лунната диета 13.05-9.51ч.-готови ли сте?

  • 2 343
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 551
Аз май се издъних.Останала съм с усещането ,че трябваше да гладувам до 21.30,а не до сутринта.Снощи най-прилежно си изчаках часа и в 21.40 хапнах newsm61 ,а не ми се ядеше чак толкова.И сега ме е яд  smile3514

# 76
# 77
  • София
  • Мнения: 365
Мами, да ви се оплача. Освиних се,  smile3514не само, че не успях да не ям /май не се и опитам/, а ядох като разпрана и сега съм +1кг...... Бах на изпит във Варна smile3529 и докато пътувам, от напрежение там и докато се върна същия ден доста похапнах. Сега трябва да не ям една седмица за наказание. Но... Naughty следващият път ще съ стриктна

# 78
  • Мнения: 1 765
Джинджър, а кога ще е следващия път, знаеш ли?!? И кой ти е източника..иска ми се да си намеря датите за май - до края и юни..и започвам и аз ....

# 79
  • Мнения: 2 956
Май

 първа четвърт  Петък-5-8.13ч.
 пълнолуние   Събота-13-9.51ч.
 втора четвърт  Събота-20-12.21ч.
 новолуние   Събота-27-8.26ч.

Юни

 първа четвърт  Неделя –4-2.06ч.
 пълнолуние   Неделя-11-21.03ч.
 втора четвърт  Неделя-18-17.0ч.
 новолуние   Неделя-25-19.05ч.

Юли

 първа четвърт  Понеделник-3-19.37ч.
 пълнолуние   Вторник-11-6.02ч.
 втора четвърт  Понеделник-17-22.13ч.
 новолуние   Вторник-25-7.31ч.

# 80
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Олеле, ама то следващият път се пада на рождения ми ден, а аз какви вкусотии съм замислилаааа ooooh! ooooh! ooooh! и как хич не се връзват с луната Crazy Crazy Crazy Crazy

# 81
  • Мнения: X
Ихаааа, аз от тези мами, които са се похвалили със свалени килограми, май най-много съм свалила. Mr. Green
Дръжте се!- 1,5кг  smile3533

И това при условие, че вчера трябваше да ходя на ресторант с приятели, но странно- не ми се ядеше. Та си изкарах на шише минерална.  newsm44
 Само ги гледах със самодоволен израз в стил- "На, видите ли колко силна воля имам, пък вие свинчовци такива"  Crazy /това в рамките на шегата, разбира се!/

Дами, само да ви кажа, че някъде бях чела, че гладуването трябва да е 25 часа, не 24. Четох го вече на няколко места и го спазвам. Какво е един пиклив час още, в сравнение с 24  на агония.

# 82
  • Мнения: 1 006
Искам да се похваля, защото издържах!! За първи път!!!!
Обаче май не съвсем, защото изядох 250 гр салата Embarassed Embarassed Embarassed от портокал, ананас, ябълка и банан, като банана го дадох на детенцето ми!!!!!!!1
Резултата - "-500гр" , обаче в неделя отидохме на Бачковския манастир и познайте - днес съм на същите си кг отпреди лунната Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes Embarassed
Така че, чакам следващата Praynig за повече резултат и без "освинване" на следващия ден!

Благодаря на съпруга си, който гладува 24 часа заедно с мен!  bouquet  bouquet Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 353
да се похваля - за издържане - издържах!!!
и вчера съвсем умерено хапвах, без прасешки изпълнения.
обаче резултат 0. просто не е честно!!!

а диетката на рене зелуегър не я ли бяха нарочили за вредна  newsm78.

понеже днес пих кафе с мляко и ядох кашкавалченца, ще я почна от утре за 1 седмица, да видим дали ще има ефект. ако да - продължавам. вредна не вредна, това дупе е страшно за гледане  #2gunfire

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Пропуснах да се похваля  Grinning Колкото и да не ми се вярваше, издържах и смъкнах още едно килце. В събота времето беше чудесно и му ударих една разходка в Морската. Притесняваше ме единствено миризмата на пуканки, но го преживях. Да живее Морската градина  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт