Лазер, Фото, Elos или Електроепилация – 5

  • 67 319
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 947
Октомври месец в Салон ефект е промоцията, аз там веждите си правих и станаха много добре.
Тука е цялата информация:
https://web.facebook.com/events/117117298979071/?acontext=%7B%22 … _history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22page%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22page_upcoming_events_card%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%2C%22has_source%22%3Atrue%7D
Аз много не разбирам, знам, че предишния ден трябва да се обръсне зоната, която ще се третира.

Къде могат да се видят цени на този салон, освен, че има промоция друго не пише..

# 76
  • Мнения: 9
Посещавам център за лазерна епилация Vanity zone. В центъра атмосферата е много приятна, чисто е и красиво. Там работят само професионалисти. Самата епилация трае много кратко и е безболезнена. Апаратурата е модерна. Доволна съм. Лазерът в центъра е от най-модерните, което прави процедурата безболезнена и много кратка. Лошото е, че този център се намира само в София, а другаде го няма.

Знаете ли колко струва 1 посещение за мустачки?

Не съм сигурна, но мисля, че струва около 30 лева. По-добре да гледате цените на сайта https://vanity.zone/ceni/, или обадете им се по телефона.

# 77
  • Мнения: 315
Октомври месец в Салон ефект е промоцията, аз там веждите си правих и станаха много добре.
Тука е цялата информация:
https://web.facebook.com/events/117117298979071/?acontext=%7B%22 … _history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22page%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22page_upcoming_events_card%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%2C%22has_source%22%3Atrue%7D
Аз много не разбирам, знам, че предишния ден трябва да се обръсне зоната, която ще се третира.

Къде могат да се видят цени на този салон, освен, че има промоция друго не пише..

И аз се интересувах за горна устна и по телефона ми казаха, че само тази седмица имат 50% намаление, т.е. една процедура е 12,50 лв. и по-добре да си взема пакет, защото на лице се правели през 40 дни и ще ми излезе по 16 лв., което е много добра цена спрямо 30 лв. по другите места.
Yan25, та май-добре се обади, ти за коя зона се интересуваш?

# 78
  • Мнения: 718
Цените са им добри, а и този лазер и аз чувам много положителни отзиви за него.  Пакетът колко процедури включва обаче.

# 79
  • Мнения: 4 947
Октомври месец в Салон ефект е промоцията, аз там веждите си правих и станаха много добре.
Тука е цялата информация:
https://web.facebook.com/events/117117298979071/?acontext=%7B%22 … _history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22page%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22page_upcoming_events_card%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%2C%22has_source%22%3Atrue%7D
Аз много не разбирам, знам, че предишния ден трябва да се обръсне зоната, която ще се третира.


Къде могат да се видят цени на този салон, освен, че има промоция друго не пише..

И аз се интересувах за горна устна и по телефона ми казаха, че само тази седмица имат 50% намаление, т.е. една процедура е 12,50 лв. и по-добре да си взема пакет, защото на лице се правели през 40 дни и ще ми излезе по 16 лв., което е много добра цена спрямо 30 лв. по другите места.
Yan25, та май-добре се обади, ти за коя зона се интересуваш?

Аз правя няколко зони в друго студио, но не съм доволна и искам да опитам при тях. Но то седмицата си мина, нали щеше да е целия октомври промоцията?

# 80
  • Мнения: 5 815
Yan25, кое е студиото, от което не си доволна? Simple Smile

Моля ви, момичета, пишете ги кои са тези центрове, от които сте доволни / недоволни, че да си съставим мнение четящите темата.

# 81
  • Мнения: 4 947
Yan25, кое е студиото, от което не си доволна? Simple Smile

Моля ви, момичета, пишете ги кои са тези центрове, от които сте доволни / недоволни, че да си съставим мнение четящите темата.

Написала съм го, в предишните си мнения го коментирах.

# 82
  • Мнения: 315
Това, което ми казаха, че промоцията тече до 10 този месец и ако съм си закупила пакет мога да си го ползвам когато искам.

Manastasia, в пакет са 6 процедури и плюс това ми дават 25 лв. бонус, който мога да го ползвам за друга зона или за поддържаща процедура.

# 83
  • Мнения: 498
Лилиберта, бях в този салон Ефект за епилация на подмишници. И преди съм правила обезкосмяване с въпросния лазер, но в друг салон и останах много доволна от него.

Та сега за подмишниците ми взеха  20 лв за единична процедура. Купих си и пакет, който включва 6 процедури, които ще ползвам по натам и цената им е 160 лв. Към тях ми дадоха подарък 40 лв под формата на лазерна процедура на тази или друга зона, можело и да ги преотстъпя на приятел.

Бяха много мили и всичко ми обясняваха подробно, доволна съм.  Peace



# 84
  • софия
  • Мнения: 53
Да ви "светна", че промоцията в салона е удължена до края на октомври.

Въпрос към вече правилите лазерна епилация - сауната ден след процедурата препоръчителна ли е? Тъй като СПА почивката ми със семейството май ще се падне точно тогава.

# 85
  • Мнения: 477

Въпрос към вече правилите лазерна епилация - сауната ден след процедурата препоръчителна ли е? Тъй като СПА почивката ми със семейството май ще се падне точно тогава.
На мен не ми са препоръчали 2 дена след процедурата.

# 86
  • Мнения: 5 060
Да ви "светна", че промоцията в салона е удължена до края на октомври.

Въпрос към вече правилите лазерна епилация - сауната ден след процедурата препоръчителна ли е? Тъй като СПА почивката ми със семейството май ще се падне точно тогава.
Не е проблем. Забранено е излагането на слънце, солариум,   процедури с UV светлина и нагряване.

# 87
  • Мнения: 4 947
Да ви "светна", че промоцията в салона е удължена до края на октомври.

Въпрос към вече правилите лазерна епилация - сауната ден след процедурата препоръчителна ли е? Тъй като СПА почивката ми със семейството май ще се падне точно тогава.

В салон "Ефект" ли? Ако е така ще се възползвам.
Вече съвсем мога да кажа, че не съм доволна от Лазер център, минаха няколко месеца след последните ми процедури на общо 3 зони и всичко си порасна.

# 88
  • София
  • Мнения: 2 616
А обърна ли се към тях както по-рано обсъждахме, един вид рекламация? Не го оставяй така щом не си доволна, не малко пари се дават.

# 89
  • Мнения: 4 947
А обърна ли се към тях както по-рано обсъждахме, един вид рекламация? Не го оставяй така щом не си доволна, не малко пари се дават.

Не съм,защото все нямам време и мислех да им пиша. Дали имат имейл?

Общи условия

Активация на акаунт