WIZZ AIR - 27

  • 67 589
  • 744
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 462
Дали при направена вече резервация може да се промени начина на плащане от банков превод на плащане с карта? Снощи се "изхитрих" да букна полет, за да използвам дискаунт офертата и да го пообмисля още малко днес, но сега цяла сутрин се ровя и не откривам как да променя начина на плащане.

Не може да се промени начина на плащане.

# 601
  • Мнения: 462
Резервирах хотели през уиз за пътуване, което вече приключи. Обаче никъде не видях до колко дена превеждат сумата в акаунта?

По принцип Wizz точките се превеждат в началото на следващия ползването на хотела месец, някъде около 12-ти. Наблюденията ми последните 2-3 месеца е, че закъсняват доста. Този месец аз получих точките си вчера, на 18-ти. Отново трябва да ги "сръчкам" поради частичен превод  341uu

# 602
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Мда, ако е подминало 15-то число на следващия месец, пишете им. Миналия месец в срок, т.е. 2 дни преди 15-ти, ми заредиха акаунта. Този месец се наложи да ги сръчкам,  след 2 дни свършиха работа. 

# 603
  • Мнения: 112
Имате ли наблюдения дали като пуснат 20 % намаление на билетите за членове винаги след това пускат такова и за нечленове?

# 604
  • Мнения: 1 175
Имате ли наблюдения дали като пуснат 20 % намаление на билетите за членове винаги след това пускат такова и за нечленове?

Не винаги! Онзи ден имаше 20% намаление за потребители с членство, но после не видях да пускат друго намаление.

# 605
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Извън промоциите, изгодно е да се купи членство! То се прилага автоматично след закупуването му за текущия полет и често е равно на разликата в цените на билетите с намаление и тези на редовна цена.

Последна редакция: чт, 19 окт 2017, 17:02 от Mooimeiske

# 606
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Резервирах хотели през уиз за пътуване, което вече приключи. Обаче никъде не видях до колко дена превеждат сумата в акаунта?

По принцип Wizz точките се превеждат в началото на следващия ползването на хотела месец, някъде около 12-ти. Наблюденията ми последните 2-3 месеца е, че закъсняват доста. Този месец аз получих точките си вчера, на 18-ти. Отново трябва да ги "сръчкам" поради частичен превод  341uu

Сега забелязвам, че и при мен преводът е частичен и се чудя дали пък няма някакъв таван. И дали изобщо има смисъл да им обръщам внимание?..

# 607
  • Мнения: 6 529
Наистина ли са позволени 10х100 мл течности? Винаги съм мислила, че максимума е 100 мл в ръчния багаж  Thinking
Наистина.

Благодаря  bouquet

Откъде ги купувате тези шишенца?

# 608
  • София
  • Мнения: 2 656
Вече ти писах веднъж, но да се повторя - Джъмбо. Simple Smile

# 609
  • Мнения: 6 529
Вече ти писах веднъж, но да се повторя - Джъмбо. Simple Smile

Благодаря  bouquet Hug

# 610
  • София
  • Мнения: 30
Пътувам с wizz на 11.11, според вас, има ли вероятност да бъде променен часът на полета ми.

# 611
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Според мен зимното разписание е вече установено, ,по-скоро не.

# 612
  • София
  • Мнения: 30
Благодаря!

# 613
  • София
  • Мнения: 3 771
Пътувам с wizz на 11.11, според вас, има ли вероятност да бъде променен часът на полета ми.

Ако аз ви попитам същото...Имам полети с wizz до/от Париж съответно 24-26 след няколко дена. Ще има ли промени ?
Ще отговорите ли ? На подобни въпроси може да отговори само Всевишния...
На 25-10 сме на концерт на Ролинг Стоунс в U Arena. Билетите са закупени за 400 евро, но стоят в Париж при приятели. Ако се наложи да бъдат продадени. Хотел не е резервиран, ще се направи в последния момент. Тоест да няма никакви загуби при промяна или отмяна на полет.
Писах и преди време...Не правете последващи големи разходи. Не запазвайте нищо предварително, не резервирайте ако не се налага рано хотел и т.н. Бъдете подготвени. Възможни са всякакви промени. Летим всеки месец, понякога по няколко пъти и това е положението засега. Понякога печелиш, понякога губиш. От множество полети не съм загубила обаче нищо защото си правя сметката предварително. Дори имаме печалби от бонус ваучери...Получи се и печелившо перо от тези отмени и отлагания. Купуваш билети за до 10 евро, а получаваш пари за други 4 пъти повече...Или променяш за по-висока цена. Всяко зло за добро.
Но за съжаление хората не бяха подготвени за подобни аномалии и доста от тях понесоха големи загуби...

Последна редакция: сб, 21 окт 2017, 19:07 от Bled

# 614
  • Мнения: X
Мен ме вълнува може ли да сменят времето в последния момент - днес за утре или нещо от сорта. От кога е тази практика със смяна на часовете, отдавна не съм пътувала и сега и аз се стресирах?

Общи условия

Активация на акаунт