм. Пазители на семейното огнище. Волът от оризището е родител за пример, който отделя особено внимание на възпитанието на децата си.
 

Лотосов цвят – от 7 юли до 1 август. Нежни, сантиментални и романтични. Често се увличат по източните учения. Обичат да се уединяват и да релаксират. Трите неща, които най-много обичат, са животът, любовта и децата.
 

Японски мост – от 2 август до 27 септември. Това са хората, които винаги успяват да балансират. Те са идеалните преговарящи. Поддържат перфектния баланс между семейните и служебните си задължения. Родени са да помагат. Всичко странно и екзотично ги привлича. Следват целите си, но рядко заемат позиция.
 

Градинско камъче – от 28 септември до 10 октомври. Творчески личности, чаровни, любопитни и добродушни. Без проблем налагат мнението си на околните, но понякога се проявяват като доста непостоянни.

Император
– от 11 октомври до 18 ноември. Надарени с лидерски умения, те възприемат живота като вълнуващо приключение. Въпреки че се сблъскват с много предизвикателства, те не спират да вярват в успеха си. Лесно се издигат в професията, но понякога прибягват до агресия.
 

Императрица – от 19 ноември до 26 декември. Изключително властни, те са свикнали да командват. Могат да бъдат нетактични към околните.




Приятна вечер!  love001

Последна редакция: сб, 12 авг 2017, 21:00 от kanti

Общи условия

Активация на акаунт