Звездни компромати - 334 част

  • 106 639
  • 774
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 903
"Малолетната девойка" Биляна Лазарова е на 16 и ако не се лъжа навършва 17 скоро, на мен лично ми харесва, а и пее много хубаво (което не си личи в песента ѝ с Кристо, но все пак).

Някак си мисля, че ако не беше обявено, че родителите ѝ имат голям бизнес, хейтът по нея щеше да е значително по-малък.
Напротив, по-богатите хора са много по-симпатични. Да, смешно звучи, но винаги са по-широко скроени, по-толерантни и все пак за да са богати, значи и могат да мислят.
На мен това: мразят го, защото е богат, отдавна ми е втръснало.
Така че, да не търсим под вола теле.

# 31
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 047
Ивет Лалова с Юсеин Болт

https://www.instagram.com/p/BXtVxTrlbdv/

# 32
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Много се радвам, че този нарцистичен циркаджия окачи шпайковете  Blush
Не отричам, че това е краят на една Ера, но...

# 33
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Благодаря за темата!  bouquet

От мен един красив кадър с Кейт Уинслет и Пенелопе

Скрит текст:

Много хубава снимка! Обаче Кейт някак не ми е типичната Кейт ...

Джо, благодаря за темата Flowers Hibiscus

# 34
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Много се радвам, че този нарцистичен циркаджия окачи шпайковете  Blush
Не отричам, че това е краят на една Ера, но...
О, никакъв край не е, химията продължава да се развива и без него като пръв неин посланик:satisfied:

# 35
  • Мнения: 4 864
Според вас тия техни гаджета, дето са с по 7-9 години по- големи от тях дали ще ги изчакват да станат пълнолетни , че да станат жени.
Карола, много се съмнявам тия младежи на 20+ да държат малолетните си гаджета за ръчичка, изживявайки една чиста като сълза платоническа любов.  Wink  ooooh!

Мдам, и аз Simple Smile
Въпросът беше риторичен

# 36
# 37
  • Мнения: 834
Благодаря за темата.  bouquet

Запис с една красива Ева Л.

Бекъмови на снимачната площадка на Модерно Семейство
Скрит текст:

# 38
  • Мнения: 1 318
Скрит текст:
Извинете ама законно ли е разпространението на такива разголени снимки на 16/ 14 годишни момичета ? Според вас тия техни гаджета, дето са с по 7-9 години по- големи от тях дали ще ги изчакват да станат пълнолетни , че да станат жени.
Че нали Гери Никол ни обяснява в едно интервю, че още е момиче..

Не знам за Гери, но едно време Бритни Спиърс като беше гадже на Джъстин Тимбърлейк, твърдеше, че е девствена и се пази за сватбата. Обаче после той я "издаде", че доста активно си търсела секс.

# 39
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Какъв джентълмен Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 10 825
Скрит текст:
Извинете ама законно ли е разпространението на такива разголени снимки на 16/ 14 годишни момичета ? Според вас тия техни гаджета, дето са с по 7-9 години по- големи от тях дали ще ги изчакват да станат пълнолетни , че да станат жени.
Че нали Гери Никол ни обяснява в едно интервю, че още е момиче..

Не знам за Гери, но едно време Бритни Спиърс като беше гадже на Джъстин Тимбърлейк, твърдеше, че е девствена и се пази за сватбата. Обаче после той я "издаде", че доста активно си търсела секс.
В Щатите огромна маса от родители (най-вече средната класа) не биха позволили децата им да имат за рол модел някаква малолетна разпоретина и това би намалило много сериозно приходите на въпросната звезда - от концерти, албуми, реклами, ... всичко.  У нас е точно обратното - колкото е по-оборотна, толкова е по-вървежна. Дали е защото родителите не го смятат за важно, дали защото не им пука, дали защото не могат да упражнят контрол върху децата си... А може би и защото средната ни класа е много-много тънка прослойка и не тя определя нагласите в обществото.

# 41
  • Мнения: 13 254
Харесвам Лалова и ми стана неприятно като видях статия със заглавие- единствения български успех е снимката на Лалова с Болт

# 42
# 43
  • Мнения: 17 546
У нас е точно обратното - колкото е по-оборотна, толкова е по-вървежна. Дали е защото родителите не го смятат за важно, дали защото не им пука, дали защото не могат да упражнят контрол върху децата си... А може би и защото средната ни класа е много-много тънка прослойка и не тя определя нагласите в обществото.
Защото още Маркс го е казал: Не съзнанието на хората определя тяхното битие, а напротив, тяхното обществено битие определя тяхното съзнание.
Голям процент от населението живее на ръба на социалния минимум. По селата е страшно. В малките градове няма работа, а в столицата или в другите три-четири по-големи града няма достатъчно добре платена работа за всички. И хората живеят на хляб и зрелища...  А тия пачи са зрелища, нищо друго!

Преслава е с нови зъбки.

Последна редакция: вт, 15 авг 2017, 20:31 от X-RayLily

# 44

Общи условия

Активация на акаунт