ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 487

  • 42 807
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 21 201
Разпределението на сериалите по Фокс.тв по дни.
Както споменах и вчера, Хазалиния сериал се очертава да е в Четвъртък.
Скрит текст:
#Teammy_News
⚡Сериалы телеканала FoxTV в осеннем сезоне:
Без протокола / Kayıt Dışı - понедельник
Женщина / Kadın - вторник
No309 / No309 - среда
Наша история / Bizim Hikaye - четверг
Шевкат Йеримдар / Şevkat Yerimdar - пятница
Дениз в моем сердце / Kalbimdeki Deniz - суббота
Воин / Savaşçı - воскресенье
Скрит текст:
#Teammy_Bizim_Hikaye
🔥14 сентября в четверг Чагатай Акман представит новую песню, написанную специально для сериала Наша история / Bizim Hikaye. Похоже, наши предположения подтверждаются - сериал действительно стартует в этот день и песня будет приурочена к премьере

# 136
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Калимера на диспансера Laughing
Ау, отново ли БЕлчин Laughing при това толкова скоро след финала на Ашка. Филм ще е.
Бел, може би има малък шанс да се сбъдне желанието ти newsm53 Хубаво момичето, хубаво и момчето....  талантливи са, ще им се получи, макар че на мен както и по-рано съм споменавала фантазия не ми достига, за да си ги представя един до друг. Laughing За Ча само най-доброто, стига вече с тази средна хубост като на някои предишни..... Искам различно девойче, с магнетично присъствие на екрана, та в този смисъл Елчин става. Да видим.....
Обсъжданата ще му е кака на нашия, ама тя и Берен така спрямо Коча tooth като там разликата в годините е осем и то в нейна полза.
Какъв закачлив поглед Laughing

май му харесвали да са  пълни каките   да има кво  да мачкЪ  Mr. Green
Сега разбрах кое е условието, на което не отговаря съкровището, оле Фемо rotfImbo rotfImbo rotfImbo
То това общовалидно за повечето мъже, каките да са добре сложени, че иначе очи пълни-ръце празни tooth

Ти Феми още чакаш да съберат патроните, кой знае, може Laughing
Помня един колаж, състоящ се от двойките Бергюзар-Халит и Хазал-Чаатай.
Под първите надписа беше 2006-2016, под нашите- 2011-2021 Joy Прогнозата е да ги повтарят и тях като изтече и десетата година от началото на съвместната работа, по-рано не Joy

# 137
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325

Какъв закачлив поглед Laughing

май му харесвали да са  пълни каките   да има кво  да мачкЪ  Mr. Green
Сега разбрах кое е условието, на което не отговаря съкровището, оле Фемо rotfImbo rotfImbo rotfImbo
То това общовалидно за повечето мъже, каките да са добре сложени, че иначе очи пълни-ръце празни tooth

Ти Феми още чакаш да съберат патроните, кой знае, може Laughing
Помня един колаж, състоящ се от двойките Бергюзар-Халит и Хазал-Чаатай.
Под първите надписа беше 2006-2016, под нашите- 2011-2021 Joy Прогнозата е да ги повтарят и тях като изтече и десетата година от началото на съвместната работа, по-рано не Joy
Закачлив, закачлив, я как косо го маркира тук Елчин tooth Ама такава е залюпена толкова близо  стоеше до него, сигурно и парфюма му е усещала но не мисля че са се запознали Laughing
Таланта на почти всичките Чачови колежки се изчерпва със стърчането им до него, та която и да е следващата, щом няма да е Елка, все ми е тая....Надявам се поне да не ми е дразнеща....
Между другото и с Елка можеха да си попяват, тя е завършила оперно пеене и височините изобщо не са и проблем... Whistling

Ох бе Марги, не отговаряло съкровището на условието  Joy  Joy Joy
2021 а? Кой знае... може, тъкмо ще са по-зрели, дано Хазал  все още не е тръгнала да ражда чавета на мишока....
Наскоро пак се смях с рускините, много са духовити- една беше изпаднала в мечти по Медчезир продължението и друга и отговори че докато Гинчо е мениджър на Ча и на Хазал, може на 100% да очаква нов Хазатайски проект, и на 200% че няма да има Серетайски hahaha

# 138
  • Мнения: 27 196
Цитат
За Ча само най-доброто, стига вече с тази средна хубост като на някои предишни..... Искам различно девойче, с магнетично присъствие на екрана, та в този смисъл Елчин става. Да видим.....
Обсъжданата ще му е кака на нашия, ама тя и Берен така спрямо Коча tooth като там разликата в годините е осем и то в нейна полза. ]

 Искаш  ама йок!   Ако имат хубост йок талант .Рядко някоя ще съчетава и двете .   Тувана я харесвам . Дизито и битти   може да преговарят за фентъзито .



 непубликувана



 ooooh!
 






  




 







Последна редакция: чт, 24 авг 2017, 20:38 от femmi2

# 139
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325
Пише че са на снимки Peace



# 140
  • Мнения: 27 196
 Турската преса набарали Булгаристанската   ама тия сложили Баръш , а написали Яман  hahaha

ЧаГатай турският Батман  Joy Joy

# 141
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325
Яман в момента е на екран в Булгаристан, ама по стар обичай в медиите ще го покажат с всяка друга Чачова визия но не и Аманската..... дори и в Булгаристан е така Joy Joy Joy Допреди Делибала пишеха за Аманчо, а показваха Емир, но вече Ча има по актуални роли и визии- Баръш и Сарп Mr. Green

# 142
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Толкова ли не можаха да сложат снимка на Аман hahaha, ако някой от читателите им е гледал само Прилива може да помисли, че на снимката не е същият човек Mr. Green

# 143
  • Мнения: 27 196
 Не свърши ли Аман  по лейдито ?

 Повтарят Част от мен по лейдито . В теленовели пишат ,че от Септември ще излъчат по бтв сериал с  Толгахан  .  Ще почакаме за Ичардето ако са го закупили .

  актуалната визия предстои    Wink





 

Последна редакция: чт, 24 авг 2017, 20:06 от femmi2

# 144
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Яман в момента е на екран в Булгаристан.....
Бел, бива ги римите hahaha
Феми, може и да е свършил Прилива newsm78

# 145
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325
И аз не знам, последно съм гледала Лейдито кога даваха От обич, ще рече някъде ноември-декември миналата година....
Марги, случайно е станало с римата, ама добре се получи hahaha

# 146
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Определено добре звучи, а казваш, че се е заформила спонтанно Laughing
Дават там нещо си по Лейдито, пласират си старите заглавия, ако не е Аман ще е Кахраман Joy

# 147
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 901
Това много готино  Joy

# 148
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325

Като момиченце е Wink

# 149
  • Мнения: 21 201
Хай. Simple Smile
Включвам се по никое време, но сега ми е удобно.
Малкия Омер до наши дни.
 Joy Joy Joy



С баща си.

Общи условия

Активация на акаунт