Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Здравейте момичета!!!
Всички които са били или са пациенти на д-р Владимиров,моля споделете за успех или разочарование,какви са ви впечатления.Били ли сте пациенти и в друга клиника.Постигнахте ли желаният резултат?

# 1
Здравей! Ще ти споделя моето мнение, надявам се и други да се включат, макар че пациентките му май не са от най-активните във форумите, за разлика от други клиники. Аз съм му пациентка от една година, в напреднала възраст съм, имам един замразен трансфер с биохимична, две пункции на естествен цикъл, но нещо Я ми бяха негодни, а тази есен ще направим отново процедура след отпуската му.
Докторът, според мен, е един от най-добрите специалисти, коиго са с най-дълъг стаж в България. Участва в международни конференции, прави нововъведения в АРТ и публикува статии в международни медицински издания, т.е. в крак е с новостите... Това, което на мен ми харесва, е, че е много сериозен и е склонен да обсъжда надълго и нашироко подхода си, особено ако пациентката е като мен и доста чете. За мен лично е важно лекарят да аргументира решенията си, а той винаги е готов да го прави.
Друго, което мен лично ме улеснява е, че обикновено не се чака повече от час , а и сестрите са страшно отзивчиви и мили, заради което посещенията в клиниката не са свързани с някакъв излишен стрес. За мен, без да е меродавно мнението ми, докторът е от класата на Стаменов например, но е доста по-достъпен от него. За първичен преглед чаках само седмица, а след това просто отиваш и влизаш без да се записваш. Понякога просто имам въпроси, отивам, изчаквам и той ме приема, без да дава знак, че съм му станала досадна Simple Smile, което предполагам е факт Simple Smile.
Единственото нещо, което ми се иска да беше по-различно, е той да не е единственият инвитро специалист в клиниката. Има още една много внимателна и добра лекарка, която обаче извършва основно прегледите и много рядко го замества. Така че на практика, ако той е някъде на конференция, аз лично се чувствам малко несигурна, но рядко се е случвало да съвпадне.
Желая ти успех, който и лекар да избереш! В България вече има добри специалисти, погледни и темите за Турция, там се радват на доста добра статистика за успеваемост също! Nature Sunny

# 2
Здравей! Ще ти споделя моето мнение, надявам се и други да се включат, макар че пациентките му май не са от най-активните във форумите, за разлика от други клиники.
Благодаря ти за отговора.Истината е че бях избрала него но попаднах на една публикация от негова пациентка която води дело за нарязани органи по-погрешка на лекаря,и сега ме хвана страх   People Eyes

Последна редакция: пн, 21 авг 2017, 14:22 от AnMary

# 3
А, и аз съм попадала на този пост. Звучи доста тенденциозно написано, не знам дали е вярно. По принцип при пункция винаги има риск, макар и малък, както и при всяка инвазивна процедура. Ако при всеки лекар се случва да направи подобно нещо при 1 на 100 пациенти например, нормално е този един пациент да бъде изпълнен с гняв и да скочи срещу лекаря. Затова и на всички места те карат да подписваш информирано съгласие за рисковете. На мен в Токуда ми правиха лапароскопия и също ме информираха за подобен риск.
Владимиров ми е правил пункция 3 пъти и не е имало никакъв проблем, надявам се и в бъдеще да е така. Но аз лично понеже знам, че известен риск винаги има, предпочитам да се доверя на човек с повече опит като него.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт