Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 17 авг. 2017, 23:06 ч.
  • Преглеждания  320  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
  • София
Здравейте!
Знам, че е писано много за този омайващ град. Всеки, които е имал желание е изразявал своите мисли под влиянието на много емоции, свързани с това особенно място в Европа. Част от тази информация, която е свързана с конкретика във времето е остаряла. В тази връзка се обръщам към вас с молба да ми помогнете.
Става въпрос за следното:
Предстои ми пътуване за 4 дни/петък -понеделник-  да знам , че е кратко, но така се случи този път/  до \Венеция. Много Ви моля да ми помогнете при намирането на отговори на следните въпроси:
1. С какво /автобус или влак/ да се пътува от Тревизо до гара Маестре ? От къде се вземат билетите за транспорта от аерогарата да града? За в града има комбинирани карти за 2-3 дни, които се използват за всички градски транспортни средства с изключение на този от и до аерогарата. Каква е цената на транспорта от \Тревизо до Маестре? При активирането / както някой обичат чуждиците  и използват думичката "валидиране" / трябвз ли всеки път да се чекира картата или как става това ?
2. Билетчетата за тоалетните - Как става това? Кой  и как че чете това билетче?
3. Ако някой е живял в Маестре знае ли дали има супермаркети като Б|ИЛА, ЛИ|ДЛ и т.н?
4. Карта на града от хотела или от там, от където ще си взема 2-или 3 дневната карта за транспорт?
Сигурен съм, че има някой който скоро е консумирал чара на този град и знае отговорите на моите въпроси!Ще Ви бъда благодарен око изложите Вашите мисли, свързани с моите въпорси!
Благодаря Ви за отзивчивост:mask:а!
Поздрави!:hugs:

Реклама
# 1
  • HH
Има си тема за Венеция, на първата страница ще намериш 90% от отговорите на въпростите ти.

http://old.bg-mamma.com/?topic=933682;topicrefid=4

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт