Уред за готвене на пара

  • 1 676
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650







На мен ей тази тенджера ми хареса:
http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/22_71/products_id/170

# 16
  • Мнения: 5 877
Не е ли малко като размер?

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не е ли малко като размер?



О, наистина.....Но аз и брез това не бих дала 50 лв за тенджера....по- добре да пробия дупки на моята и да я слагам в по- голямата и така  Grinning

# 18
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
в нас имаме тази пароуредка Laughing

можем да живеем и без нея и май ще има повече място за някой друг брат'чед, дето предстои да се роди Crazy
ориза наистина става много вкусен, спор няма. особено чушки с ориз Heart Eyes
хлапетата се скъсват да ядат царевица, която я купуваме бланширана и после в уреда за минутки....

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
На мен лично много ми харесва пароварката. Майка и татко ми я подариха, когато ме оперираха. Поскусни зеленчуци и варени картофи не съм яла. За Великден си сварих там всички яйца също така. СУпер е. Моят уред е от Техномаркет.

# 20
  • Мнения: 5 877
Не е ли малко като размер?



О, наистина.....Но аз и брез това не бих дала 50 лв за тенджера....по- добре да пробия дупки на моята и да я слагам в по- голямата и така  Grinning

И на мен ми се струва скъпо, все пак имам да готвя не само скаридки. Този размер е ОК, ако трябва само детска порцийка да правя. Така че... малката тенджера в голямата тенджера, както казва свекърва ми  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 1 910
За мен това е еднин абсолютно излишен уред и честно казано не добре вложени пари (лично мое мнение, да не се засягат феновете му). Има едни решетки, които се слагат в тенджерата и вършат абсолютно същата работа.

# 22
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Има едни решетки, които се слагат в тенджерата и вършат абсолютно същата работа.
точно! Wink

Общи условия

Активация на акаунт