Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 39 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 70 953
  • 749
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 17 546
Ходих преди малко до ДМ специално за един парфюм и минах и през Лили. Като влязох в Лили (първо) направо ми се изпари мозъка! Вървя между стелажите и изобщо не знам какво да гледам... Прегрях напълно! Купих един душ гел с кафе на Ив Роше, който много обичам и скоро привърших поредния и това е. В ДМ си взех въпросния аромат на Tesori d`Oriente и един топ на Trend It Up, нищо друго не ме "повика" Grin

# 2
  • София
  • Мнения: 5 605
В брошурата на ДМ има на промоция 2 лосиона за тяло на I love с кокосово масло. Някой да ги е пробвал? Търся си хидратиращ.

# 3
  • Мнения: 9 562
Благодаря за темата! Two Hearts Аз не съм ходила тази седмица, но утре смятам да ги прослушам ДМ и Лили за нещо интересно Simple Smile
Лили, какъв е този парфюм? Кажи повече Party

# 4
  • Мнения: 17 546
Тези са от нова серия на Tesori d`Oriente и конкретно този го няма все още във Фрагрантика. Аналог е на аромата на Elixir des Merveilles Hermès, който ми е много любим, но понеже имам Eau Claire des Merveilles Hermès, не ми се дават пари и за Еликсира, защото са почти идентични, но Claire е по-летен вариант, а Еликсира зимен. Намирайки го, обаче почти неразличим от оригинала в лицето на Tesori d'oriente PROFUMO AYURVEDA, не можах да устоя и да не си го взема. Blush Това е. Имам още два аромата от новите, единия е Byzantium, който е 100% аналог на аромата на един доста харесван, но скъп парфюм - Sweet Oriental Dream Montale. И третият е Royal Oud Dello Yemen.
Съответно всичките имат и душгелове.

# 5
  • Мнения: 9 562
Заинтригува ме да ги погледна и аз Grinning

# 6
  • Мнения: 1 177
Лили, заинтригува ме с Tesori d`Oriente. Аз имам два техни аромата. В близкия ми ДМ последно като ходих ги нямаше, дано да ги докарат бих си купила пак някой.

# 7
  • София
  • Мнения: 17 639
И аз ги имам горните два на Тезори. За новия не знаех, че е подобен на еликсира. Който има път към ремедиум, там са на промоция по 8,50 целия месец.

Последна редакция: пт, 11 авг 2017, 21:52 от The Catcher in the Rye

# 8
  • Мнения: 35 872


новата лимитирана серия на алверде, която /разбира се!/ не е заредена в близкия ДМ
приятелка взе и похвали скраба за лице с океанска сол и масла
ще го издирвам  Crossing Arms


Последна редакция: пт, 11 авг 2017, 21:43 от bubanka

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Бижу, направо си за трепане. ДМ ми е на майната си, а днес бях в района... Ама в тези жеги хич не ми се бие път до там утре. В понеделник след работа мога да се занеса, дано само е зареден. Бизантиум много го гледах пролетта, но реших че няма да го нося често и не взех. Този обаче ми се ще да пробвам. Още чакам да заредят някъде изгодно Синьото Мерве... Не ми се купува от БЗ. Ама и то лятото ще си отиде скоро, тюх.

# 10
  • Мнения: 1 390
Лимитираната серия на Алверде е заредена в Мол София, всичко беше налично.
Днес загледах някакъв мус за крака на Balea с кокос. Някой има ли впечатления? Има и кремче от серията.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 638
Благодаря за новата тема.
Аз също се интересувам от лосиона i love (така мисля, че беше), който е на промоция в ДМ (за два броя). Уффф как го обясних Rolling Eyes

# 12
  • Варна
  • Мнения: 5 881

Иначе се записвам с купена бяла прозрачна пудра на Буржоа и една Лореалска спирала.
Интересна ми е и тази колекция на Алверде, ще се оглеждам.

Последна редакция: сб, 12 авг 2017, 10:01 от Тайга

# 13
  • София
  • Мнения: 1 407
В ДМ намаленията доста ме "повикаха" и на добра цена се сдобих с дневен крем от серията Виктория Бюти с екстракт от охлюв, маска за лице с биолимети и ябълкова вода на Алверде, освежител за въздух...
А ако някоя от вас открие скраба за лице с морска сол на Алверде, да пише!

# 14
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 023
Ползвах преди време лосион с ягоди на I love...Не е зле откъм хидратация, но поне миришеше готино.

Общи условия

Активация на акаунт