Game of Thrones 28 - Bad things are coming...

  • 38 358
  • 782
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 17 940

ВАЖНО!!!
Спойлери за всеки новоизлязъл епизод на сериала се слагат в скрит текст до 21:00 часа в понеделник, когато е премиерата на епизода за България!




 





Инфо от IMDb


Официалният блог на Джордж Р. Р. Мартин

Книгите
Книгите от ИК "Бард"
Книгите в Читанка
Книгите на Английски с безплатна доставка до България
Резюме на книгите от Цитаделата

Интересно:
Кастинга от Lexicopia
Мартин и Вестерос (форум)
Портал: Фентъзи (Wikipedia)
"Песен за огън и лед" в Wikipedia
A Wiki of Ice and Fire
http://winteriscoming.net/
http://westeros.org/

Карти на Вестерос
1 2 3
И в блога на Aquariel

Game of Thrones at HBOwatch

Game of Thrones BG във Фейсбук

Старите теми:

Благодарности на   Мrs. Swift-Kloss ®   bouquet

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 04:24 от Хексе

# 1
  • Мнения: 3 843
Благодаря, Хексе!  bouquet

Скрит текст:
Ааа Джон не си го давам, как ще бъде трансформиран Naughty мисля, че и Бран няма как да е, той има съвсем друга роля. А Визерион ще бълва ли огън?
Чичо Бенджен умря ли? Неговата история не можах да я схвана, много малко време му отделиха.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Скрит текст:
: мисля, че и Бран няма как да е, той има съвсем друга роля. А Визерион ще бълва ли огън?
 

Скрит текст:
Щял да бълва син "огън" - вероятно студ. Каква според теб е ролята на Бран? В момента е суперизлишен.

# 3
  • Мнения: 3 843
Скрит текст:
: мисля, че и Бран няма как да е, той има съвсем друга роля. А Визерион ще бълва ли огън?
 

Скрит текст:
Щял да бълва син "огън" - вероятно студ. Каква според теб е ролята на Бран? В момента е суперизлишен.

Скрит текст:
Ами "вижда" всичко и навсякъде  Shocked защо им е на ББ?
Още не проумявам как го пронизаха Визерион с това копие. Очаквах Денерис да е по-драматична при смъртта му ама нейсе

# 4
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Скрит текст:
Ами "вижда" всичко и навсякъде  Shocked защо им е на ББ?
Още не проумявам как го пронизаха Визерион с това копие. Очаквах Денерис да е по-драматична при смъртта му ама нейсе

Скрит текст:
Ами като преминат Вала всички вече ще ги виждат.. Grinning
Проблемът е, че не само Бран вижда Другите, ами и Другите (КнН) виждат Бран. Връзката е двупосочна изглежда, та колкото полезен може да е Бран толкова и вреден.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Благодаря за новата тема. Simple Smile

До преди малко мъжът ми ме разсмиваше с коментари, дуднене и мърморни. Абсолютно навсякъде, за абсолютно всичко все вижда кражби и имитации. Филми, песни, логота, обложки на албуми, татуси, реплики... С най-киселия, вечно недоволен и критикуващ всичко и навсякъде фен живея. Ама ме забавлява, веселко ми е да го слушам как боботи на поредната взаимствана от нещо си сцена или визия. Grinning

Скрит текст:
Та в тази връзка... Визерион дали само очите му ще останат променени или и телесата малко ще му окапят като в heroes и ще стане един истински Bone Dragon...



# 6
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Благодаря за новата тема. Simple Smile

До преди малко мъжът ми ме разсмиваше с коментари, дуднене и мърморни. Абсолютно навсякъде, за абсолютно всичко все вижда кражби и имитации. Филми, песни, логота, обложки на албуми, татуси, реплики... С най-киселия, вечно недоволен и критикуващ всичко и навсякъде фен живея. Ама ме забавлява, веселко ми е да го слушам как боботи на поредната взаимствана от нещо си сцена или визия. Grinning

Скрит текст:
Та в тази връзка... Визерион дали само очите му ще останат променени или и телесата малко ще му окапят като в heroes и ще стане един истински Bone Dragon...



Хм.. мислех, че моят е най-мърморещия, но той се захваща предимно за реализма..

Скрит текст:
Зомбитата гният, така че рано или късно(заради студа) ако Визерион е зомби ще започне да се разлага.
 Ако е Друг, би се променил на външен вид, предполагам, че ще изглежда като заледен, както са направили да изглеждат Другите.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Скрит текст:
Ами "вижда" всичко и навсякъде  Shocked защо им е на ББ?
Още не проумявам как го пронизаха Визерион с това копие. Очаквах Денерис да е по-драматична при смъртта му ама нейсе

Скрит текст:
Ами като преминат Вала всички вече ще ги виждат.. Grinning
Проблемът е, че не само Бран вижда Другите, ами и Другите (КнН) виждат Бран. Връзката е двупосочна изглежда, та колкото полезен може да е Бран толкова и вреден.

Скрит текст:
Да разкарват слабото звено викам аз. Един вид Бран да го махнат някак си или поне третото му око да ампутират, да престане с това денонощно следене на някви реалити сапунки тип - София, ден и нощ, да се задоми с Мийра и да има хепи енд. Длъжността му да възложат на Хрътката, тоя почти същата работа би свършил ако ще е само видения и нама да се налага варгване, пък и никой за нищо не го бръсне. Дреме му на ледения уй на КН за някъв си пес с обгорено лице, дори не подозира за съществуването му. Лигавя се вече, извинете... но като цяло защо пък не!? Хрътката не случайно оцеля след толкова тежки изпитания. Да му дадат малко от малко и на него заслуженото като на не случайно граден и неликвидиран още персонаж.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Аааа, аз съм против обединяването и съвместяването на образи.

Бран може да им е полезен при евентуални преговори. Непонятно ми е за какво им е на 7-8 Други да превземат цял континент. За какво им е? Ако унищожат всички хора, дори няма да могат да се възпроизвеждат. Или са просто като някакви ботове, на които като им се старира програмата я изпълняват и след това се самоунищожават. ... И пак е безсмислено.

П.П. Изтриха затворената група във фейса. Sad

# 9
  • Мнения: 668
Скрит текст:
Бран е The Night King

# 10
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Скрит текст:
Бран е The Night King
Т.е.?

# 11
  • Мнения: 3 601
Скрит текст:
Бран е The Night King
Скрит текст:
От бъдещето и съществува в няколко времена едновременно. Тц, прекалено на фантастика бие.

# 12
  • Мнения: 10 010
Хексе, благодаря за темата!

Скрит текст:
Бран е The Night King

Бран е по-скоро
Скрит текст:
]Р'хлор.

# 13
  • Мнения: 19 007
Мерси за темата

Скрит текст:
аз не очаквам Дани и Джон да умрат, ама знае ли се...
имам предчувствие, че ще счупят или стопят железния трон на финала....

Кой колко е висок
https://9gag.com/gag/anj42KL?ref=fbp
и коментар No wonder Daenerys wants everyone to bend the knee. She wants them to be at her eye level!
 Laughing Joy Joy Joy

ПП. Николай Костер-Валдау бая висок, мислех, че е около 1,80 макс...

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 07:45 от Bradley Cooper

# 14
  • Мнения: 1 366
Хохо, Ходор е по-висок от Планината??  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт