Честито бабче...

  • 4 247
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Аз ако живот и здраве имам второ дете, бих направила снимка тип "ICE ICE Baby", а малкият може да държи кутийка от ванилия най-отпред  Mr. Green
Нещо не схванах идеята тук.

# 16
  • Мнения: X
Майка ми даде най-интересната идея, която съм чувала. Каза да купим биберон, който да подарим на баба ми и да видим дали ще се сети Grinning За съжаление не успяхме да го направим, защото късно ни каза, вече нямаше от къде да го купим Grinning

# 17
  • Мнения: 174
За бъдещите баби и пра баби такава една новина е голяма радост. Съобщаването на новината може да бъде измислено доста интересно, само внимавайте да не шашнете прекалено жените, особено ако са на възраст.  Mr. Green

Когато предстои появяването на едно дете на бял свят, много ми харесва емоцията, която се носи между всички в семейството..радвам се, че и аз я изпитвам, невероятно е!  Kissing Heart

# 18
  • Мнения: 6 937
Прабабите сещат ли се от видеозон снимка Grinning не съм сигурна, че моите биха се сетили.
На майка ми казахме чрез преправено късмече от онези, които слагат по заведенията с кафето и забавен римуван текст. Отначало даже не можа да се досети какво е прочела Grinning


Месечинка виторога, и аз не схванах, но го проверих
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/df/f2/bd/dff2bd6234dc9 … ncement-ideas.jpg

# 19
  • Мнения: 10 874
От обяснението наистина трудно се разбира, но skandity е сложила подобна снимка в скрития текст на поста си.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Продължавам да не вдявам. Виждам снимките, но не разбирам как две торби лед навеждат на мисълта за бъдещо бебе?

# 21
  • Мнения: 2 488
И аз не вдявам. Какво общо има ледът и бебето (бременността)?

# 22
  • Мнения: 6 937
Явно песента на "Vanilla Ice - Ice Ice Baby"
Две торби лед са ice ice и накрая baby
ох, как се обяснява Grinning

Ама според мен е важно на кого ще се съобщи по този начин, че току-виж половината не разбрали Grinning

# 23
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Оф, Божееееее....  smile3555 Сериозно, никога не бих направила връзката. Жената със сърцето на корема ми е ясна, но торбите с лед ми дойдоха разконцентриращо Joy

# 24
  • Мнения: 6 937
JoyJoy
а аз всеки път като видя известие към темата и се сещам за
"-Хайде да ядем деца!" и "Хайде да ядем, деца!" Joy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Или "да се помилва, не да се застреля" и "да се помилва не, да се застреля".

# 26
  • Мнения: 9 866
Не не трябва друго:
Не, не - трябва друго!
Не, не трябва друго.

Имам колега в офиса, който в живота си препинателни знаци не е ползвал. Все ми пише съобщения, дето не им се схваща смисъла Wink
това леко отклонение.

Инак за казването - ние казахме за номер 3 на РД на ММ, който междувременно се беше паднал да празнуваме на 8ми март. Та - подарихме новината като подарък на всички дами в компанията ни.
Wink
с един куршум много зайци хихих.  Е, при нас погледите бяха малко така, защото ни е трето дете. Ама от кумува срама всички честитиха. Сега много го обичат, но майка ми постоянно ми повтаря да не се излъжа за четвърто.
хех

# 27
  • иска ми се Варна през лятото
  • Мнения: 223
Ха, ха, супер! Аз заведох първото си момиченце на прегледа за бебе на моя РД се падаше и чаках с интерес как и кога ще пльосне на моите хора на почерпката. Бях сигурна просто, че няма да се стърпи Mask и така стана- тя на по-малката братовчедка, тя на бабата, глухия телефон. Хаха, беше забавно
А с първото на събиране им разказах как предната вечер ме спряха полицаи и не можех да духам, защото съм... бременна. Голям смях падна.

Последна редакция: пт, 18 авг 2017, 14:35 от ark

# 28
  • Мнения: 384
Хм и това е доста оригинално.. ние избързахме и казахме на всички Grinning Grinning нямаше време да помислим за нещо по-оригинално, за което малко ме е яд вече .. ноо какво било било

Скрит текст:

# 29
  • София
  • Мнения: 154
Тъй като забременях след само 2,5 месеца връзка, а мъжа ми се беше развел официално две седмици преди да започнем да се виждаме, може да си представите как се чудех как да съобщя на майка ми. И понеже е овен, реших да и взема от тези малките люти чушленца в миниатюрни саксии като намек за характера и, и сложих картичка в торбата. Тя ги заразглежда и не погледна картичката, нооо после за малко да получи инфаркт. Днес е най-щастливата и си пази спомена, но тогава беше в шок. А на самата прабаба каза мама, защото тогава не беше много в час след един инсулт и аз малко бях в шок да я гледам така. Та хубаво е да си има някакъв адекватен за възрастта на прабабата спомен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт