Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
  • Sofia
Ако смяташ да ядеш ядки по-добре мини на режима на Гайдурков.
При плодуването дори и при захранване не се ядат ядки.

# 16
  • София
Благодаря Simple Smile и без това ядките свършиха хаха утре искам не искам само плод Wink мед ще си сложа в чая

# 17
  • София
Да се отчета и днес! Голямо главоболие, ушите също ме болят. Не знам дали е някаква криза или просто се разболявам  Laughing.
Смятам да изкарам още 2 дни и да почна захранване лека-полека. Усещам как почва да ми става малко трудно, а и смятам и времето за захранване.
Стискам палци на всички bouquet
При мен винаги има главоболие първите няколко дни, отдавам това на прочистването на организма и изкарването на токсините. Не се отказвайте толкова лесно, резултатите в края си заслужават. Понеже съм правила доста хранителни режими, смятам плодолечението за най-лесният и вкусен вариан Simple Smile

Cheer Up на мен ми е 15 ден. Тъкмо затова се зачудих от къде ме връхлетя сега  Laughing.
Резултатите са страхотни! Аз ще изкарам 17-18 дни и почвам захранването  Grinning.

# 18
За да засиля детоксикацията реших да си разтворя 30гр магнезиес сулфат ( английска сол) в чаша вода. Четох, че може да се ползва 2 пъти годишно и има уникален ефект върху жлъчката/черния дроб.
Някой друг пробвал ли е този метод?

# 19
  • София
Момичета не знам това детокс ли е при мен какво е, но през половин час тичам до тоалетна къркори ми стомаха, не като глад, а от колики и като ме свие бързо до
WC...Направо се чувствам като болна. Може ли организма чак така да ми реагира, че ям само плодове ?

# 20
Момичета не знам това детокс ли е при мен какво е, но през половин час тичам до тоалетна къркори ми стомаха, не като глад, а от колики и като ме свие бързо до
WC...Направо се чувствам като болна. Може ли организма чак така да ми реагира, че ям само плодове ?
Какви плодове хапваш и колко често? Според мен такъв проблем не би трябвало да има още първия ден. Имай предвид, че в началото, когато организмът се чисти е напълно нормално, но все пак зависи от плодовете, които консумираш.

# 21
  • София
Аз съм и с по-чувствителен стомах, явно допринася.
Грозде, праскови и пъпеш и гледам да пия повечко вода

# 22
Аз съм и с по-чувствителен стомах, явно допринася.
Грозде, праскови и пъпеш и гледам да пия повечко вода
Принципно не е добре да ги смесваш по такъв начин. Нормално е от гроздето/пъпеша да се получат някои стомашни проблеми, ако е в голямо количество. Прасковата е мощен диуретик. Аз бих те посъветвала да си избереш плод за деня и да хапваш него през целия ден.

# 23
  • София
Благодаря ти Simple Smile утре ще е от един вид

# 24
Здравейте, има ли плодуващи? Решила съм да започна от днес, ще се радвам да има някой с който да се подкрепяме, че ми е много трудно. Frowning1

# 25
Здравейте, има ли плодуващи? Решила съм да започна от днес, ще се радвам да има някой с който да се подкрепяме, че ми е много трудно. Frowning1
Здравей dannst, на мен ми е ден 5-ти. Мисля да изкарам 10 дни и после поне 15 захранване.
Първите 2-3 дни ми беше доста тежко, тъй като основно консумирах храни богати на протеини заради фитнеса.
Правя режима с цел прочистване.
Понеже не обичам чай, заимствах малко от друг режим с кленов сироп и си правя следния коктейл:
Кленов сироп, лимон, канела, алое, мед и си правя към 2 литра и това пия.
Освен това направих прочистване и с магнезиев сулфат ( английска сол) за тотално изхвърляне на токсините, сега съм като нова.
Успех в режима!

# 26
Добро утро. Изкарах първия ден, доста трудно. Хапнах диня, фурми и сини сливи, но повече от препоръчаното количество.
CheerUp, за тези пет дни, какви са резултатите ти?

# 27
Добро утро. Изкарах първия ден, доста трудно. Хапнах диня, фурми и сини сливи, но повече от препоръчаното количество.
CheerUp, за тези пет дни, какви са резултатите ти?

Ами аз не правя режима за отслабване, а за пречистване. Днес ми е 6-ти ден
Но резултатите са 51.5 начални килограми ( ръст 160см) и 48.5кг вчера, но съм 2-ри ден в МЦ и задържам почти винаги поне 2кг течности.
Мисля, че по-реални резултати мога да отчета в края на режима.

Закуска: 2 Банана и шейка от кленов сироп, лимони, вода, алое и джинджифил ( 700мл)
Отделно 1,5л вода и 2 кафета ( не мога без кафе и мразя чай).

Сега ям сушени сини боровинки, защото днес бая спорт направих и ми трябват повечко въглехидрати.

Като цяло мога да правя режима доста време, но започвам фитнеса отново и ще ми трябват протеини, тъй като ме е страх да не изгубя мускулна маса. Ще започна захранването от четвъртък и мисля да е поне 15 дни.

# 28
Резултата ти е много добър. Аз съм висока 168 и тежа 63 килограма. Искам да сваля килограми, и да си пречистя организма. Днес не съм се теглила, понеже вчера много прекалих с плодовете. Като гледам и днес е същата история, но от утре ще се помъча да намаля количеството.

# 29
Ден 8.
Закуска: Банан
Обяд: Ягоди
Вечеря: Ягоди

Пия си шейка с кленов сироп и лимони и се чувствам доста добре. Не изпитвам никакъв глад. Не съм се теглила като килограми, защото имам нужда от нов кантар.
Дрехите са ми адски широки и се чувствам доста леко. Липсват ми единствено млечните продукти.
От четвъртък започвам захранване, което смятам да бъде поне 15 дни.
Има ли плодуващи?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт