ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 487

  • 42 806
  • 737
  •   3
Отговори
# 360
# 361
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Предположих аз, че са за нас tooth
Като круши капят тез дизита Whistling, дано НаЩа история изкара повечко време на екран bishop Рори и Феми предрекоха успех. Party  Много ми харесват Хазал и Бурак един до друг, бащата пияндурник голям образ (наистина му отива тази роля на актьора), пък и онова дребното пухче Heart Eyes Онлайн по всичко личи, че ще пропускам (макар първоначално да се бях навила), но пък по друго време.... Mr. Green

Да ви покажа ли нещо....?
Поредното Габелфи. Много готино Heart Eyes

Heart Eyes
Ах тая Габии Heart Eyes Предположих че тези дни ще има нова реколта Габелфита  Mr. Green
Ади скоро да са и с нов Ча, представям си какъв е вече втален и разхубавен Heart Eyes Дано по-задълго да изкара такъв преди да се ошишка пак tooth[/spoiler]

ПП Още една двойка отива на повторение- Биркан Сокулу и Синем Кобал Peace

Да, вече не е необичайно.
Озета на първа серия с озвучка.
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456241610%2F724f4b7594a6d … pl_wall_-58199741

# 362
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325
Открийте разликите, Ча и Арас Wink Името на сериала на Арас вече не е "Арас", ама забравих новото какво беше Crazy

# 363
  • Мнения: 21 201
Открийте разликите, Ча и Арас Wink Името на сериала на Арас вече не е "Арас", ама забравих новото какво беше Crazy
Скрит текст:
Днес четох, че копирал нашия Ча. Laughing




Хазал си е сменила профилната снимка във фейса, в туитър и в инстаграм.

# 364
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325
Една много красива Бенсу Heart Eyes Събитието е откриването на седмицата на модата в Истанбул Peace

Дано не прибързвам с хвалбите към нея, но май вече спря да ги прави онези навъртяни прически приличащи на.... сещайте се сами  Rolling Eyes

# 365
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 901
Една много красива Бенсу Heart Eyes Събитието е откриването на седмицата на модата в Истанбул Peace

Дано не прибързвам с хвалбите към нея, но май вече спря да ги прави онези навъртяни прически приличащи на.... сещайте се сами  Rolling Eyes
Чудна  Heart Eyes Heart Eyes
Аз и с навъртяни прически си я харесвам  Laughing

# 366
  • Мнения: 21 201
 wavey

Мдаааа, сладурана е Бенсу. Heart Eyes
С Ча бяха прекраааасна екранна двойка, Heart Eyes Heart Eyes но не успяхме да им се насладим поради естеството на жанра.
Пълно е в момента с нейни фотки в нета.

# 367
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Преди малко си пуснах тийзъра на НаЩа история. Поредното дежа вю- и Барфитата като Фера и Емко ще се гонят по автобусите Mr. Green
Скрит текст:
най-гадната за мен прическа на Ча в АФК, май бил болен по времето на заснемане на епизода и му е простено Mr. Green

Да, започнаха все по-често да повтарят двойки. Синем К и Биркан С. за кратко ги гледах в Малки тайни, докато го въртяха в праймтайма. Той там много готин, послее smile3506 smile3505
В промото на Фокса мярнах Сумру Явруджук и Ердал Йозечелар, един до друг бяха, което ме навежда на мисълта,че пак ще си партнират. Също като една друга възрастна двойка- Али Ръза и Хайрието от Листопад Laughing

рускините пишат  Хазал за пръв път ще  говори за Али  в репортаж но още не  е излъчен  .  
Може да е споделила колко ѝ се е искало да играят в общ сериал, за бащата алкохолик Мишока щеше да е идеален tooth

Днес се навършват четири години от началото на Прилива.

# 368
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325
Преди малко си пуснах тийзъра на НаЩа история. Поредното дежа вю- и Барфитата като Фера и Емко ще се гонят по автобусите Mr. Green
Скрит текст:
най-гадната за мен прическа на Ча в АФК, май бил болен по времето на заснемане на епизода и му е простено Mr. Green

Да, започнаха все по-често да повтарят двойки. Синем К и Биркан С. за кратко ги гледах в Малки тайни, докато го въртяха в праймтайма. Той там много готин, послее smile3506 smile3505
В промото на Фокса мярнах Сумру Явруджук и Ердал Йозечелар, един до друг бяха, което ме навежда на мисълта,че пак ще си партнират. Също като една друга възрастна двойка- Али Ръза и Хайрието от Листопад Laughing

рускините пишат  Хазал за пръв път ще  говори за Али  в репортаж но още не  е излъчен  .  
Може да е споделила колко ѝ се е искало да играят в общ сериал, за бащата алкохолик Мишока щеше да е идеален tooth

Днес се навършват четири години от началото на Прилива.

