Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 15 авг. 2017, 13:40 ч.
  • Преглеждания  32 501  Мнения  738  Онлайн  1
Отговори
# 15
  • при най-добрия мъж...
Добро утро!
Хубав беше епизода,динамичен.Асуман и Демет няма да ги коментирам,за да не си развалям настроението от сутринта,там мисля всичко е казано.По-долни от това не знам могат ли да бъдат.Особено малката змия.
Назлъ пак не можа да каже,разкриването на лъжата ще е много тежко.Дениз е добро момче,но дали и той няма да се обърне срещу Ферит,когато разбере,че с Назлъ се обичат?Дали ще има продължение и връзка между ГГ след тази целувка или ще го отдадат на алкохола?Много въпроси остават за следващия епизод.Само не разбрах Енгин къде точно го стиска чепика.Иска Фатош,обаче го играе обиден-пусто мъжко его...
Както и да е,става все по-интересно,а аз чакам фрааааааггггг  Grinning

Реклама
# 16
Привет и от мен!

И аз изгледах серията, за съжаление без превод, така че някои моменти и реплики може би не съм разбрала напълно, но от вашите коментари ще схвана, надявам се.

Това Асуманче е опасно змийче, ама ние това си го знаем. Как настройва Енгин срещу Фатош или по-скоро излага Фатош пред Енгин, че и хвърля съмнение в Енгин относно Тарък и Фатош!

Тъжно ми е за Булут, искам да се връща в дома на вуйчо си!

И целувката беше много романтична и истинска. Дискретно и добре режисираха нещата така, че да не е натуралистично, а да е артистично. Джан Яман не маркира, изигра си го както подобава.

Но Назлъ тряба да каже, вече започвам да ѝ се ядосвам.

# 17
Чета, че Джан Яман има сниман сериал "Кой от нас не е обичал". Не намирам нищо повече от 2 преведени серии. Знае ли някой нещо повече? Спрян ли е?

Здравейте момичета!
Нахлух във вашата тема неканена, надявам се, че ще ме приемете?!
Tonnybs,
Да така е, снимал се е доколкото знам в 3 сериала(може и да са повече) в "Сърдечни работи",
"Любов на инат" и  "Кой от нас не е обичал"..........
Гледах този сериал "Кой от нас не е обичал", наистина само 2 серии има преведени,другите ги гледах на турски. Сериалът не е спрян ,но са само 40.Сериалът не е лош, но нещото, което  ми направи впечатление,че някъде около 30-та серия сменят артистката изпълняваща главната роля с друга?! 
Приятен ден! bouquet

# 18
  • На зелено
На мен Йозге не ми е флегматична или дразнеща. Ако играта й е по-обрана, може би това изисква образът й към даденият момент. Аз я харесвам още от Сезона на черешите.  А за целувката-уау, Ферит бей не си играе Simple Smile

И аз си мисля, че вече Булут трябва да се връща при вуйчо си. Доста серии вече се въртят около това събитие и всичко води към задънена улица, т.е. детето да остане при леля си. Може би това ще доведе и до крайни решения, за да вземе Ферит детето обратно. Например Ферит и Назлъ да се венчаят и в самият ден Ферит да разбере за тайната на Назль, но все пак да е принуден да се ожени.

Сериалът е хубав и с нетърпение чакам всяка серия. А на превеждащите - едно огромно Благодаря за труда!

# 19
  • По света и в нас.
Изпуснах ви,да се запиша и аз в новата тема. Hug Peace
Така се посмях на Фатош,когато обясняваше на Назлъ,че Ферит е в заведението Joy Joy Joy
А целувката беше един път. smile3521

# 20
  • Плевен
Здравейте момичета
Много неща се случиха в последният епизод...излязоха наяве чувства, които могат да завъртят сюжета 180 градуса....Дениз си призна, че обича Назлъ, а всичко с Алия е останало в миналото....От друга страна Ферит и Назлъ се поддадоха на чувствата си и видяхме прекрасна, страстна целувка...дали е била вследствие на алкохола...ще видим по нататък....но тук идва другият проблем....ще има много наранени от тази целувка Демет не се отказва от Ферит...Дениз от друга страна е влюбен в Назлъ....Алия си иска обратно Дениз.....въртележката е пълна....Страхотен подарък  направи Ферит на Назлъ за грижите докато беше болен...личен мастър клас с известния готвач....кой е казъл че ледения Ферит не може да бъде по своему романтичен...и аз мисля, че е крайно време Булут да се връща при чичо си....и да измислят сценаристите друга врътка за сценария...Сега остава Булут да избяга от къщи, защото не иска да е с леля си....

