Китайски капсули за отслабване - 12

  • 75 518
  • 751
  •   1
Отговори
# 450
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Всеки си има глава на раменете да си мисли. От много години пия лида и да чукна на дърво нищичко ми няма. Изследвания веднъж или два пъти в годината  си правя и са наред. От там насетне митове и легенди има колкото си искаш. Чела съм какво ли не.  Никой не агитирам или не упреквам - споделям лично мнение и опит.

# 451
  • Мнения: 16
Здравейте отново. С моята лида от отслабвай вървят добре нещата, макар че сухотата продължава, и съня може и по-добре да е. Направих 2 дена пауза, но сякаш ми се ядеше повече, за това се върнах отново. Продължавам да ям много малко. Общо взето я пия от 10 дена, ама повече от 2 кг да съм свалила силно ме съмнява, нямам кантар сега, пък и нямам особено желание да се тегля. Като цяло започвам да мисля, че в крайна сметка добре стана, че я пия, защото наистина ми вкара в контрол хранителните навици. Иначе видях, че от оригинална лида са били поръчали нова партида лида стронг, но явно е свършила за секунди, защото проверих в сайта и пише, че е out of stock.

GrinningGrinningGrinning

Всеки, който е поръчвал от китай, знае че доставката отнема поне месец, а с това 5 дена има 5 дена няма, се доказват още повече съмненията, че се "бърка" тук в някое гаражче Angry. Племеницата след бременост си е поръчала преди 10тина дни и при изследване на урината вчера излиза, че има метил-амини, което е  амфетамин. Кълне се, че е приемала само лида... Парите са си ваши, както и здравето - изводите оставям на вас. Аз в момента съм на брезов екстракт и фет бърн - ефект нулев, само леко по-добро цялостно разположение, но поне ми е спокойно Innocent Като прибегна пак до лидата забравете какво съм мъмрила Smiling Imp

Знам, знам че има нещо сложено съмнително, няма как просто. Отне ми доста време да се навия да ги пия, и все пак се реших. Знаеш ли твоята племенница откъде си е закупила тази лида?

# 452
  • Мнения: 9 524
Здравейте момичета !
Аз поръчах в понеделник Лида Дайдайхуа 15 хапчета от оригиналната лида .
Все още нямам дата на доставка . Нормално ли е ?Все пак 3 дни ...

# 453
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Здравейте момичета !
Аз поръчах в понеделник Лида Дайдайхуа 15 хапчета от оригиналната лида .
Все още нямам дата на доставка . Нормално ли е ?Все пак 3 дни ...


Не, обикновено доставят много бързо. Нещо е станало сигурно, свържи се с тях най-добре.

# 454
  • Мнения: 110
Малко ъпдейт от мен. Днес ми е втори ден. Имах малко сърцебиене и лека сухота в устата. Пия повече вода. Нямям главоболие. Апетитът ми леко намлая, но не е изчезнал съвесем. Преди 10 години бях пила Редуктил. Тогава наистина апетитът ми изчезна и за месец свалих 9 кг. Днес не съм се мерила, но ми се струва безполезно да се меря всеки ден. След 3-4 дни ще го направя и ще видим какъв е резултата. Това е за сега от мен.
Успех на всички в борбата с килограмите!

# 455
  • Мнения: 9 524
Здравейте момичета !
Аз поръчах в понеделник Лида Дайдайхуа 15 хапчета от оригиналната лида .
Все още нямам дата на доставка . Нормално ли е ?Все пак 3 дни ...


Не, обикновено доставят много бързо. Нещо е станало сигурно, свържи се с тях най-добре.

Добра вечер !
Аз само вдигнах много шум за нищо .Дойдоха ми 15 хапчета в малко шишенце Лида Дай... От утре ги почвам , дано ми спрат вълчия апетит .Ще пиша какво се случва !

# 456
  • Мнения: 2 487
Всеки си има глава на раменете да си мисли. От много години пия лида и да чукна на дърво нищичко ми няма. Изследвания веднъж или два пъти в годината  си правя и са наред. От там насетне митове и легенди има колкото си искаш. Чела съм какво ли не.  Никой не агитирам или не упреквам - споделям лично мнение и опит.

Започнах да ги пия от 2014  ,  не съм гушнала букета все още .
В годината изпивам доста опаковки , просто защото съм зависима вече ,  но не ми пречи ма здравето и изследванията ми го потвърждават .

