Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~110~

  • 89 785
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 905
Здравейте, сладурани  Hug Hug Hug

Линде  Hug Heart Eyes Светле  Hug Heart Eyes

Няма новини, голяма скука  Crossing Arms Добре, че пускат по някоя снимчица патроните  Joy



Изглежда са в Нотингам  Thinking

И от другия активно почиващ - Каан  Mr. Green

https://twitter.com/UrganciogluNews/status/896539280637648896


Последна редакция: нд, 13 авг 2017, 20:00 от Еванджелин

# 31
  • София
  • Мнения: 13 572
Eви  Hug
Нова снимчица от лятната почивка  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 9 520
Добра вечер момичета !
Светле  Heart Eyes Hug, Линде  Heart Eyes Hug, Еви  Heart Eyes Hug
Ама Несли и Кадир няма ли най-после да се връщат и да започват работа  smile3506
Стига толкова пътешествия из Европа  smile3512
С това дълго пътуване на различни места най- много това да направят  ylinfant , а за Несли е рано  no

Ето и една сладурана - ще ми се Каан , Несли и Бурак да я виждат от време на време , все пак тя винаги ще им напомня сериалът , който ги изстреля високо нагоре !


И едно хубаво фенско творение на нашите КеНи

# 33
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
Фили, благодаря, че ми припомни малкото сладурче! Hug

Ама какви фешън обущенца има малката дама! Joy Joy

# 34
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 488
Eви  Hug
Нова снимчица от лятната почивка  Heart Eyes

ooooh! ooooh! ooooh!
Тя го била сплела беше написал . Явно да се упражнява жена му не я стриже тая буйна растителност Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 9 520
Здравейте къзлар !
Днес съм първи ден на работа след 2 седмици отпуск и съм леко неадекватна  Confused, но пък ще пиша по-често .
Нерде сте - нямате извинение , ако сте някъде , пишете по две думи от тела  smile3512
Ирко   Heart Eyes Hug
Щом му харесват плитките, този няма скоро да се подстриже  hahaha hahaha hahaha

Бубето винаги е много щастливо в мъжка компания  hahaha hahaha hahaha


Хубава снимка на нашето Ниханче


И прекрасни КеНи -та от сезон 1




И едно хубаво клипче от ВК .Харесвам ги тези серии в началото на сезон 2 , където ''много се мразят''

# 36
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 488
Фили Heart Eyes Hug аз от кое време ви казвам, че беше на кокче Laughing Сега мина на плитки вече, не знам кое ще е следващото  ooooh!
А Зехир отишъл на сета на Братко мой 2. Буболин беше го постнал в инста с текст- кой ни дойде на гости .
 Явно си остават приятели след Карато, ма Фефа неотлъчно до него на  браткото снимките, сакън някой да не и го вземе Laughing. Няма да се оглежда за проект , че кариерата и в трета глуха като на наш Тембър де. Ма той с плитки ми се занимава  ooooh!

# 37
  • Мнения: 21 905
Фили Heart Eyes Hug аз от кое време ви казвам, че беше на кокче Laughing Сега мина на плитки вече, не знам кое ще е следващото  ooooh!
А Зехир отишъл на сета на Братко мой 2. Буболин беше го постнал в инста с текст- кой ни дойде на гости .
 Явно си остават приятели след Карато, ма Фефа неотлъчно до него на  браткото снимките, сакън някой да не и го вземе Laughing. Няма да се оглежда за проект , че кариерата и в трета глуха като на наш Тембър де. Ма той с плитки ми се занимава  ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy

Фефа поне снима по някоя смешна реклама, па нашия нищо  Mr. Green Само се мота по едни стрелбища цяло лято, сега заби по Европата  hahaha
Ма хубав Тембъра пак бе  Crazy

Ирко  Hug Heart Eyes Филипинче  Hug Heart Eyes

Чакай и аз да пусна нещо от Карата, че носталгично съм настроена напоследък  Flutter Mr. Green





и поглед оттук  Whistling


# 38
  • Мнения: 30 820
Eви  Hug
Нова снимчица от лятната почивка  Heart Eyes

ooooh! ooooh! ooooh!
Тя го била сплела беше написал . Явно да се упражнява жена му не я стриже тая буйна растителност Crossing Arms
щом тя си го аресва ше има да чакаш

Бъктън от тая Кара

# 39
  • Мнения: 9 520
Кадир с тези плитки на ямайски вуду шаман ще заприлича !:yum:
Но имам чувството , че много приятно ще ни изненада с качествен проект .
Аз обаче съм любопитна за Несли , ще ми се още есента да е с нов сериал ( или поне един филм да снима ), но и за януари съм съгласна на фона на тази суша от към новини за нова работа и за двамата ...

