Лазер, Фото, Elos или Електроепилация – 5

  • 67 384
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 642
По-добре им звънни по телефона, по имейл може би няма да обърнат адекватно внимание според мен.

# 91
  • Мнения: 5 846
Аз пък, противно на всички останали мнения в темата, не смятам, че има смисъл да им пише или да се чува с тях по телефона.

# 92
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
И аз не виждам никакъв смисъл от предявяване на каквато и да е "рекламация". Знаем, че има кожа и косъм, които не се влияят и това е.
Аз обаче на моите ще им кажа някои неща. На мишницата си имам бенка, релефна, която ми третират с нещо преди процедурата. Последният път беше друга жената, която ме святка, и явно, освен че не е третирала бенката, направо е прескочила петното там да го светне. И сега това си личи съвсем добре- израснаха косъмчетата при съвсем гладка останала част на мишницата!

# 93
  • София
  • Мнения: 2 642
Аз имам позната, която отиде с рекламация и й направиха 3 безплатни процедури, тъй че всеки да си прецени има ли, няма ли смисъл. Simple Smile

# 94
  • Мнения: 5 074
В Лазер център Бургас казват на всеки клиент, че ако до 10-14 дни не изпаднат всички косми в третираните зони, да се върне за повторна процедура.  Така че. ..естествено, че има такова нещо като "рекламации ".

Но пък всеки да си /без/действа както си прецени.

Писали сме едновременно!

# 95
  • Мнения: 4 987
Ходих до тях лично и естествено едно голямо нищо!
Казаха ми, че проблемът явно е, че всеки път ме е правила различна лекарка, в което няма никакъв смисъл.  Сами си ги изкараха некадърни. Да не съм им аз измислила графика и схемите, та да имам вина, че всеки път е различна лекарка на смяна  Shocked

# 96
  • София
  • Мнения: 2 642
Ее тъпо, съжалявам, че така е станало при теб, безумно извинение от тяхна страна. Нали всеки си има досие, в което се записва кой и на какви честоти те е работил, няма логика.

Може да напишеш в кое студио на Лазер център точно се е случило, за инфо на всички. ✌

# 97
  • Мнения: 5 074
Що за небивалици ????  Кое е студиото?  Страшно се ядосвам за случая ти . Щото съм препоръчала Лазер център стотици пъти. Лошото е, че всяко студио си е за себе си.
Ще ги питам в сайта им как стоят нещата при подобен казус.  Абсурден отговор са ти дали,  абсурдна реакция. ....

# 98
  • Мнения: 4 987
На Стамболийски.
Решението им е да ходя вече при една и съща лекарка, за да може да ме "следи".
Само че не виждам смисъл..
Жената много мило и любезно говореше с мен, само че това, което каза просто не ми звучи логично.
Насочила съм се вече към друго студио с диоден лазер  Simple Smile

# 99
  • Мнения: 5 074
Аз ги питах сега във Фейсбук.  Ще публикувам тук, в случай, че ми отговорят. Фейса е на студиото на В.Левски.
Мила, мила, но ти е надрънкала глупости.  Както писаха по-напред,  трябва да ти водят досие къде, с колко импулса и настройки са те работили.  Това, че са ти продали некачествена услуга, не е по твоя вина.  Нас какво ни интересуват техните организационни проблеми.  Дай да им плащаме, докато те се учат как се прави епилацията.
Предполагам си говорила с управител, а не с операторката на смяна.

Аз, със сегашния си опит в търговски спорове,  бих отишла за медицинско, когато ме изгориха и да си търся обезщетението.  Но. ...станалото е назад във времето,  тогава само им теглих. една ....

# 100
  • Мнения: 4 987
Управител нямаше, единствено операторката беше там, да. Но не мисля, че взе случая насериозно, по - скоро обясни, че си е до човек и явно "има нещо специфично при мен", затова е добре вече само една лекарка да ме следи. Лошото било, че ме работели различни и то така не можело да се проследи ефекта добре    Rolling Eyes а то такъв почти няма, аз й казах няколко пъти, че мога да покажа зоните и на 90% всичко се възвърна, но това беше крайното предложение  - да ходя само при 1 лекарка.
А то пък и като я виждам управителката каква е, едва ли щеше да отговори нещо различно Laughing

Та лесно им е на тях - казват, че при всеки е индивидуално и си е до човек. И до там. Няма смисъл да се занимавам повече, аз и не исках и първия път де..ясно ми беше какво ще кажат...

# 101
  • Мнения: 5 074
"Заповядайте в центъра, в който сте правила процедурите за да се разгледа подробно вашия случай.
Как се казва дамата и кой наш център е посещавала за да уведомим ръководството".
Това ми пишат сега

....Да, имаш право да не си губиш време то.  Щом си се решила с друг лазер да пробваш, успех .

Последна редакция: пн, 16 окт 2017, 21:53 от Фръц!

# 102
  • Мнения: 5 994
За "Лазер център" в София ли става дума?
Защото в Бургас т.нар. управителка е просто една рецепционистка, без никакво медицинско образование или поне близко, така че едва ли ще знае нещо повече.
Въпреки че тук в темите прочетох доста добри отзиви за тях, аз съм резервирана. Не знам дали съм споменавала, но при консултацията си девойката, с която говорих беше по анцуг. Отделно все ми се струва празно там.
Та, така, де - още съм в процес на търсене на студио, че да си направя епилацията.

# 103
  • Мнения: 5 846
Та лесно им е на тях - казват, че при всеки е индивидуално и си е до човек. И до там.

Което, всъщност, е самата истина. Peace

# 104
  • Мнения: 5 074
В ЛЦентър Бургас има оператор д-р Ангелова, която е гинеколог извън работата си в  ЛЦ.
А за хора. ....В кой център за епилация си видяла. ..?
Аз съм се засичала с момиче за горна устна, а след мен беше сестра ми Simple Smile  Изобщо, натоварен ден им е бил.

Общи условия

Активация на акаунт