# 21
Момичета аз така и не разбрах четвъртък ли пускаха първия фраг  newsm78 Embarassed

# 22
Цитат
около 30-та серия сменят артистката изпълняваща главната роля с друга?!
Приятен ден! bouquet

http://tvnovellas.blogspot.bg/2016/12/blog-post_505.html
Причината е тази. Но за какво толкова са се сдърпали...?

# 23
  • Бургас
Цитат
Приятен ден! bouquet

А, какво ли е било наказанието?

# 24
Интересно  Thinking чий дом е това и Назлъ си е със същия тоалет    newsm78 дали пък наистина не е прекарала ноща в домът на Ферит и да се е случило нещо и Булут да е с тях  Thinking newsm78

# 25
Здравейте! wavey

Ейдин, благодаря за новата тема! Flowers Rose
Дано да я изпишем с удоволствие и с добро настроение!

Благодаря на всички за споделеното!

Аз още не съм гледала с превод, след малко го почвам.
Надявах се днес и на фраг, ама няма засега.

Мария, за тази снимка /първата/ с Ферит и Назлъ рускините пишат, че била от дома на родителите на Булут. Даже са сигурни.
Нали веднъж даваха как Дениз и Назлъ ходиха там да вземат нещо. Очевидно са много наблюдателни.
Даже предполагат, че малкия може да се е ядосал нещо на ония откачалки и да е избягал и да се е скрил там, а Ферит и Назлъ да са се сетили и да са го намерили там. Назлъ е със същия тоалет като при целувката в края на последния епизод, та може директно оттам да са потеглили към дома на Булут.
На последната снимка пък, на която Дениз държи малкия има и полицай вдясно от Демет и Хакан. newsm78

Приятна вечер, а аз подхващам епизода, да видя докъде ще го докарам, че и Сънчо нещо ме зове. Laughing

# 26
Здравейте! wavey

Ейдин, благодаря за новата тема! Flowers Rose
Дано да я изпишем с удоволствие и с добро настроение!

Благодаря на всички за споделеното!

Аз още не съм гледала с превод, след малко го почвам.
Надявах се днес и на фраг, ама няма засега.

Мария, за тази снимка /първата/ с Ферит и Назлъ рускините пишат, че била от дома на родителите на Булут. Даже са сигурни.
Нали веднъж даваха как Дениз и Назлъ ходиха там да вземат нещо. Очевидно са много наблюдателни.
Даже предполагат, че малкия може да се е ядосал нещо на ония откачалки и да е избягал и да се е скрил там, а Ферит и Назлъ да са се сетили и да са го намерили там. Назлъ е със същия тоалет като при целувката в края на последния епизод, та може директно оттам да са потеглили към дома на Булут.
На последната снимка пък, на която Дениз държи малкия има и полицай вдясно от Демет и Хакан. newsm78

Приятна вечер, а аз подхващам епизода, да видя докъде ще го докарам, че и Сънчо нещо ме зове. Laughing

Много благодаря  за разясненията  bouquet Heart Eyes  На мен нещо ми се губи момента когато Дениз и Назлъ отидоха в домът на Булут  Thinking или не съм обърнала достатъчно внимание на домът  Embarassed ще трябва да правя преговор. Embarassed

# 27
  • По света и в нас.
Цитат
Приятен ден! bouquet

Не съм гледала сериала,ама Джан може да е бил настоятелен при целуването.. Joy Joy Joy Шегувам се. Peace
Определено в следващия епизод ще видим Булут как е избягал в дома на родителите си.Хакан бей ще се възползва от ситуацията и ще обвини Ферит,щом има и полиция. Whistling

# 28
  • Плевен
Цитат
Приятен ден! bouquet

Не съм гледала сериала,ама Джан може да е бил настоятелен при целуването.. Joy Joy Joy Шегувам се. Peace
Определено в следващия епизод ще видим Булут как е избягал в дома на родителите си.Хакан бей ще се възползва от ситуацията и ще обвини Ферит,щом има и полиция. Whistling

Здравейте момичета
може да стане и обратното ...Ферит да обвини попечителите, че не се грижат достатъчно за детето....нали не мислите, че са разрешили на Ферит да се види с Булут и да го вземе....
Днес ли е резюмето....

# 29
По обеден привет дами  Hug Фрагман йок  Tired дано днес ни пуснат поне два три реда да има какво да гадаем за предстоящата серия   Thinking

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт