Кога започнахте с първите покупки за бебчо?

  • 1 757
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 52
Аз пак започнах с покупките,като влязох в 9м.Само компл.за изписването е готов,а багажа ми още не е  готов.Ясна е работата в последня момент ще хвърча[smilie=smile3502.gif]

# 16
  • Мнения: 106
аз запо4нах в на4алото на 7-я.първо купихме леглото и коли4ката и после лека полека и другите неща-шишета,дрешки,стерелизатор,козметика и т.н

# 17
  • Мнения: 252
Ако имаш голямо желание и сега можеш да купиш нещичко аз започнах в началото на 8мия месец а сега съм вече почти в края му но не съм напълно готова имам още неща за пазаруване.Така че приятно пазаруване ако все пак решиш да започнеш още сега. Wink

# 18
  • Мнения: 380
Аз съм в 7-мия месец и всичко ми е купено отдавна. Когато пазаруваш малко по малко, портфейла ти олеква по-бавно, а не наведнъж Grinning.
А и искам да имам всичко и да съм спокойна предварително. Няма да имам възможност да обикалям по магазини след като родя, а и няма кой да го направи вместо мен, защото родителите ни и близките ни са далеч. Тук държат родилките в болница само един ден след раждането и през това време искам мъжът ми да е до мен и бебчо, а не да тича по магазините Crazy.
Успех и леко раждане ти желая! Hug

# 19
  • Мнения: 791
Съгласна съм с Пух! И ние започнахме покупки около 7-ми месец, тогава имахме възможност. Когато се купуват полека лека и едно по едно нещата не натежават на семейния бюджет!
За първото нямах добра финансова възможност и свеки започна да купува около 8-мия ми месец на бременността. Но на мен ми се искаше от по-рано. А и след раждането донесе доста необходими принадлежности. Кофтито е, че наистина някои неща ми бъркаха в здравето, когато трябваше да ги ползвам /по-добре е сама да си избереш нещата, които ще виждаш всеки ден!/.
Желая ти лека бременност и раждане!

# 20
  • Мнения: 46
Никога не е рано , ако имаш желание . Мисля ,че това с изчакването да се роди бебето са  бабини деветини . Като нямяш нищо купено  бабите полудявят  за 2-3 дни , докато ти си в родилния   и си на телефона през 5 минути . Освен това е голямо удоволствие да се пазарува за бебе . Аз само дето не бях постлала  чаршафите - всичко ми беше готово .

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Комплекта за исписването си го взех още в 4 месец Crazy, с по- сериозните покупки се заех към началото на 7 месец  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 11 505
Добре е да се купят предварително някои основни неща за бебо-креватче,чаршафи,вана,шишета,хавлийки и малко дрешки.Ако вярваш в суеверия може да оставяш покупките у бъдещите баби.Аз и през двете бременности съм купувала това което ми е било нужно.

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Щом искаш-пазарувай. Аз започнах още преди да забременея

# 24
  • Мнения: 964
Сърбяха ме ръцете още преди да забременея Mr. GreenНо успях да удържа до към 4 месец от бременност,тогава тайно от всички купих два чифта чорапи,две панделки и две фиби Mr. Greenаз си знаех че ще са момичета Mr. Green като потвърдиха със сигурност се почна истинското пазарене.

# 25
  • София
  • Мнения: 290
Започнах с покупките доста плахо в началото на 8 месец, но после като се отприщих... ooooh!
Приключих с последните дребни покупки в деня преди да родя. Тъй като беше люта зима много неща поръчах по интернет - много е удобно.
Успех и леко раждане!  bouquet

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Аз в началото на осмия започнах да пазарувам, но ми се искаше от по-рано. Много малко неща успях сама да купя, защото влязох в болница и лежах там до раждането. Много ме беше яд. Затова си пазари и да не ти пука. Аз съм от хората, които искат нещата да са под контрол и само дето не откачих, че свеки ще пазари за моето дете (само тя имаше свободно време).

# 27
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз се размотавах до последно. Буквално.
Като родих и докато бях в болницата, таткото напазари всичко необходимо- поне си бяхме набелязали откъде какво да вземем. Не съм се съобразявала с някакви суеверия, просто мноооооооого се мотая и отлагам всичко до последно.

# 28
  • София
  • Мнения: 100
В седмия месец.Удоволствието да пазаруваш за детето си е голямо.Исках аз да си купя нещата , а не някой друг.Когато си решиш тогава можеш да пазаруваш.

# 29
  • София
  • Мнения: 391
Първото нещо което купих бяха бебешки розови чорапки , които подарих на мъжа ми щом разбрах че съм бременна. Не мисля че има закон кога трябва да започнеш да купуваш , по -скоро е въпрос на лична нагласа

Общи условия

Активация на акаунт