Добре че сериалите и ролите му се случиха в познатия ни ред, че нямаше да има тълпи от фенове които да загледат втория дето и сам Чачослав не можеше да се трае в него, нито пък много хора днес щяха да се сещат кой беше тоя актьор hahaha Дори двата сериала  излъчвани по едно и също време, първия си остава и първи по харесване Mr. Green Но след лошото винаги идва нещо хубаво- в Ичерде беше прекрасен, както обичам да казвам мъжки мъж, със сълзите и с всичко, а не лигав и срамотен льольо ooooh!
Феми, не помня в коя част от интервюто на Хазал беше, ама ми се мярнаха някакви нейни думи цитирам по памет "ние с него много се обичаме", демек с Алито....
Не ми се говори направо, но още по-лошо предстои да чуем, дано да не е скоро, много е млада още.... Rolling Eyes
Хазал е феминистка, Мишо явно и дава достатъчно свобода, или я подкрепя в убежденията и. Но на мен феминизма никак не ми се връзва с фотосесия показваща жената като сексуален обект. Иначе  фотосесията много ми харесва, смела е, освен това демонстрира и яко чувство за хумор- снимала се върху трупчето, а после показва че е готова и върху стълба да се качи Laughing От 2013 не бях виждала хубава нейна фотосесия, по старите и са хубави, но след 2013 все едно насила са я завели да я снимат ooooh!

# 369
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
......

Днес се навършват четири години от началото на Прилива.

Добре че сериалите и ролите му се случиха в познатия ни ред, че нямаше да има тълпи от фенове които да загледат втория дето и сам Чачослав не можеше да се трае в него, нито пък много хора днес щяха да се сещат кой беше тоя актьор hahaha
Ааа, недей така. Виж, че с втория си сериал започна да бере плодовете на успеха си, пък макар и кисели Mr. Green
Шегувам се всъщност. На Ча наградките и натрупаният опит с всяка следваща роля може да са му важни, но един Аман нямаше да е достатъчен, за да стане популярен, колкото е днес. И е вярно, че вторият сериал се гледа благодарение на първия newsm47, а статиите за Аман доскоро бяха придружени със снимки на Емир.
И като стана дума за Ча- силно се надявах, че есента по БТВ ще пуснат Ичерде, но няма да стане. На Сера бившия ще дават Crossing Arms

Голяма им е разликата на Хазал и Али. Той на нея може все някога да започне да ѝ омръзва.

# 370
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325
... а статиите за Аман доскоро бяха придружени със снимки на Емир.

В 90% от случаите така ставаше, даже и наЩИ клюкари прихванаха  hahaha Най-големия парадокс беше че говорят за Ча и Сера, нея я показали кат Сера или като Мира, т.е. с актуалната и визия, а до нея скипрен...Емко - направо го изрязали от първото Дизи rotfImbo После като понатрупа роли вече не го пускат с Емирската му визия, но и тя вече не се връзва с годините му, както Дида беше казала даже и чертите му са променени оттогава .... СЯ ако се прежалят да напишат нещо за Яман, пускат новината със Сарп rotfImbo Почти пресен пример имаше може би преди около месец hahaha


Heart Eyes

# 371
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мда, не го изтипосваха с актуална визия tooth, но и самият Ча не можеше да се трае толкова мазен, та какво да се очаква от другите.
Допълвам се с една снимка от Медчезирско време, която съм си запазила и наистина ми харесва. Не съм сигурна, май е от първи сезон.


Феми, Laughing
Скрит текст:
Надявам се, че помниш това Laughing
 
 Марги изпуснала съм доста от черешите  .    Да поздравиш Габи  Hug
  
Хубаво е да знаеш, че днес, почти месец по-късно, все пак го направих. tooth И Габи ти изпраща поздрави Wink
Предадох ѝ, че съм доставила Габелфито тук, тя се зарадва, че сме го харесали.

Тези са за Дида-като се появи да си прибере букета..... Laughing
Flowers Cactus Flowers Cactus Flowers Cactus newsm47

Последна редакция: чт, 14 сеп 2017, 09:24 от Маргарита Н.

# 372
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 325
Марги и аз мисля че е от първи, той във втория не ставаше за гледане Sick Беше по-слаб от габаритите си в Ичерде, но беше отпуснат и ужасно подпухнал в лице ooooh! Мина и замина, ама като се сетя и #Cussing out

https://www.youtube.com/watch?time_continue=315&v=-6aveHoyzZA

Това видео при Беяз помните ли го hahaha Преди няма и месец пак са го качили, този път с добро качество. Старото отдавна не съм го срещала, но трудно се различаваше кой кой е Laughing

 

# 373
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 901
Сладурчо   Laughing Heart Eyes Heart Eyes

Двечирка по Фокс почва Хазалкиният сериал. Naughty
С моят куц комп не знам дали ще мога да гледам и коментирам едновременно.  newsm78
Всъщност, изобщо не знам дали и колко ще успея да гледам, но се надявам да споделяме тук в темата впечатленията. Peace

Сигурни ли сме, че Дида не е запрашила в ЛА  Wink

# 374
  • Мнения: 21 201
 wavey

Успех на НИ.
Днес ни очаква сюрприз в инста на Фокса.



Всеобщия пухест любимец.
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456241625%2Fd18114dac125e … pl_wall_-58199741

Хазал и Бурак приканват зрителите да гледат НИ.
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456241639%2F6003a29f4ae2e … pl_wall_-58199741

Още едно видео.
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456241637%2F79d81867d7add … pl_wall_-58199741

Последна редакция: чт, 14 сеп 2017, 17:08 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт