Слънчев бряг

  • 8 399
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 512
Ив: Не искам да ви разочаровам предварително,пожелавам ви да си изкарате страхотно. Аз сум икарвала чудесно и на  доказано кофти места, а също така и  отвратително на  атрактивни за много хора  дестинации. Важна е предварителната нагласа- бъди позитивна и ще си изкараш екстра!И не че съм от тия, ама Слънчев бряг е голяма цигания Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 1 724
Ужасно! миналата година бяхме в Испания, след това ни поканиха на гости в Сл. бряг, в един от новите комплекси - затворен, с озеленяване, чист байсейн . Вътре всичко е добре, прекрачиш ли прага за към плажа става кошмар - строителство, по пътя наблъскано с турски сергии, около плажа цялата ивица е с кюлоти и кебапчета,  обслужването е кошмарно. поръчваш коктейл - струват около 7 лева и ти носят два коктейла, които не стават за нищо. Следващият път помолих да ми направят един /маргарита/ но с истински лимонов сок, а не от пластмасово шише. казаха че нямат! ooooh!
съветвам те да намерите по-прилиочно място, каквото и настроение да имаш, там ти го убиват всячески!съжалявам, ако рече сте резервирали, надявам се да прочетеш коментарите преди това.

# 32
  • Мнения: 1 063
Нищо не сме резврвирали, но много, много ви благодаря, защото добих представа.

# 33
  • Мнения: 13 512
Ужасно! миналата година бяхме в Испания, след това ни поканиха на гости в Сл. бряг, в един от новите комплекси - затворен, с озеленяване, чист байсейн . Вътре всичко е добре, прекрачиш ли прага за към плажа става кошмар - строителство, по пътя наблъскано с турски сергии, около плажа цялата ивица е с кюлоти и кебапчета,  обслужването е кошмарно. поръчваш коктейл - струват около 7 лева и ти носят два коктейла, които не стават за нищо. Следващият път помолих да ми направят един /маргарита/ но с истински лимонов сок, а не от пластмасово шише. казаха че нямат! ooooh!
съветвам те да намерите по-прилиочно място, каквото и настроение да имаш, там ти го убиват всячески!съжалявам, ако рече сте резервирали, надявам се да прочетеш коментарите преди това.

Абсолютно съм съгласна с теб!

# 34
  • Мнения: 4
Дайте информация за Слънчев бряг!

# 35
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
6лв 4адър 6 лв шезлонг.Хубави и ефтини ресторанти Кондор и Джани.Обслужването е страхотно и вси4ко е много вкусно Peace Кафе на плажа 1.50 лв,царевица 2.50лв.Билет за 3Д киното 8лв.На мен много ми харесва там,но ние хванахме по спокойното време.  bouquet

# 36
  • Мнения: 4
Дайте предложения за приличен хотел!

# 37
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
ЗА КУПОН СТАВА,НО ЗА ПОЧИВКА-ЗАБРАВИ!!! newsm11

# 38
  • Мнения: 2 495
ЗА КУПОН СТАВА,НО ЗА ПОЧИВКА-ЗАБРАВИ!!! newsm11
Аз съм на същото мнение PeaceТам е голяма лудница

# 39
  • Мнения: 732
Поне за мен Слънчев бряг е УЖАС #Crazy

Огромни хотели, народ, хиляди улици и улички Sick Не става за почивка #Crazy

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 23 630
Ей тук е предната тема за Слънчев бряг. Аз в нея съм си казала.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 817
На мен ми беше любимото място докато не отидохме тази година. Страшна лудница и невероятна селяния! Но за купон наистина става. Бяхме в хотел "Байкал" и много ни хареса. Друг хубав е "Жерави", но когато ние ходихме нямаше места.

# 42
  • Мнения: 3 376
х-л"Жасмин"-хем е на центъра,хем не е скъп Peace
А за р-т "Кондор" нямам думи-още не съм била в такъв с поне подобна кухня... Flutter

# 43
  • Мнения: 13 512
А за р-т "Кондор" нямам думи-още не съм била в такъв с поне подобна кухня... Flutter
Какво му е на ресторанта? Добър ли е? Другата седмица смятам да отскоча дотам за уикенда-да знаем дали да го посетим.

# 44
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=112962.0 ето тук съм писала. На мен пък ми хареса. Ако искаш да почиваш можеш, никой не те кара да обикаляш из Сл. Бряг. Плажа е само на хотела, не сте нагъчкани човек върху човек. Хотела има огромен двор и парк.... Какво ти пречи тарапаната отвън по улиците ..... освен ако не се буташ точно там. Всичко ти е вкл. в цената. Не обикаляш ресторантите и да се чудиш какво да ядеш и колко стара е храната...

Общи условия

Активация на акаунт