Popfolk?

  • 3 684
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 962
Ima li nqkoi koito haresva tazi muzika i kakvo vi e mnenieto za neq?
A slu4aino nqkoi da ima noviq album na T.storaro?Molq slojete tuk edin link za nego  Praynig  Praynig  Praynig

# 1
  • Мнения: 2 550
Сега те изядоха с парцалите  Joy

# 2
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
Сега те изядоха с парцалите  Joy
защо?знаш ли, че и аз имам приятелки които уж не слушат чалга а пък знаят повече песни и от тези които слушати. като кажат, ооо аз тази музика не я слушам, а съм ги засичала в къщи планетата до последно усилена.така, че.......

# 3
  • Мнения: 98
Какво да кажа, попфолк мога да слушам само когато съм на кръчма, пия ракия и ям шопска Laughing Laughing, но мразя да слушам тази музика, когато съм трезва   #Crazy  #Crazy, но всичко си е до човека, които му харесва да си я слуша, коя съм аз та да съдя хората Grinning Grinning

# 4
  • Мнения: 1 343
Слушам "Планета" обаче не и лигавите от рода на Ох банана Ах банана ... баладите предимно .

# 5
# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Да, слушам поп фолк  Mr. Green

# 7
# 8
  • Мнения: 962
Eii imalo hora koito slu6at tozi vid muzika  Peace
Mandi blagodarq ti!   bouquet

# 9
  • Мнения: 648
Слушам Peace Тая музика учи на толерантност Mr. Green

# 10
  • Мнения: 229
Слушам всякаква музика включително и попфолк!

# 11
  • Мнения: 1 180
Да, има такива моменти - някой път от чисто любопитство си пускам "Планета" - да поогледам певиците, да видя нещо "ново"... Ама като чуя нещо от рода на "гъци-гъци".....е, издивявам!
И много са ми смешни разни девойки, които се "отвращават" от тая "тъпа чалга", а можеш да ги видиш на някоя маса в "Биад" да кълчат кълки!

# 12
  • Мнения: 730
Слушам всякаква музика включително и попфолк!

Аз също Peace

# 13
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз слушам само поп фолк!Във всичките му разновидности!А пък "Гъци-гъци" ми е любимата Peace!

# 14
  • Мнения: 5 299
Не слуШам Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт