SUPERNATURAL: Летен прочит на класиките - "Вечната Кайсия"

  • 23 957
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 385
Заглавието е по идея на Supernatural_fan

Официален химн на темата от BlackRose

Тук сме се събрали фенки най-отбрани-
и стараем се да не оставим плодове необрулени и необрани.
Лиги точим -
в телевизора направо в мъжки обятия искаме да скочим.
Сънища горещи,
за така желани и палави срещи,
често ний сънуваме...
и будни с жадни очи ний блянуваме.
За Дийн и Сам молитви към Чък летят,
малко повечко плът да споделят
Кастиелките и те за ангелското острие се молят...
как пък сценаристите малко не ги поразголят?
Тате на Елора ний няма да забравим...
хайде малко на тъмно под чаршафите да ги оставим

Още творчество - в предишната тема

Форумско творчествo
Творчеството на dimi1013

Предишни теми
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

# 1
  • София
  • Мнения: 898
Аууу, благодаря много, Импалке!  bouquet Пак съм "виновна" за заглавието  Laughing

Ето малко снимки на възможно повече СПН актьори накуп Simple Smile





И една забавна Simple Smile

# 2
  • Мнения: 6 385
Аз благодаря за чудесните идеи Hug Hug !
На първата снимка изражението на Априкотчо е: "Божее, къде попаднах?!" Joy

# 3
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 519
Благодаря за темата, страшно заглавие! HugJoyJoy

Представям си Дженсън с кукуригу.Joy

# 4
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Благодаря за темата !   Hug

Умрях от смях с кучето на Дженъсн . Дали е негово ? В " Сексът и градът " Шарлот имаше същото куче, казваше се Елизабет Тейлър  Joy ooooh!

# 5
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 519
На Джаред е кучето, така поне разбрах.

Да, много беше смешна Шарлот като я гонеше из площадката, а всички песове покрай нея.Joy
Ех, затъжих се, ще си пусна някой епизод. Това беше един от любимите ми сериали, не съм и очаквала, че ще живея в същия град, а така въздишах докато гледах, ела ме виж сега...Joy

# 6
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
На Джаред е кучето, така поне разбрах.

Да, много беше смешна Шарлот като я гонеше из площадката, а всички песове покрай нея.Joy
Ех, затъжих се, ще си пусна някой епизод. Това беше един от любимите ми сериали, не съм и очаквала, че ще живея в същия град, а така въздишах докато гледах, ела ме виж сега...Joy

И на мен много ми харесва  Grinning Даже изгледах и двата двучасови епизода , след като свърши сериала. Много ми липсва. Често си го гледах по Fox Life, но за  съжаление , от нашата телевизия махнаха този канал и много съжалявам. Там даваха много готини и забавни сериалчета  Sad

# 7
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Иве, ти поне можеш да отидеш на улицата, където беше апартаментът на Кари. Винаги съм искала да видя тази сграда и тази улица на живо . Колко пъти само спираше там Тузаря с лимото  Joy

# 8
  • Мнения: 6 385
Едно от мероприятията към конвенцията във Ванкувър е обиколка на местата от снимките. Има и групи SPN фенове, които сами се организират. Предполагам, че е супер интересно.











# 9
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 519
Определено бих отишла на такава разходка, ще е интересно, но и патроните да са там.Stuck Out Tongue Winking Eye

Бъфи, често минавам покрай сградата в която живееше Шарлот на Парк Авеню или поне си мисля, че това е сградата, защото не се сещам да са казвали адрес както на Кари например, между другото са ползвали само фасадата на сградата за снимки, апартамента е бил декор, сигурно и при другите е било така, то и затова не съм сигурна, но бях чела някъде. Често засичам и Сара Джесика с близначките, но все ме е срам да я заговоря или да помоля да се снимаме, не ми изглежда надута, но си ме е срам.Joy

# 10
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Иве  Hug
Скрит текст:
Страхотно ! Аз не знаех, че Сара  живее в Ню Йорк . Някой път може пък и да се "престрашиш". За нея даже би било  приятно, че непознато момиче я оценява толкова години след сериала. Аз нямам спомен да съм гледала Сара Джесика Паркър в други филми, но и да съм, в "Сексът и градът" за мен си остава главната й роля.  Heart Eyes Mr. Green

# 11
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 519
Мисля, че живее в East Village, но не съм сигурна, най-често съм я виждала по Пето авеню.

И да се посмеем, тук аз съм пас, не го ща.Joy



Това вече е друга бира, тук се нареждам за брулене:

# 12
  • виртуално
  • Мнения: 2 833
доста ще се наредим на опашката  Joy

и в костюм няма да го върна, но предпочитам нещо по-ежедневно


при теб за празници, при мен в делниците  Blush


# 13
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 519
Става, тук сме свикнали да делим.Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз предпочитам с костюм, имам афинитет към елегантни мъже.

# 14
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 740
Honey, I'm home!




Чувствам се като у дома си. Благодаря за темата Heart Exl

Общи условия

Активация на акаунт