Game of Thrones 28 - Bad things are coming...

  • 36 730
  • 782
  •   1
Отговори
# 15
  • Вестерос
  • Мнения: 38 232
Аааа, аз съм против обединяването и съвместяването на образи.

Бран може да им е полезен при евентуални преговори. Непонятно ми е за какво им е на 7-8 Други да превземат цял континент. За какво им е? Ако унищожат всички хора, дори няма да могат да се възпроизвеждат. Или са просто като някакви ботове, на които като им се старира програмата я изпълняват и след това се самоунищожават. ... И пак е безсмислено.

П.П. Изтриха затворената група във фейса. Sad
Бран ще се варгне във Визерион.

Ко, що??? Ааа стига де... тва за групата/ И аз се чудя защо нямам известие тази сутрин. Гаднярииииииииииииииииииии Sad(((((((((((


Хексе Flowers Hibiscus

С Емилия сме били на една височина Grinning

# 16
  • Мнения: 47 956
Това е една теория за Бран,да, иначе цялата история около него е безсмислена.

# 17
  • Вестерос
  • Мнения: 38 232
На мен пък ми е най-интересна неговата.

# 18
  • Мнения: 47 956
По принцип и на мен, но ако просто го убият, няма смисъл

# 19
  • Мнения: 3 554
Кой колко е висок
https://9gag.com/gag/anj42KL?ref=fbp
и коментар No wonder Daenerys wants everyone to bend the knee. She wants them to be at her eye level!
 Laughing Joy Joy Joy

ПП. Николай Костер-Валдау бая висок, мислех, че е около 1,80 макс...
Е, не. :rolf: Хаалиситу ша излей права, че Кралят на Севера е прекалено малък за нея. Къде е 1.93м на хал Дрого, къде е 1.73м на Джон Сноу.

п.п. В уж изтеклия сценарий на сезон 8 разправят, че Бран се варгва в Регал, което в крайна сметка води до смъртта и на зеления дракон. Имаше и конспиративни теории за нов прочит на фразата "Драконът има 3 глави". Остава само Дрогон.

п.п.2 - тц, свалили са видеото.

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 08:55 от Аниш

# 20
  • Мнения: 17 893
Хексе, благодаря за темата!

Скрит текст:
Бран е The Night King

Бран е по-скоро
Скрит текст:
]Р'хлор.

Не, Бран е по-скоро
Скрит текст:
Последният Герой

# 21
  • Мнения: 17 893
Благодаря за новата тема. Simple Smile

До преди малко мъжът ми ме разсмиваше с коментари, дуднене и мърморни. Абсолютно навсякъде, за абсолютно всичко все вижда кражби и имитации. Филми, песни, логота, обложки на албуми, татуси, реплики... С най-киселия, вечно недоволен и критикуващ всичко и навсякъде фен живея. Ама ме забавлява, веселко ми е да го слушам как боботи на поредната взаимствана от нещо си сцена или визия. Grinning

Скрит текст:
Та в тази връзка... Визерион дали само очите му ще останат променени или и телесата малко ще му окапят като в heroes и ще стане един истински Bone Dragon...


Хм.. мислех, че моят е най-мърморещия, но той се захваща предимно за реализма..
на тема реализъм и аз мърморя, ама това е положението. Сериала отдавна го обърнаха на комедия.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Запис само, че не съм гледала още изтеклата серия Simple Smile

# 23
  • Мнения: 17 893
 то иаз не съм я гледал. но не се измъчвам, кинофен.нет, пуска сериите в ранния обед на понеделник (след излъчването)

# 24
  • Мнения: 1 604
Хексе, благодаря за труда. Аз не мога да разбера как сума ти народ обиколиха целия континент, а Бродниците и Зомбитата се тътрят 7 ( сеееедееееем) сезона. Вече си мисля, че търсят нещо по пътя. Или още скелети, които да вдигнат или Рогът на зимата. Иначе те Бродниците една шепа бе. Да ги причакат някъде с няколко арбалета със стрели от вал. стомана и да се свършва.

# 25
  • Мнения: 19 004
Скрит текст:
Ковали са вериги за вадене на дракони, затва се бавят Smile

# 26
  • Мнения: 3 554
Скрит текст:
Ковали са вериги за вадене на дракони, затва се бавят Smile
Скрит текст:
Много е топло за тях отвъд Вала. Съвсем ще се вмиришат и разкапят.

# 27
  • Мнения: 1 604
Скрит текст:
и да се учили да се гмуркат. Интересно е, че при обсадата на Самоубийствения отряд зомбитата бяха спрени от водата, ама след това яко са плували в дълбините, за да докопат дракона.

# 28
  • Мнения: 19 004
Скрит текст:
Или пък има зомбита риби, които не сме видяли още Smile

# 29
  • Мнения: 1 604
Скрит текст:
Да да, това ми хареса. Кракени, сепии и русалки също. Ще е яко да има русалка зомби Simple Smile Сутринта четох за песните на Кръпчо и се чудех за тия русалки и ето и отговора Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт