Блокиран потребител във фейсбук

  • 3 349
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте. Имам питане. Ако блокирам някой във фейсбук, ще вижда харесванията ми под снимки като бройка?

# 1
  • Мнения: 5 249
Задай си въпроса тук и малко по-ясно http://bg-mamma.com/?topic=622657

# 2
  • Мнения: 8
Благодаря. Това го прочетох. Ясно е, че няма да ме вижда като име. Но ще ме вижда ли като брой харесали снимката? Така евентуално може да разбере, че блокиран. Не знам дали стана ясно какво питам. IllIll

# 3
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Ако ти го блокираш той няма да вижда нищо твое.Дори профила ти  Peace

# 4
  • Мнения: 8
Ако ти го блокираш той няма да вижда нищо твое.Дори профила ти  Peace
  Да, блокирах го. Но все още ми излиза под моите снимки като брой харесали - излиза като " и още 1 ...".

# 5
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Ако ти го блокираш той няма да вижда нищо твое.Дори профила ти  Peace
  Да, блокирах го. Но все още ми излиза под моите снимки като брой харесали - излиза като " и още 1 ...".

Това няма как да изчезне.Харесал е снимката ти преди да си го блокирала.Сега вече няма да вижда профила ти.

# 6
  • Мнения: 3 480
Ако сте го блокирали и не ви харесва, какво Ви интересува дали ще се усети, че е блокиран?!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 982
Ако сте го блокирали и не ви харесва, какво Ви интересува дали ще се усети, че е блокиран?!

Игрички: )Flushed

# 8
  • Мнения: 5 820
   Когато имах фейсбук профил преди няколко години, когато блокирах някого, той не можеше да вижда нищо относно моя профил. Дори изчезваше профила ми относно тази личност. Може да са се променили нещата.

   Но щом сте го блокирали, не знам защо ви интересува дали той ще разбере, че е блокиран?!

# 9
  • Мнения: 8
  Когато имах фейсбук профил преди няколко години, когато блокирах някого, той не можеше да вижда нищо относно моя профил. Дори изчезваше профила ми относно тази личност. Може да са се променили нещата.

   Но щом сте го блокирали, не знам защо ви интересува дали той ще разбере, че е блокиран?!

Явно е разбрал, защото си е направил нов профил и ме преследва и явно вижда какво харесвам - нали ми излиза името под постовете. Мога ли да си скрия профила и да си скрия харесванията от профили, които не са мои приятели? Има ли нещо по този въпрос в настройките? Може би е тъп въпрос, но е важно за мен.

# 10
  • Мнения: 5 820
  Когато имах фейсбук профил преди няколко години, когато блокирах някого, той не можеше да вижда нищо относно моя профил. Дори изчезваше профила ми относно тази личност. Може да са се променили нещата.

   Но щом сте го блокирали, не знам защо ви интересува дали той ще разбере, че е блокиран?!

Явно е разбрал, защото си е направил нов профил и ме преследва и явно вижда какво харесвам - нали ми излиза името под постовете. Мога ли да си скрия профила и да си скрия харесванията от профили, които не са мои приятели? Има ли нещо по този въпрос в настройките? Може би е тъп въпрос, но е важно за мен.

   Имаше такава опция, но не си спомням как беше. Ще ви помогнат другите да ви кажат за тази опция.

# 11
  • Мнения: X
Има опция в настройките на профила да не могат да ви искат приятелство. А само да ви пишат съобщение. Също така, ако не желаете определени хора от списъка ви с приятели да виждат бъдещите ви публикации просто добавяте имената им.

Общи условия

Активация на акаунт