# 457
  • Мнения: 117
Здравейте,
Да попитам възможно ли е от МЦ да съм +600гр. Не съм променила нищо в храната ,а днес сутринта се уплаших с този + на кантара Sad

# 458
  • Мнения: X
Аз ги спрях. Няма смисъл. Ям си, съня ми се скапа, а МЦ ми беше отврат, две капки, изобщо не разбрах имах ли нямах ли цикъл.

# 459
  • Мнения: 448
Здравейте,
Да попитам възможно ли е от МЦ да съм +600гр. Не съм променила нищо в храната ,а днес сутринта се уплаших с този + на кантара Sad
Напълно е възможно, поне при мен е така, може би първите 3 дена, задържам повечко вода Smile.После нещата се нормализират

# 460
  • Мнения: 117
В страницата в фб на оригинална Лида току що написаха, че пак имат налична Лида Стронг. Simple Smile

# 461
  • Мнения: 158
Здравейте отново. С моята лида от отслабвай вървят добре нещата, макар че сухотата продължава, и съня може и по-добре да е. Направих 2 дена пауза, но сякаш ми се ядеше повече, за това се върнах отново. Продължавам да ям много малко. Общо взето я пия от 10 дена, ама повече от 2 кг да съм свалила силно ме съмнява, нямам кантар сега, пък и нямам особено желание да се тегля. Като цяло започвам да мисля, че в крайна сметка добре стана, че я пия, защото наистина ми вкара в контрол хранителните навици. Иначе видях, че от оригинална лида са били поръчали нова партида лида стронг, но явно е свършила за секунди, защото проверих в сайта и пише, че е out of stock.

GrinningGrinningGrinning

Всеки, който е поръчвал от китай, знае че доставката отнема поне месец, а с това 5 дена има 5 дена няма, се доказват още повече съмненията, че се "бърка" тук в някое гаражче Angry. Племеницата след бременост си е поръчала преди 10тина дни и при изследване на урината вчера излиза, че има метил-амини, което е  амфетамин. Кълне се, че е приемала само лида... Парите са си ваши, както и здравето - изводите оставям на вас. Аз в момента съм на брезов екстракт и фет бърн - ефект нулев, само леко по-добро цялостно разположение, но поне ми е спокойно Innocent Като прибегна пак до лидата забравете какво съм мъмрила Smiling Imp

Знам, знам че има нещо сложено съмнително, няма как просто. Отне ми доста време да се навия да ги пия, и все пак се реших. Знаеш ли твоята племенница откъде си е закупила тази лида?

от апетитшок или шоп нещо такова каза. Нямат листенце и холограмата е като тази от един по стар пост тук - правоъгълна Rolling Eyes Днес забелязах, че има на одста места лида в шишето...

# 462
  • Мнения: 518
Осми ден на лида дай....-3кг. Слава Богу странични ефекти нямам. Апетит нямам, но дори и да усетя като хапна една хапка само, колкото да усетя вкуса и вече не ми се яде. Сухота имам, но пък хич не ми се пие вода. По една чаша май само изпивам. Аз трябва да се наплющя като ламя, за да ожаднея. Обаче и аз се запекох, ама си взех шоколадчета комфорт и всичко е ок.

# 463
  • Мнения: 117
Осми ден на лида дай....-3кг. Слава Богу странични ефекти нямам. Апетит нямам, но дори и да усетя като хапна една хапка само, колкото да усетя вкуса и вече не ми се яде. Сухота имам, но пък хич не ми се пие вода. По една чаша май само изпивам. Аз трябва да се наплющя като ламя, за да ожаднея. Обаче и аз се запекох, ама си взех шоколадчета комфорт и всичко е ок.
Здравей Simple Smile
Аз също имам проблем с водата, но трябва да пиеш много вода иначе организма ти складира вода,когато не получава необходимото количество. Така почваш да задържаш вода и отслабването е адски трудно. Отделно когато пиеш повече вода организма ти получава необходимото количество и почва да се освобождава от запасите. Тогава само от водата можеш да си -1 до -7кг.

# 464
  • Мнения: 518
Благодаря за съвета Андонова:hugs:
Наистина ми е трудно да пия вода, но ще си поставя за цел поне по 1литър.

Общи условия

Активация на акаунт