Що бе Ренка , Карата ние и да не я споменаваме , тя ще си остане в историята .А и за Несли е важно стъпало за кариерата и . Много хубав сериал за мен , бих го гледала отново само финалът ми горчи Anguished

Последна редакция: пн, 14 авг 2017, 15:20 от Phillipine

# 40
  • Мнения: 1 869

Утверждают, что партнером в проекте Энгина Акюрека, который появится на экранах в новом сезоне, станет красивая актриса Неслихан Атагюль
Известные имена, находящиеся сегодня на отдыхе, уже начали подготовку к новому сезону. Актёры, которые появятся перед зрителями в новом сезоне, являются также причиной рождения удивительных пар. Например, Неслихан Атагюль и Энгин Акюрек.

Одобряет проект

Привлекательный актёр, который последний раз играл в сериале "До самой смерти" с Фахрие Эвджен, в новом сезоне присоединится к проекту Канала Д от Ай Япым. А партнёршей Акюрека планируют взять Неслихан Атагюль, сыгравшую в прошлом сезоне в сериале "Бесконечная любовь". Поговаривают, что красивая актриса, которая отправилась на отдых со своим мужем Кадиром Догулу после окончания сериала, одобряет этот проект. Ну а поклонники Энгина Акюрека и Неслихан Атагюль уже давно полюбили эту пару.

# 41
  • София
  • Мнения: 13 572
Привет момичета  Hug
Терзи дано да е вярна тази новина за да гледаме Несли през есента  Peace
Очаквам Кадир да се включи и той в нов проект, в противен случай веднага да се приведе в нормален вид, а не да ми ходи като Тарзан  Naughty
Я колко ни е красиво момичето, а той до нея с тази джунгла си губи от красотата  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 869
Компания Ай Япым определилась с главными героями своего нового сериала «Арас». Ранее сообщалось, что Каан Урганджиоглу сыграет основного персонажа, а на роли его братьев еще ведется кастинг-переговоры с известными актерами турецкого кинематографа. А вот выбрать девушку в качестве пары для Каана оказалось намного проще.

Продюсеры с успехом провели переговоры с Тубой Буйукустун, и она готова поставить подпись в договоре. Между сериалом и вышедшим ранее проектом «Эзель» проводится аналогия в сюжетной линии. Предполагается, что новая картина будет не менее увлекательной. О сюжете: в центре судьбы двух братьев, которые не могут простить друг другу обиды из прошлого. Братья разошлись и делают все, чтобы превратить жизнь другого в ад.


# 43
  • София
  • Мнения: 13 572
Компания Ай Япым определилась с главными героями своего нового сериала «Арас». Ранее сообщалось, что Каан Урганджиоглу сыграет основного персонажа, а на роли его братьев еще ведется кастинг-переговоры с известными актерами турецкого кинематографа. А вот выбрать девушку в качестве пары для Каана оказалось намного проще.

Продюсеры с успехом провели переговоры с Тубой Буйукустун, и она готова поставить подпись в договоре. Между сериалом и вышедшим ранее проектом «Эзель» проводится аналогия в сюжетной линии. Предполагается, что новая картина будет не менее увлекательной. О сюжете: в центре судьбы двух братьев, которые не могут простить друг другу обиды из прошлого. Братья разошлись и делают все, чтобы превратить жизнь другого в ад.



Терзи това ще са евентуално двамата братя дето няма да могат да се гледат и ще си правят мръсно, а Туба ще го отнася
Каан вече ни показа че го може това с отмъщението  fight  Енгин визуално са го подбрали да си прилича с брат си, но като характер ми се вижда по-мек, но знаели се  Thinking

# 44
  • Мнения: 1 367
Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Аз ако трябва да съм честна не искам новината за Нес и Енгин да е истина  Peace Съжалявам,но не го харесвам хич  ooooh!
За сметка на това имаме раздвижване с Чачко потвърдил е днес,че ще има проект с Нетфликс и Оз медия  Party хайде дано и партньорката да е тази за която се пишеше  Party Crazy Party Ако е нашето ще бъде голям успех за първи път тази световна платформа ще снима турски сериал  Praynig Хайде дано са обърнали внимание на туитър и на желанието на феновете  Peace


За патрона даже не ми се и говори ужас  Sick мъжът ми ако изглежда така през нощта ще го подстрижа и обръсна  hahaha освен ако не е за проект  Peace
Каан и Туба според мен много ще си отиват  Peace
Карата и на мен ми липсва адски много  Sad

Общи условия

Активация на акаунт