SUPERNATURAL: Летен прочит на класиките - "Вечната Кайсия"

  • 23 982
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 386
Затова ще се организираме да го гледаме всички заедно на кино. За да има кой да хване припадащите и да си точим лиги без да изглеждаме като природно ощетени Stuck Out Tongue Winking Eye Joy .

# 46
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Но ще вземем и мъжете, те ще наблюдават отстрани и ще оказват помощ на пострадалите, демек да ги изкарат от киносалона. Joy Ние ще си гледаме, няма да се занимаваме със странични дейности.

# 47
  • Мнения: 6 386
Мисля си, че по-скоро ще излязат да пият бира и ще ни оставят да си се излагаме наслаждаваме на воля Joy Joy .

# 48
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Имаш право, но от друга страна може да останат да ни гледат сеира, а и като се замисля, ако участва и ДДМ, най-добре ще е да има представители от силния пол, само те ще могат да удържат Елора да не увисне на екрана.Joy

# 49
  • Мнения: 6 386
И задължително трябва да си носят стъргалките за лед, за да могат да я съберат Joy Joy Joy .

Търсим татуировката:



Що не даде на нас, питам? Сичко ше намерим. По няколко пъти Stuck Out Tongue Winking Eye .

# 50
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Искам и аз на киноо. Също мисля, че ще има край сериала, но отворен и ще направят филм по-късно за един случай примерно.

# 51
  • виртуално
  • Мнения: 2 860
След маратонно гледане през неделята достигнах до 10ти сезон
Мислех, че мразя демоните, но тоз го приютявам веднага в къщи



ще го държа ето така, да не избяга

# 52
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Веднага отивам да му помогна да я търси, няма го оставя сам да се мъчи...JoyStuck Out Tongue Winking Eye

О, любимият ми демон.

# 53
  • Мнения: 6 386
Снимка от сета:



Явно снимат 13.03 "Patience" - пилотката на "Wayward Sisters".
Да, ама не. Пилотката ще бъде епизод 13.10 - първият след зимната почивка.
'Начи два пъти ще ми се мотат тези. Мнъххх Unamused .

# 54
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Демек ще има две серии свързани с другия сериал, така ли?

# 55
  • Мнения: 6 386
Да. Прочетох, че в 13.03 ще видим Джоди, ясновидката Мисури от първи сезон и внучката ѝ Пейшънс (ще я играе тази актриса), също ясновидка.
Епизод 13.10 ще е пилотния на спин-офа "Wayward Sisters" и там ще видим вече всички момичета: Джоди, шашавата руса шерифка Дона,  Клер (дъщерята на Джими Новак), Алекс (бившата вампирска примамка) и внучката-ясновидка. Това засега е основния каст на другия сериал.

# 56
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Благодаря, твърдо съм решила, че няма да го гледам това, може да погледна само първия епизод и то от любопитство.

# 57
  • Мнения: 31 556
Имаш право, но от друга страна може да останат да ни гледат сеира, а и като се замисля, ако участва и ДДМ, най-добре ще е да има представители от силния пол, само те ще могат да удържат Елора да не увисне на екрана.Joy

Няма нужда. Лигите ми така ще се точат, че сички ще издавя  Joy

А на Wayward Sisters ще му дам шанс. Grinning

# 58
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Добре, че каза, ще си нося чадър и дъждобран! Благоверния да се оправя как знае.Joy

# 59
  • Мнения: 6 386
Аз също няма да гледам новия сериал, ако го бъде изобщо, де. Просто знам, че няма да ми хареса Stuck Out Tongue Winking Eye .
За мен единственият герой/актьор, който има шанс за наистина успешен спин-оф е Кастиел/Миша.

Общи условия

Активация на акаунт