моето лапаро при др. Александров

  • 7 140
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Здравейте момичета!
Обещах да пиша, когато мине лапароскопията при др. Алексндров. Ами мина беше страшно докато заспя. После когато се събудих нямах никакви болки два спасени яйчника освободени от кисти, ендометриални образувания и всякакви такива. Засега се чувствам добре др. Александров каза, че няма нужда да пия Золадекс след като искам да забременявам и че той лично е много доволен от свършената работа. Дано всичко да е наред и скоро да се похваля и аз. Лапароскопията се поема от здравната каса и не ми струва нито един лев. Платих си само за престоя в болницата. Искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на др. Александров. Отношението му беше невероятно. Отговори търпеливо на всичките ми въпроси. Имам операцията записана на видеокасета  Simple Smile. Това е от мен засега. Стискам палци и се моля за всички ни.   bouquet     

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Браво emmma Peace
Сега си почини малко и УСПЕХ в бебеправенето newsm10

# 2
  • Мнения: 3 376
Браво, Емма, страшно се радвам да чувам такива добри новини  bouquet Както е казала тини: почивай си сега, възстановявай се, другото само ще си дойде Praynig

# 3
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Браво и дано скоро има още по-добри резултати от лапарото. Laughing

# 4
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
emmma, успех с бебеправенето   Praynig
Искам да те питам д-р Александров от коя клиника е, че иаз посещавам един д-р Александров в клиниката на Щерев Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 951
Браво Емма, дано скоро и с нещо друго се похвалиш  Wink

# 6
  • Мнения: 3 010
Радвам се за теб Ема, наистина  Hug . Тенкс, 4е изпълни обещанието си.



п.с Моми4ета, ако искате може да направим един фен клуб на Др. Александров  jump jump jump jump   Mr. Green

# 7
  • Мнения: 78
 Grinning Аз съм ЗА ФЕН КЛУБА  Joy

# 8
  • Мнения: 109
За д-р Александров от Варна ли става на въпрос  newsm78 та ако за него говорим и мен ме пишете вътре  Laughing
Познавам доктора повече от една година и смея да твърдя, че е страхотен човек и лекар   Grinning

# 9
  • Мнения: 3 010
За д-р Александров от Варна ли става на въпрос  newsm78 та ако за него говорим и мен ме пишете вътре  Laughing
Познавам доктора повече от една година и смея да твърдя, че е страхотен човек и лекар   Grinning


хахахаахх, сладурани такива............ Hug

# 10
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Аз съм с двете ръце и двата крака за фен клуба.Този човек е невероятен не само като лекар, но и като човек. Grinning

# 11
Здравейте момичета!
Обещах да пиша, когато мине лапароскопията при др. Алексндров. Ами мина беше страшно докато заспя. После когато се събудих нямах никакви болки два спасени яйчника освободени от кисти, ендометриални образувания и всякакви такива. Засега се чувствам добре др. Александров каза, че няма нужда да пия Золадекс след като искам да забременявам и че той лично е много доволен от свършената работа. Дано всичко да е наред и скоро да се похваля и аз. Лапароскопията се поема от здравната каса и не ми струва нито един лев. Платих си само за престоя в болницата. Искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на др. Александров. Отношението му беше невероятно. Отговори търпеливо на всичките ми въпроси. Имам операцията записана на видеокасета  Simple Smile. Това е от мен засега. Стискам палци и се моля за всички ни.   bouquet     

Аз съм с ЛУФ синдром и искам да отида при Александров, евентуално ако се съгласи с лапароскопия да ми надупчи яйчниците. Ама в часна клиника Кисьови  или в АГ, къде ходи 4е нищо не плати. В АГ на вип етажа пише Лапаро за  здравно осигурени 600лв и 700лв за здравно неосигурени.  #Crazy
И колко дни беше престоя в болницата и в  АГ ли беше?
Успех! baby_neutral


# 12
Здравейте, момичета.Отдавна не съм писала,но това не означава,че не влизам в сайта.
Днес отново поднових лечението за бебе,бях спряла за малко защото ми бе писнало от всичко.
Много ме страх и на мен ми предстои лапароскопия.Само като го чух от устата на доктора и ми се доплака.Насрочи ми и дата-19 юни.Много съм объркана,не знам какво ще става.ОТЧАЯНА СЪМ.Днес пред кабинета имаше няколко млади бременни момичета ,които бяха толкова щастливи,а мен сърцето ми се късаше от болка.Сега съм много притеснена,дайте ми съвет как да се успокоя поне малко,защото много ме е страх от това лапаро.
Браво еми са куража ,който имаш ,желая ти от все сърце успех с бебчо.

# 13
  • Мнения: 78
Megi Здравей миличка!
Незная доколко мога да съм ти полезна, но ще се опитам поне да те успокоя малко. Ами хубаво е да я направиш тази лапароскопия, защото ще знаеш в крайна сметка със сигурност имаш ли проблеми или не. Знаеш предполагам, че минава по здравната каса. Всичко се прави под пълна упойка и не усещаш нищо. Най важното е че се възстановяваш изключително бързо. Повярвай ми знам как се чувстваш аз съм голяма пъзла и отлагах много месеци докато се реша. Поне има някаква надежда така и да ти се увеличат шансовете да забременееш. Ако ли пък имаш някакъв друг проблем сраствания кисти и такива неща мисли че можеш да се освободиш и всичко в крайна сметка да завърши добре. Дано всичко да е наред. Ако имаш някакви въпроси пиши на лични ще ти помогна доколкото мога. Това е засега. Ще успеем. Вярвай   bouquet   

# 14
  • Varna
  • Мнения: 1 094
искам да отида при Александров, евентуално ако се съгласи с лапароскопия да ми надупчи яйчниците. Ама в часна клиника Кисьови  или в АГ

Здравей, най-добре отиди и говори направо с д-р Александров, той ще ти отговори на всички въпроси предполагам.Преглежда във вторник и четвъртък в поликлиника "Кисьови" тел. е 052 631888.Успех newsm10

Megi 75, миличка няма нищо страшно, дори с тази операция само ще си помогнеш.Аз правих миналата година лапароскопия-възстановяването е много бързо, сега се  успокой и не я мисли толкова тази процедура.  love001

Общи условия

Активация на акаунт